18 marca 2018, 19:05:43 - bartekwr9
Gol Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w wygranym 6-0 (3-0) meczu 26. kolejki bułgarskiej ekstraklasy przeciwko Etyrowi Wielkie Tyrnowo. Była to jego pierwsza bramka w nowym klubie.

18 marca 2018, 17:15 - Wielkie Tyrnowo (Stadion Iwajło)
Etyr Wielkie Tyrnowo 0-6 Łudogorec Razgrad
Claudiu Keșerü 5, 74, Virgil Misidjan 23, 39, Anicet Andrianantenaina 58, Jakub Świerczok 88

żółte kartki: Veljko Batrović, Georgi Paszow, Płamen Gyłybow, Alasana Manneh - Cicinho, Cosmin Moți, Natanael.

sędziował: Stanisław Georgijew.

Świerczok wszedł na boisko w 76. minucie w miejsce Claudiu Keșerü. Cały mecz na ławce Łudogorca spędził Jacek Góralski. W zespole gospodarzy cały mecz zagrał były piłkarz Widzewa Łódź Veljko Batrović.

Łudogorec ma na koncie 66 punktów i jest liderem.

Paweł - 18 marca 2018, 19:07:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo panie Jakubie!

cool - 18 marca 2018, 19:18:48 - *.adsl.inetia.pl
Przełamał się !!!!

Borubar - 18 marca 2018, 19:19:28 - *.146.133.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Strzelił gola w mocniejszej lidze, niż polska. Ten jeden gol jest więcej wart, niż strzelił by hat-tricka w meczu Zagłębie- Lechia .Natomiast mistrz Bułgarii ograłby mistrza Polski w 3 rundzie kwalifikacji LM.

KCH - 18 marca 2018, 19:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja tam źle nie życzę naszym rodakom w jakiejkolwiek lidze zagranicą, ale obawiam się że to jedna z niewielu miłych wiadomości na 90minut odnośnie tego gracza.

ZeteL - 18 marca 2018, 19:58:44 - *.8.182.0
@Barubar - czytam Twój komentarz i tak się zastanawiam czy Ty masz jakąkolwiek rodzinę, pracę, znajomych czy chociażby jakieś hobby ? Nie ma artykułu żebyś nie wtrącił swoje "trzy grosze " . Chłopie, ogarnij się ! Życie nie polega tylko na wypisywaniu "mądrości" na 90minut.

@Borubar - 18 marca 2018, 20:06:05 - *.dynamic.chello.pl
Hahaha, człowieku, to jest gol na 6:0 z drużyną pokroju Wigier Suwałki czy jakiejś innej Olimpii Grudziądz. Liga bułgarska sportowo i organizacyjnie nie istnieje, najlepszy dowód to ich miejsce w rankingu.

leon - 18 marca 2018, 20:07:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
czy liga bułgarska jest lepsza od australijskiej??? bo mierzejewski co gra strzela nie jest powołany do reprezentacij a góralski i świerszczok co grzejo ławe ewentualnie grajo ogony so powołani? czyzby byli lepsi? w lepszej formnie?

fanatyk - 18 marca 2018, 20:10:01 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Jestem się w stanie założyć o duże pieniądze, że Ludogorets, CSKA i Levski by wyeliminowały Jaqę, Legię i Lecha w pucharach! Taki Fernando Karanga to by w ekstraklapie ponad 30 bramek strzelił Samo CSKA, Kurza Levski!!!

Papagol - 18 marca 2018, 20:13:50 - *.play-internet.pl
Szkoda Veljko Batrovicia. Świetny grajek z Widzewa.

@leon - 18 marca 2018, 20:14:44 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem, czy liga jest lepsza, ale na pewno Łudogorec to lepszy klub niż to coś, w czym kopie sobie Mierzej.

Sps - 18 marca 2018, 20:38:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Kuba Tychy pamietaja⚽💪

Bravo - 18 marca 2018, 22:10:00 - *.centertel.pl
Bravo Świerczok!dobrze że odszedles z Lubina bo byś walczył o utrzymanie w lidze a tak sprowadzili Tuszynskiego i podpisali z nim kontrakt na 3 lata ! tak się robi kase! a sory Monete😊

Dziurkacz - 18 marca 2018, 22:46:25 - *.skleporion.net
Andrianantenaina z Antynanarywy na Madagaskarze. A swoją drogą, z całym szacunkiem do mistrza Bułgarii i do nich samych, ale piłkarze aspirujący do gry w reprezentacji Polski, a zatem do występu w Czempionacie, łapią ogony, albo i nic w meczu o pietruszkę bułgarskiej Parva ligi...

rt - 19 marca 2018, 2:19:57 - *.216.28.89
Nie podniecajcie sie tak Swierszczem,ze brameczke pierdyknal jak gral w meczu sparingowym i to wszedl na koncowke ha ha ha.

lubelak - 19 marca 2018, 10:25:26 - *.ennet.pl
Gol na 6-0 kiedy przeciwnik juz chodzi po boisku a nie biega to żadna wartościowa bramka,godna tylko dla statystyk. Świerczok to żaden grajek czego dowiódł wystepując w Kaiserslautern. Także w Górniku Łęczna niczego wielkiego nie pokazał i włodarze Dumy Lubelszczyzny chetnie sie z nim rozstali rozwiązując kontrakt.To człowiek który popełnia błedy w wyszkoleniu technicznym i ogólnie wychowaniu jako czlowiek. Ma tylko przebłyski na pól rundy jak to miało miejsce w przypadku Polonii Bytom i Zagłębiu. Nikt w Łęcznej po nim nie płakał. Bardziej niepokojące jest to ze Góralski który jest lepszym niż Świerczok zawodnikiem wogóle nic nie gra !!!

ZIENIU - 19 marca 2018, 12:47:33 - *.adsl.inetia.pl
widzów ok 500
@ Borubar mylisz się !!!
Bułgarska jest słabsza sportowo. Bo stadiony i płace to kosmos dzieli od Polski bieda aż piszczy. OK Łudogorec jest lepszy od Legii ale kluby od 3 miejsca w dół są słabsze sportowo od polskich

eh - 19 marca 2018, 13:18:48 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Jacek, po co ci był ten transfer...

BeeSKa - 19 marca 2018, 16:26:29 - *.adsl.inetia.pl
Jak ja bym chciał chociaż jedną taką ekipę w Polsce... można pomarzyć tylko.

Muka - 19 marca 2018, 16:39:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem czego ci szkoda Batrovicia chlopie ale po takiej porazce to mozna sie ustawic mocno. 39 i 88 minuta gole . Jak jestes kumaty to wiesz. Widziales na 6-0? Etar chodzil po boisku i skladal modly zeby wpadlo w siec cos.

Muka - 19 marca 2018, 16:42:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawda jest taka ze Ludogorec jest duzo silniejszy od Jagiellonii. O calej reszcie ligi co kopie sie po czole nawet nie wspomne, organizacyjnie i pilkarsko lezymy po calosci. Nie mamy podjazdu do Mariboru, Ludogorca, Viktorii Pilzno, Steauy i innych ekip ze wschodu Euopy. U nas sa piekne stadiony.

ee - 19 marca 2018, 21:06:23 - *.icpnet.pl
strzelil gola WIELKIEJ druzynie. a liga bulgarska to tylko ludogorets. oza tym cienizna

zl - 19 marca 2018, 22:41:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl