22 marca 2018, 8:53:18 - koofel
eliminacje Pucharu Azji: Edgar Bernhardt zagrał w reprezentacji Kirgistanu

Edgar Bernhardt z GKS-u Tychy wystąpił w reprezentacji Kirgistanu w wygranym 5-1 (2-0) meczu z Mjanmą w ramach eliminacji Pucharu Azji. Mecz został rozegrany w Korei Południowej. 31-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. Kirgistan po raz pierwszy w historii awansował do turnieju głównego.

22 marca 2018, 7:00 - Inczhon (Incheon Football Stadium)
Kirgistan 5-1 Mjanma
Isłam Szamszyjew 2, Anton Ziemlanuchin 5, 63, Witalij Luks 74, Biekżan Sagynbajew 87 - Kyaw Ko Ko 83

żółte kartki: Isłam Szamszyjew, Azamat Bajmatow (Kirgistan).

4. Makau      5  0  4-15

Do turnieju, który zostanie rozegrany w 2019 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, awansują dwie najlepsze drużyny w grupie.

C - 22 marca 2018, 9:06:08 - *.146.68.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to je Mjanma?

bu - 22 marca 2018, 9:11:07 - *.75.84.195
Mjanma, lub Mjanmar, "RASTABIRMA"
dawna Birma ;)

Huhu - 22 marca 2018, 9:15:10 - *.opera-mini.net (*.134.54.252)
Grupa śmierci

tipo - 22 marca 2018, 9:39:41 - *.internetia.net.pl
podajecie informacje o przełożonych meczach w 2 lidze a nie napisaliście że mecz Jastrzebie - ŁKS odbedzie sie nie w Wielką Sobote tylko w Piątek (godz. 19)

Borubar - 22 marca 2018, 9:48:49 - *.146.232.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziś pierwszy artykuł już o 8:53. Jest progres w stosunku do dnia wczorajszego. Jeszcze lepiej by było,gdyby pierwszy news pojawiał się przed 8, by przy śniadaniu poczytać najświeższe informacje sportowe. Widzów na meczu w Kirgistanie ponad 1000. To już nawet na Cracovię, mimo zakazu wprowadzonego przez Filipiaka, przychodzi więcej osób.

Gucio - 22 marca 2018, 9:57:22 - *.dynamic.chello.pl
To dramat jest grać mecze u nas w wielki piątek późną porą.... Strzał w kolano!!! Najprawdopodobniej od nowego sezonu 2018/2019 nie będzie meczów w wielki piątek i dobrze!!!

Piter - 22 marca 2018, 10:00:42 - *.dynamic.chello.pl
Mecz GKS Tychy-Ruch Chorzów w Wielką Sobotę o 17.45 .Pozdrawiam.⚽⚽⚽

OKSik - 22 marca 2018, 10:26:25 - *.172.190.67
Borubar jesteś bardzo chory umysłowo musisz już iść na oddział psychiatryczny zamknięty!.

Olek - 22 marca 2018, 10:38:35 - *.dynamic.chello.pl
Borubar taki bystry.. a nie zauważył , że mecz odbył się w Korei Płd. a nie w Kirgistanie... , więc może jednak za wcześnie ten news ..ludzie niewyspani itd;)
ciekaw jestem czy redakcja prowadzi jakieś statystyki wpisów? ilość postów Borubara ? pewnie jakieś rekordy , może jakieś nagrody by wprowadzić żeby docenić zasłużonych dla tego portalu

BI - 22 marca 2018, 11:18:40 - *.static.ip.netia.com.pl
Borubar jest happy bo dziś nie musiał aż do południa czekać z pierwszym artykułem, by cokolwiek pod nim napisać. Niestety jemu chodzi tylko o pisanie, przeważnie głupot, bo tych artykułów wcale nie czyta. Nawet nie wie gdzie mecz został rozegrany, choć w artykule napisane zostało jak wół.

Michał - 22 marca 2018, 13:06:11 - *.unknown.vectranet.pl
Dlaczego Kirgistan grał mecz u siebie w Korei Południowej, a nie w Biszkeku?

asd - 22 marca 2018, 17:00:38 - *.centertel.pl
Został przeniesiony ze względów bezpieczeństwa, z uwagi na konflikt muzułmańskiej mniejszości z rządem Mjanmy.

BastiFanta - 22 marca 2018, 18:25:42 - *.dynamic.mm.pl