22 marca 2018, 19:50:33 - bartekwr9
Chris Philipps zagrał w reprezentacji Luksemburga

Chris Philipps (Legia Warszawa) zagrał w reprezentacji Luksemburga w wygranym 1-0 (0-0) meczu towarzyskim z reprezentacją Malty. 24-letni pomocnik zagrał cały mecz.

22 marca 2018, 18:00 - Ta' Qali (National Stadium)
Malta 0-1 Luksemburg
Daniel da Mota 90

żółte kartki: Jean Borg, Jean Paul Farrugia - Laurent Jans, Chris Philipps.

sędziował: Ermal Barushi (Albania).
widzów: 2000.

W zespole gości na ławce rezerwowych cały mecz spędzili Jan Ostrowski, który w przeszłości grał w juniorskich reprezentacjach Polski, oraz powoływany na juniorskie konsultacje Youn Czekanowicz.

Relax - 22 marca 2018, 20:38:03 - *.oxylion.net.pl
To oni na polskie młodzieżówki zbyt słabi, że grają dla Luksemburga?

Paprykarz - 22 marca 2018, 20:39:14 - *.197.121.72.threembb.co.uk
Cieslewicz chyba nigdy sie nie doczeka debiutu dla kadry farejskiej.

Olfen omni - 22 marca 2018, 20:53:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kadra Polski by zmiazdzyla ich z z tym calym Philipsem z Legii.Luksemburg co to jest haha.

tylko że - 22 marca 2018, 21:48:36 - *.telico.pl