24 marca 2018, 17:47:38 - dyrovski
Lasza Dwali, Giorgi Merebaszwili i Arvydas Novikovas zagrali w meczu Gruzja - Litwa

Gruzini Lasza Dwali (Pogoń Szczecin) i Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock) oraz Litwin Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok) zagrali w swoich reprezentacjach w meczu towarzyskim, w którym Gruzja wygrała u siebie z Litwą 4-0 (4-0).

24 marca 2018, 16:00 - Tbilisi (Micheil Meschis Sachelobis Stadioni)
Gruzja 4-0 Litwa
Giorgi Papunaszwili 15, Giorgi Kwilitaia 23, Waleri Kazaiszwili 31 (k), Giorgi Czakwetadze 40

żółte kartki: Saba Kwirkwelia - Linas Klimavičius, Ovidijus Verbickas, Justas Lasickas, Vaidas Slavickas.

sędziował: Alexandru Tean (Mołdawia).

Dwali pojawił się na boisku w 62. minucie, zmieniając Gurama Kaszię, a Merebaszwili w 83. minucie wszedł za byłego gracza Legii Warszawa Waleriego Kazaiszwiliego. Novikovasa z kolei w 60. minucie zastąpił Justas Lasickas. Na ławce gospodarzy pozostał Nika Kaczarawa (Korona Kielce).

Ponadto w reprezentacji Litwy zagrali byli polscy ligowcy - Nerijus Valskis (dawniej Wigry Suwałki) w przerwie został zmieniony przez Mantasa Kuklysa. W 68. minucie z boiska zszedł Darvydas Šernas (niegdyś Widzew Łódź, Zagłębie Lubin i Wigry), a zastąpił go Karolis Laukžemis. W 81. minucie z kolei Fedor Černych (kiedyś Górnik Łęczna i Jagiellonia) został zmieniony przez Daniela Romanovskiego. Całe spotkanie rozegrał Edvinas Girdvainis (onegdaj Piast Gliwice), a na ławce rezerwowych pozostał Vytautas Černiauskas (w przeszłości Korona Kielce).

Lazio - 24 marca 2018, 18:42:34 - *.icpnet.pl