24 marca 2018, 19:10:12 - dyrovski
eME U-17: Polska 3-0 Macedonia

W swoim drugim meczu grupy trzeciej turnieju II rundy eliminacji mistrzostw Europy reprezentacja Polski U-17 (rocznik 2001) wygrała w Legnicy z Macedonią 3-0 (1-0). W ostatnim spotkaniu "biało-czerwoni" we wtorek o godz. 16:00 zmierzą się z Irlandią.

24 marca 2018, 17:30 - Legnica (Stadion Miejski)
Polska 3-0 Macedonia
Paweł Żuk 30, Bartosz Bida 67, Patryk Richert 73

Polska: 1. Marcel Lotka - 2. Karol Smajdor, 4. Maik Nawrocki, 14. Michał Bogacz, 3. Mateusz Maćkowiak (77, 13. Sebastian Mach) - 7. Paweł Żuk, 18. Javier Ajenjo Hyjek, 8. Mateusz Bogusz, 20. Mikołaj Nawrocki (64, 11. Olaf Kobacki), 19. Mateusz Żukowski (60, 17. Patryk Richert) - 9. Bartosz Bida.

Macedonia: 1. Matej Andov - 4. Božidar Mitrevski, 5. Vane Tasevski, 6. Suad Jonuzi, 2. Kristijan Trpčevski (72, 18. Georgije Jankulov) - 7. Kire Trpčevski (68, 19. Suhejlj Muharem), 8. Agon Elezi, 10. Jeton Dauti, 17. Kuštrim Tairi - 11. Ersan Hajdari, 15. Vlada Novevski (80, 9. David Toševski).

żółte kartki: Novevski, Hajdari, Tasevski, Jonuzi.

sędziował: Christophe Pirès (Luksemburg).

W drugim dzisiejszym meczu grupy trzeciej Irlandia wygrała z Gruzją 2-0 (2-0).

Tabela:

1. Irlandia   2  6  5- 0
2. Polska     2  4  5- 2
3. Gruzja     2  1  2- 4
4. Macedonia  2  0  0- 6

Grano 2x40 minut.

Do finałów mistrzostw Europy awansują zwycięzcy każdej z ośmiu grup oraz siedem drużyn z drugich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko pierwszej i trzeciej drużynie w grupie. Turniej odbędzie się w dniach 4-20 maja w Anglii.

Kolegen08 - 24 marca 2018, 19:19:32 - *.8-1.cable.virginm.net
Bida walczak aż miło było patrzeć jak się stara. Richert i Żukowski warto zapamiętać te nazwiska. Ciekawie się zapowiadają.
Brawo chłopaki! A teraz wygrana z Irlandią i wygrywamy grupę!

ggdg - 24 marca 2018, 19:23:46 - *.10.208.59
Marciniak przy tym gościu to mały pikuś wiem że ściany pomagają gospodarzom ale czegoś takiego dawno nie widziałem tam nie powinien być nawet karny tylko należało zaliczyć bramkę a on daję żółtko za symulke hahha
Zwycięstwo cieszy ale też trochę śmierdzi

Jaś Niepan - 24 marca 2018, 19:44:10 - *.dynamic.chello.pl
Tylko dobry wynik.Podtrzymuję:z tej mąki chleba nie bedzie.Braki techniczne,aż oczy bolą.Trener to chyba klasy Czesława Jarząbka z Tęczy.Komentatorzy:Bożydar-kompromitacja,nie wiedział dlaczego sędzia nie uznał gola.Sędzia zrobił wielki błąd karząc Macedończyka za symulowanie.Karny jak byk.I jeszcze jedno:kamerzyści ustawili ponownie kamery pod słońce i ta ciemna piłka.Polska piłka nożna - skonać można!

Bolek - 24 marca 2018, 20:05:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Gdzie jest borubar ?

Borek - 24 marca 2018, 20:15:56 - *.146.133.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia był 12 zawodnikiem Polski. Przykre, że w taki sposób wygrywamy z drużyną, którą da się ograć bez kombinacji. Prawda jest taka, że nasi się męczyli i to zwycięstwo niezbyt cieszy. Rywalom sędzia nie sprzyjał. Połowa naszych gwiazdeczek do wymiany. Za jakie zasługi są w tej kadrze to ja nie wiem. Niech się cieszą, że mecze są w kraju bo gdzie indziej to by nie przeszło.

artikks - 24 marca 2018, 23:14:05 - *.play-internet.pl
Trzeba pamietac ze nasi mieli dobra reprezentacje w 1990roku zajmujac 3miejsce na mistrzostwach europy...sangowski,przala,talik,sazanowicz,ratajcz
yk,michalak,onyszko to tylko niektore z nazwisk ktore wtedy graly z sukcesem....wbic w gogle zapomniany braz. pozdro z wlkp...

pb88 - 24 marca 2018, 23:28:29 - *.231.12.153
Znowu dodaliście NIEAKTUALNE logotypy ME zarówno U-17, jak też i we wcześniejszym newsie U-19. Po raz kolejny też nie poinformowaliście o meczu naszej żeńskiej reprezentacji U-17 w eliminacjach ME U-17, w którym młode biało-czerwone wygrały w czwartek 2-0 z reprezentacją Turcji.

Rojo - 24 marca 2018, 23:36:23 - *.dynamic.chello.pl
Zukowski ma duży potencjał tylko by mógł więcej biegać po boisku.

Bolek - 25 marca 2018, 14:17:46 - *.10.208.62
Ten Żukowski cienki jak barszcz jak wszedł na zmęczonych Gruzinów to coś tam grał a wczoraj jak grał od początku to dno podobnie jak Kobacki ,choć Bożydar zrobił z niego wielką gwiazdę bo raz mu piłka odskoczyła i trafiła pod nogi Bidy

Cześć - 25 marca 2018, 17:40:26 - *.dynamic.chello.pl