25 marca 2018, 17:52:45 - bartekwr9
Valērijs Šabala, Igors Tarasovs i Pāvels Šteinbors zagrali w reprezentacji Łotwy

Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Igors Tarasovs (Śląsk Wrocław) oraz Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia) zagrali w reprezentacji Łotwy w przegranym 0-1 (0-0) towarzyskim meczu z Gibraltarem.

25 marca 2018, 16:00 - Gibraltar (Victoria Stadium)
Gibraltar 1-0 Łotwa
Liam Walker 88

żółte kartki: Jack Sergeant, Jake Gosling - Igors Tarasovs, Edgars Gauračs.

sędziował: Trustin Farrugia Cann (Malta).

Šabala został zmieniony w przerwie przez Edgarsa Gauračsa. Tarasovs zszedł z boiska w 72. minucie, kiedy zmienił go Cristian Damián Torres. W 46. minucie na boisku pojawił się Šteinbors, który zastąpił Andrisa Vaņinsa.

W kadrze Łotwy znaleźli się także byli zawodnicy polskich klubów. Pełne 90 minut zagrali Kaspars Dubra (Polonia Bytom) i Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok). W przerwie z boiska zszedł Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk, ŁKS), a jego miejsce zajął Dāvis Indrāns. W 57. minucie Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań) zastąpił Robertsa Uldriķisa, a w 65. minucie Vladislavs Gabovs (Korona Kielce) wszedł w miejsce Raivisa Andrisa Jurkovskisa.

Rapek - 25 marca 2018, 17:57:10 - *.236.150.185.ip4.akomp.com.pl
no, wiadomo dlaczego Gibraltar wygrał, zbyt wielu mieli z przeszłością w ekstraklasie Łotysze

miś - 25 marca 2018, 17:57:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I taki jest poziom naszej ligi i naszej legii cudzoziemskiej - porażka z Gibraltarem, nic dodać nic ująć

Borubar - 25 marca 2018, 18:50:07 - *.146.231.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten Gibraltar to jacyś hegemoni muszą być, skoro pokonali zespół, w którym grali reprezentanci naszej Ekstraklasy. Dopóki jednak na boisku był ten z długimi włosami, to bramki nie stracili. Jednak gdy tylko opuścił boisko, to Gibraltar złapał wiatr w żagle i Walker znalazł sposób na pokonanie dziadka Steinborsa , który w naszym kraju jest niezwykle utytułowany.

wow - 25 marca 2018, 18:52:52 - *.ajc.com.pl
Obecnie Łotwa to poziom Andory, San Marino lub Malty. Estonia też nie dużo lepiej. A ten Gibraltar powoli stawać na nogi jak Kosowo.

rympał - 25 marca 2018, 19:14:16 - *.adsl.inetia.pl
Skoro grają u nas to muszą być słabsi niż piłkarze z Gibraltaru którzy w życiu by nie przyszli do naszej ligi

Asyranbiek - 25 marca 2018, 20:45:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Filary Ekstraklasy.

dex - 25 marca 2018, 22:10:18 - *.play-internet.pl
No to teraz trzeba z Gibraltaru ściągać obcokrajowców do naszej ekstraklasy. Bo lepsi.

zzz - 26 marca 2018, 7:12:21 - *.136.136.32
To nie liga polska jest słaba tylko łotewska,większość tej kadry to właśnie młodzi zawodnicy rodzimej ligi dzieci kochane ale skąd wam to wiedzieć,nie? :P Znaffcy! :D

BI - 26 marca 2018, 9:18:54 - *.centertel.pl
@dex:
Może twoją sugestię Pudel urzeczywistni. Reprezentanta Luksemburga już zatrudnił.

Szeryf - 26 marca 2018, 11:44:00 - *.10.130.54
Tyle warci są Łotysze !!! Żaden nie powinien grac w naszej EX ! Estonia, Litwa to samo

artuur,,, - 26 marca 2018, 21:09:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I co ,,ślepi,, włodarze Slaska! Gratuluje Tarasovsa( cały czas gra padake) ale nic to!

Gustawbb - 28 marca 2018, 9:29:59 - *.beskidmedia.pl
Sabala w Podbeskidziu Bielsko-Biała prezentuje sie całkiem nieźle, ale w reprezentacji widać że nikt mu okazji nie stwarza, a nie jest to typ dryblera który sam wypracuje sobie okazje..