26 marca 2018, 19:55:05 - koofel
Spas Delew i Simeon Sławczew zagrali w kadrze Bułgarii

Spas Delew (Pogoń Szczecin) i Simeon Sławczew (Lechia Gdańsk) wystąpili w reprezentacji Bułgarii w wygranym 2-1 (1-0) towarzyskim meczu z Kazachstanem rozegranym na Węgrzech. Delew, który asystował przy drugim golu dla swojego zespołu, zaliczył całe spotkanie, a Sławczewa w 61. minucie zmienił Martin Rajnow.

26 marca 2018, 18:00 - Felcsút (Pancho Aréna)
Bułgaria 2-1 Kazachstan
Iwelin Popow 23 (k), Nikołaj Bodurow 90 - Jerkiebułan Tungyszbajew 55

żółta kartka: Gafurżan Sujumbajew (Kazachstan).

sędziował: Tamás Bognár (Węgry).

W obu zespołach znaleźli się zawodnicy grający w przeszłości w polskiej lidze. W Bułgarii w 58. minucie na boisku pojawił się Michaił Aleksandrow (Legia Warszawa), który zmienił Cwetomira Panowa. W Kazachstanie cały mecz rozegrał Abzał Biejsiebiekow (Korona Kielce), a Siergieja Chiżniczenkę (Korona) w 46. minucie zastąpił Jerkiebułan Tungyszbajew.

Borubar - 26 marca 2018, 20:07:59 - *.146.35.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spas Delew potrafi wygrać z Kazachstanem, czego nie można powiedzieć o Legii Warszawa. To, że zagrał całe spotkanie i asystował przy golu na 2:1, też świadczy o tym, że jest czołowym zawodnikiem w swojej reprezentacji. On ciągnie za uszy reprezentację Bułgarii i jest motorem napędowym Pogoni Szczecin. Tacy piłkarze są szanowni, a nie dziadki typu Eduardo.

Borubar - 26 marca 2018, 20:24:35 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Pewnie jak spadniemy do 1 ligi do Spas już nie będzie powoływany, chyba że zmieni klub na lepszy.

stefan - 26 marca 2018, 20:26:12 - *.toya.net.pl
Wnoszę o ban dla Borubara za ciągłe wypisywanie kretynizmów. Potrzeba 20 głosów. Pozwólcie, że rozpocznę:
+1 (1/20)

długi - 26 marca 2018, 20:36:53 - *.170.8.186
@stefan Szanuj borubara swego, bo możesz miec długiego gorszego.

smoliwąs - 26 marca 2018, 20:45:46 - *.dynamic.mm.pl
Artur Boruc bardzo - jest wporzo gość

bysior - 26 marca 2018, 21:17:45 - *.dynamic.mm.pl
+2(2/20)

yyy - 26 marca 2018, 21:18:13 - *.dynamic.chello.pl
@Borubar Ale jak Legia ma wygrać z Kazachstanem, mózgu? Jeśli FK Astana uważasz za cały Kazachstan, to takim tokiem myślenia Legia gra jako cała Polska. Tak swoją drogą są zawodnicy Legii, co wygrali z nimi (Pazdan, Mączyński), ale dla naczelnego trolla 90minut jest za trudne poszukać
@stefan jestem za - +1 (2/20)

Borubar - 26 marca 2018, 21:48:56 - *.play-internet.pl
Spas jest słaby tak jak moja Pogoń.Bramki kazachom nie mógł zdobyć.Dziwie się,że w mojej Pogoni jeszcze gra.Po spadku napewno odejdzie

chomik - 26 marca 2018, 22:29:17 - *.190.81.245