31 marca 2018, 10:00:34 - koofel
Kontuzja kolana Sebastiana Nowaka

Bramkarz GKS-u Katowice Sebastian Nowak podczas jednego z treningów zerwał więzadła w kolanie.

Pierwszoligowiec, doceniając wkład w wyniki, uzgodnił z Nowakiem warunki przedłużenia wygasającego w czerwcu kontraktu. 36-letni zawodnik w tym sezonie zagrał trzynaście razy w lidze.

źródło: własne / GKS Katowice

jasio - 31 marca 2018, 10:07:30 - *.dynamic.chello.pl
Piękny gest klubu!

Borubar - 31 marca 2018, 10:09:50 - *.146.2.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdy grał w Termalice , to nawet bramkę strzelił w zremisowanym 2:2 meczu w Krakowie z Wisłą. Pamiętam to jak dziś. Wrzutka z rogu, Sebastian przystawił głowę i pokonał bezradnego Michała Miśkiewicza. Na twarzy trenera Wisły, pojawił się wtedy tylko uśmiech niedowierzania. W ten oto sposób, bramkarz Niecieczy ma lepszy dorobek strzelecki w Ekstraklasie, niż jakiś nic nieznaczący Eduardo.

Tb - 31 marca 2018, 11:16:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To prawda. Do dziś to pamiętam.

Asioka - 31 marca 2018, 11:49:06 - *.dynamic.chello.pl
Piękny gest. Ale o jakim wkładzie i w jakie wyniki mowa?

Piter - 31 marca 2018, 14:45:16 - *.dynamic.chello.pl
macgyver17 - kilka minut do końca prowadzimy 1-0. Od ok. 70 min w "10" po czerwonej kartce dla bramkarki

Solski - 31 marca 2018, 15:04:10 - *.dynamic.chello.pl
2:0 Koniec meczu

artikks - 31 marca 2018, 18:28:39 - *.play-internet.pl
Wrobel tez gola strzelil nieciczy...co wtedy nie weszli do ex...

LEON - 2 kwietnia 2018, 3:40:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl