31 marca 2018, 18:19:48 - euzi
Dwie bramki Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił dwa gole dla Łudogorca Razgrad w wygranym u siebie 5-0 (2-0) meczu 27. kolejki grupy mistrzowskiej bułgarskiej ekstraklasy z Wereją Stara Zagora. Reprezentant Polski ma na koncie trzy trafienia w tym sezonie.

31 marca 2018, 16:30 - Razgrad (Łudogorec Arena)
Łudogorec Razgrad 5-0 Wereja Stara Zagora
Claudiu Keșerü 41 (k), 72, Jody Lukoki 42, Jakub Świerczok 84, 90

żółte kartki: Waleri Domowczijski, Georgi Andonow, Ulysse Ndong, Weselin Minew (Wereja).

sędziował: Dragomir Draganow.

W Łudogorcu Świerczok wszedł na boisko w 70. minucie za Marcelinho, a Jacek Góralski pięć minut później zastąpił Gustavo Campanharo.

ArekCesar - 31 marca 2018, 18:28:08 - *.play-internet.pl
Prędzej on na MŚ niż Teo i Milik.

Czop - 31 marca 2018, 18:29:15 - *.pppoe.covernet.pl
I co panie Smuda?

Borubar - 31 marca 2018, 18:32:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strzelić 2 bramki w 20 minut to nie lada wyczyn, ale jak można wieku 24 lat wyjechać na wschód grać w piłke i zarabiać pieniądze? Dobre statystyki w tym sezonie, ale to nawet nie jest 10 napastnik w kolejce jeśli chodzi o reprezentacje Polski. Wyżej cenie choćby umiejętności Frączaka z mojej Pogoni

maniek - 31 marca 2018, 18:36:31 - *.173.39.184.tesatnet.pl
@Borubar: Taki z Ciebie kibic że nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwiska zawodnika twojego klubiku... ;p

ryba - 31 marca 2018, 18:38:18 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda że Świerczok nie grał w tych meczach towarzyskich repr. Polski

max - 31 marca 2018, 18:46:56 - *.play-internet.pl
Przeciwnicy gorsi niz w e-klapie. Przez cała wiosne będzie biegał po pastwiskach i ganiał pasterzy, co to za przeciwnicy ? Dopiero gra dla Ludogorca zaczyna sie na jesień..

Olfen omni - 31 marca 2018, 18:47:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Swierczok to gwiazda i na turniej jedzie.Kownacki tez.Plus Milik i Lewy.Dla reszty brakuje miejsca.I tak wciagamy ta slaba grupę

napinacz - 31 marca 2018, 19:05:11 - *.10.238.157
Te Parówar Bułgaraia jest na południu!

Borubar - 31 marca 2018, 19:21:28 - *.dynamic.chello.pl
Bo to nie prawdziwy Borubar, tylko jakiś podrabianiec. Dlatego nie potrafi poprawnie napisać nazwiska największego napadziora z Pogoni - Roberta Frączszaka.

needle - 31 marca 2018, 20:19:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ja wiem ...? R* to na pewno napadzior...???
Ja go pamiętam jak grał na obronie [prawej bodajże] a nieraz wystawiono go w pomocy.
Lubię człeka i bardzo się dziwiłem jak szczecińscy kibice pisali, żeby się wynosił ale cóż: kazde miasto ma swoich poparańców a kopanej jakby ich nieco więcej się gromadzi
IGła
PS A co do pana Świerczoka to nadal szukamy tego gościa, który pisał, że w IV lidze mazowieckiej wielu lepszych od niego biega ;)
PS2 Tak się składa, że IV lige czasami oglądam i to na Mazowszu...i kurde nie spotkałem żadnego takiego :P

Greko - 31 marca 2018, 20:37:27 - *.unknown.vectranet.pl
Borubar świerczok wyjechał na wschód?? A nie czasem na zachód bardziej hyhy

Angelo - 31 marca 2018, 21:53:00 - *.unknown.vectranet.pl
Oj Borubar

. - 31 marca 2018, 23:25:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ArekCesar: Teo gra i ostatnio strzela, a Świerczok gra ogony...
@ryba: Grał, pod koniec meczu z Nigerią
@Olfen omni: Teo przecież gra i strzela, Kownacki i Świerczok grają ogony.

Lubomir - 31 marca 2018, 23:47:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Widziałem Świerczoka w zeszłą środę w Pendolino relacji Katowice-Warszawa, jechał ze swoją dziewczyną, której gabaryty wynoszą mniej więcej 1,90 m/95 kg, jak chłopak ma taki tonaż do obrobienia, to nie dziwota, że forma fizyczna wyborna i strzela gole xDDDDD

Hmm - 1 kwietnia 2018, 11:06:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ona wysoka,bo grała w piłkę ręczna i może mieć z 1.90 ale 95 kg? Oszalałeś chyba, hehe.

LEON - 2 kwietnia 2018, 3:44:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl