1 kwietnia 2018, 15:55:49 - bartekwr9
Gol Jarosława Lindnera

Jarosław Lindner strzelił gola dla Sportfreunde Lotte w wygranym 3-2 (1-1) meczu 32. kolejki niemieckiej 3. Ligi z rezerwami Werderu. Było to jego trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

1 kwietnia 2018, 14:00 - Lotte (FRIMO Stadion)
Sportfreunde Lotte 3-2 SV Werder Bremen 1899 II
Max Wegner 31, Maximilian Rossmann 62, Jarosław Lindner 90 - Dennis Rosin 5, Philipp Eggersglüß 82

żółte kartki: Tim Wendel, Kevin Pires-Rodrigues - Dominic Volkmer, Rafał Kazior, Thore Jacobsen, Leon Jensen.

sędziował: Pascal Müller (Wirtembergia).
widzów: 1567.

Lindner rozegrał cały mecz. W zespole gospodarzy cały mecz na ławce spędził André Dej, a kontuzjowany Marcus Piossek pozostał poza kadrą. W zespole Werderu 90 minut rozegrał Rafał Kazior.

Borubar - 1 kwietnia 2018, 16:17:21 - *.146.106.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To oni w tych Niemczech nawet w Wielkanoc grają? W sumie mnie to nie dziwi bo Niemcy to ateistyczny kraj o wstydliwej historii- Hitler, Von Jungingen, Andrea Merkel. Oni nawet nie mają poszanowania do dnia zmartwychwstania Pańskiego. Nic dziwnego, że teraz ponoszą karę i ich krajem zawładnęli przybysze ze wschodu. Na szczęście w naszym kraju mamy ludzi rządzących z głową i nic nam nie grozi.

(L)egnica - 1 kwietnia 2018, 16:32:21 - *.ssp.dialog.net.pl
do Borubar: krytykując niemców (słusznie zresztą) to czy nie jesteś taki sam? zamiast przeżywać ten dzień zmartwychwstania (co ono oznacza konkretnie dla Ciebie) to siedzisz na necie i plujesz jadem? czy ty masz rozum i godność człowieka?

Tb - 1 kwietnia 2018, 16:32:25 - *.centertel.pl
Borubar - za dużo dzisiaj wypiłeś, zdecydowanie. Nie wierzę że piszesz to na poważnie.

waldi - 1 kwietnia 2018, 16:42:56 - *.136.40.2
Dzisiaj to chyba po za Polską gra się w całej Europie wystarczy sprawdzić jakie dziś są grane mecze

rympał - 1 kwietnia 2018, 16:54:41 - *.adsl.inetia.pl
wszystkie portale piłkarskie na całym świecie się pomyliły i uważają że Lewy strzelił 3 gole i tylko ,, 90 minut '' przyznal mu dwie bramki . Jutro oficjalny serwis Bundesligi będzie musiał skorygować ten błąd i zmienić Lewemu z trzech na dwie .90 minut jest wyrocznią tak samo w przypadku Angulo.

Yacek - 1 kwietnia 2018, 18:23:02 - *.40.248.239.threembb.co.uk
To nie on strzelil. Odbila sie od plecow Riberyego.

Juras - 1 kwietnia 2018, 18:34:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
najlepsze z tą Andreą Merkel hehehehehehehehehe

lll - 1 kwietnia 2018, 19:36:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
borubar piszesz o niemczech. a u nas grano w piatek 2liga a w niemczech nie a chyba wazniejszy piatek niz niedziela wielkanocna

Borubar - 1 kwietnia 2018, 19:45:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
Proszę się odczepić ode mnie . To że jestem nierozgarnięty intelektualnie nie znaczy że można się ze mnie śmiać

Borubar - 1 kwietnia 2018, 20:08:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny chłopak, który na pewno wyjechał na truskawki kilka lat temu, kopnął butelke i jeszsze dodatkowo w powietrzu odbił ze dwa razy ktoś zobaczył i załapał sie na trening prowincjonalnego klubiku, jakich u nas i w Ekstraklasie można doswiadczyć (Termalica). Brawo dla Pana, może w nagrode dostanie bon na święta. Poziomem jednak nie załapałby sie nawet do kadry Energetyka Gryfino, które zamyka III ligową tabele w moim okręgu.

BORUBAR - 1 kwietnia 2018, 21:50:15 - *.202.98.190
UWAGA:
Odczytałem to na imprezie:
"Niemcy to ateistyczny kraj o wstydliwej historii- Hitler, Von Jungingen, Andrea Merkel"

obcy - 2 kwietnia 2018, 12:28:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie on strzelil gola tylko pilka odbila sie od walkow Rossmana ktory mial je na wlosach i to jemu powinniscie zaliczyc gola

Bobejło - 2 kwietnia 2018, 15:24:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I to jest napastnik, nie to co to drewno Lewandowski. Dziwię się, że nie ma go w kadrze.

geloki - 3 kwietnia 2018, 21:40:57 - *.dynamic.chello.pl
Borubar idioto, Niemcy juz w Wielki Piatek nie pracują tylko świętują. Poczytaj pisiorku troszke