2 kwietnia 2018, 16:19:52 - koofel
Bramka Wojciecha Golli

Wojciech Golla strzelił bramkę dla NEC Nijmegen w wygranym u siebie 3-0 (2-0) meczu 33. kolejki holenderskiej II ligi z Telstarem. To piąte trafienie polskiego obrońcy w tym sezonie.

2 kwietnia 2018, 14:30 - Nijmegen (Goffertstadion)
NEC (Nijmegen) 3-0 SC Telstar
Michael Heinloth 2, Wojciech Golla 45, Ferdi Kadioglu 81

żółte kartki: Anass Achahbar, Michael Heinloth, Sven Braken, Calvin Verdonk - Shaquill Sno, Jasper van Heertum.
czerwona kartka: Shaquill Sno (48. minuta, Telstar, za drugą żółtą).

sędziował: Christiaan Bax.
widzów: 10 538.

W 37. minucie Arnaut Groeneveld (NEC) nie wykorzystał rzutu karnego (Rody de Boer obronił).

W NEC Golla rozegrał całe spotkanie, a były pomocnik Legii Warszawa Steeven Langil w 77. minucie zmienił Arnauta Groenevelda.

NEC z 64 punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Borubar - 2 kwietnia 2018, 16:28:33 - *.146.96.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gol Wojtka, to dobry prognostyk dla Pogoni przed meczem ze Śląskiem. Wszystko z racji tego, że Wojtek kiedyś strzelił bramkę w meczu ze Śląskiem, zremisowanym 2:2. Langil nawet do podstawowego składu nie łapie się w 2 lidze holenderskiej. Typowy ogórek, który nie zaistniał nigdzie . W Lechu mógłby co najwyżej ręczniki podawać na treningu.

oko - 2 kwietnia 2018, 16:28:45 - *.toya.net.pl
Gol Wojciecha Brramki

Borubar - 2 kwietnia 2018, 16:38:22 - *.centertel.pl
Ludzie oszaleli z tym podszywaniem się pode mnie. Tak macie słabe życie,że chcecie być mną? Wierzcie, nie chcecie.
Gol Golli to super sprawa. Pogoń gol, Szczecin gol! Do boju marynarze! A sędzia kalosz niech nam nie przeszkadza! Hej!

Borubar - 2 kwietnia 2018, 16:53:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wojciech Golla to oczywiście wychowanek Pogoni Szczecin więc powinien po sezonie wrócić do naszego ukochanego klubu do tego jest to uczestnik Warsaw Shore. Langil to typowy ogórek w Pogonii też by ręczniki podawał.

rympał - 2 kwietnia 2018, 16:53:30 - *.adsl.inetia.pl
Teraz już musi go Nawałka powołać , strzelił bramkę to wystarczy na powołanie na MŚ.

Jontek - 2 kwietnia 2018, 16:57:02 - *.na5.pl
W drugiej lidze w małej Holandii 10 tysi u nas w ekstraklasie to marzenie.

uyo - 2 kwietnia 2018, 17:14:38 - *.centertel.pl
Pilke musnal Heinlot i to jemupowinniscie zaliczyc gola. Lewemu to odejmujecie bramki. Nie rozumiem tego

s - 2 kwietnia 2018, 17:25:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Golla Wojciecha Bramki. Druga w ciągu kilku dni.
Strasznie skuteczny ten Bramka.

paprykarz - 2 kwietnia 2018, 17:27:16 - *.in-addr.broadbandscope.com
@Borubar Nie pograzaj sie! Jestes niedoinformowany, bo Golla urodzil sie w Złotowie i tam zaczynal z pilka w klubie Sparta. Nastepnie spedzil 4 lata w Lechu i to oni go "wychowali" oraz nauczyli grac. W Pogoni zas tylko zadebiutowal w Ekstraklasie. Kazdy twój wpis wyglada malo inteligentnie, albo jestes trollem.

Borubar - 2 kwietnia 2018, 17:35:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopaki, nie podszywajcie się pode mnie bo to nic nie da a w tym sezonie NEC wraca do Eredyvisie i się będą wzmacniać zatem nasz gracz częściej będzie na ławie przesiadywał. Wówczas rozlegną się nawoływania obszczymurków, że wróci z podkulonym ogonem i inne kocopoły na jego temat.
Klub spadł trochę przypadkowo; wydali na Niedzielana, który się specjalnie nie sprawdził bo to kontuzje i brak znajomości języka ale też kilku innych a to niestety nie można na skuśki budować zespołu. Teraz wrócą. Jak pamiętam zawsze grali w najwyższej klasie; przegrali z dość silną podówczas Wisełką ale też wyeliminowali kilka niezłych firm.