3 kwietnia 2018, 14:50:47 - euzi
Azjatycka Liga Mistrzów: Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił bramkę dla Sydney FC w meczu 5. kolejki grupy H Azjatyckiej Ligi Mistrzów, w którym jego drużyna wygrała na wyjeździe 4-1 (2-1) z koreańskimi Suwon Samsung Bluewings. Dla polskiego pomocnika, który asystował przy pierwszych dwóch bramkach dla australijskiego klubu, to pierwsze trafienie w tych rozgrywkach.

3 kwietnia 2018, 13:00 - Suwon (Suwon World Cup Stadium)
Suwon Samsung Bluewings 1-4 Sydney FC
Dejan Damjanović 24 - Miloš Ninković 23, Alex Brosque 31, Adrian Mierzejewski 79, Bobô 90

żółta kartka: Chris Zuvela (Sydney).

sędziował: Fahad Al-Mirdasi (Arabia Saudyjska).

Mierzejewskiego w 88. minucie zmienił Bobô.

76-76 - 3 kwietnia 2018, 14:55:18 - *.ssp.dialog.net.pl
Czy jest szansa na Mundial dla Mierzeja??? Jeśli prześledzimy jego ostatnie pół roku- jak grał, ile goli strzelił, ile zrobił asyst - na tle choćby Krychowiaka wygląda bardzo solidnie.
Szkoda że nie dostał powołania na mecz z Nigerią...

sss - 3 kwietnia 2018, 14:56:16 - *.184.210.153.ipv4.supernova.orange.pl
świetny mecz Mierzeja, ogólnie Sydney pozytywnie zaskoczyło mnie w tym meczu, spodziewałem się wysokiej wygranej koreańczyków

Cleaver - 3 kwietnia 2018, 15:00:46 - *.dynamic.chello.pl
Mocna grupa (jak tak popatrzeć na kluby z państw - chyba najlepsze Ligi w Azji)

Borubar - 3 kwietnia 2018, 15:03:20 - *.play-internet.pl
Szkoda Adriana,że marnuje sobie kariere w Australi gdyby grał w Pogoni to by się bardziej rozwinął w dodatku pomógłby nam zdobyć Mistrzostwo Polski i walke o Lige Mistrzów

Borubar - 3 kwietnia 2018, 15:04:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niesamowite. Nie ma jeszcze wpisu Borubara. Zaspał. ? Borubar gdzie jesteś. ?

Borubar - 3 kwietnia 2018, 15:10:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i co z tego, że strzela prawie w każdym meczu, skoro Nawałka i tak jest zapatrzony w swoich pupili, np. Krzysia Mączyńskiego, którego powołuje tylko z sentymentu, gdy prowadził go w Górniku Zabrze. Poza tym Mączyński zdradził Wisłę na rzecz Legii, więc nie wiem czy jest godny, aby występować w reprezentacji naszego kraju. Swojego czasu Cierzniak zachował się podobnie i za To siedzi teraz na ławie.

powtorki - 3 kwietnia 2018, 15:18:36 - *.206.154.19.fiberlink.pl
Witam. Czy oglądane były powtórki w celu potwierdzenia, że piłka po strzale Mierzejewskiego nie musnęła pleców jakiegoś innego zawodnika, co powinno skutkować nieuznaniem tej bramki Adrianowi?

wuj - 3 kwietnia 2018, 15:23:42 - *.jgora.dialog.net.pl
witam. również chciałem zapytać, ale nie tylko o bramke Mierzejewskiego ale wszystkie które padły w meczu - czy na pewno jakiś inny gracz nie dotknął czubkiem włosa na plecach, bo nie jestem pewny czy dobrze zostaly zaliczone

TheBill - 3 kwietnia 2018, 15:30:52 - *.unknown.vectranet.pl
Nawałka tkwi w jakimś menagerskim układzie z Bońkiem, bo jak inaczej tłumaczyć brak powołania dla Mierzejewskiego i ciągłe trzymanie w kadrze chociażby Peszki?

fansport - 3 kwietnia 2018, 15:32:56 - *.dynamic.chello.pl
strzela gole w lidze mistrzów, a nawałka i tak go nie widzi w reprezentacji.

Dunaj - 3 kwietnia 2018, 15:46:06 - *.tpgi.com.au
swietny mecz w Mierzeja wykonaniu gol i dwie asysty !!
ale jak powiedzial.. chocby strzelil jeszcze z 10 bramek to i tak Nawalka go nie widzi w skladzie bo .. nie i kropka :/

sekstus - 3 kwietnia 2018, 16:05:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki by tam nie był poziom, to trzeba przyznać, że przyspieszenie ma.

Borubar - 3 kwietnia 2018, 16:07:02 - *.ip-167-114-102.net
Przepraszam wszystkich że mnie nie ma ale musiałem wyjechać pilnie do ... NRD żeby złożyć wiązankę na grobie Ericha Honeckera

Adams - 3 kwietnia 2018, 16:25:12 - *.dynamic.chello.pl
Nie dostanie powołania, bo nikt nie będzie latał do Australii go na żywo obserwować. Za duży koszt za długie przeloty. Taka jest brutalna rzeczywistość. Aspekt sportowy nie ma tu znaczenia

TheBill - 3 kwietnia 2018, 16:30:08 - *.unknown.vectranet.pl
Adams idąc Twoim tokiem myślenia to faktycznie lepiej kupić bilety polskiego busa do Gdańska i potem powołać Peszkę :D

bramkoski - 3 kwietnia 2018, 16:35:15 - *.centertel.pl
maja szanse wyjsc z grupy . to juz cos. oby

obserwator - 3 kwietnia 2018, 16:46:07 - *.enterpol.pl
Mierzejewski dostanie szansę na zgrupowanie do Arłamowa i jak Peszko lub Mączyński nabawią sie jakiejś tam kontuzji to wskoczy w ich miejsce na Mundial. Dla Adriana takie przeloty 24 h w tą i we w tę mijały się wcześniej z celem. W końcu organizm już nie młody bo over 30. a tak przyjedzie raz na zgrupowanie i poleci do Rosji.

Homer - 3 kwietnia 2018, 17:06:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Darujcie sobie marne podróbki Borubara, Czekam na prawdziwego z początkiem IP 188
Hehe

dex - 3 kwietnia 2018, 17:17:54 - *.151.28.137
Good

gekon - 3 kwietnia 2018, 17:46:41 - *.dynamic.chello.pl
brawo bobo...kaczmarek zawsze z Lechią

dfs - 3 kwietnia 2018, 22:44:16 - *.dynamic.chello.pl
Ja nie wiem czy ktoś zauważył ale w tym meczu gola strzelił nieśmiertelny już 37 letni Dejan Damjanovic, to właśnie on pojawiał się już w FIFIE 2002 i miał dobry skill i chyba już wtedy kopał w Koreii (SIC już ok. 16 lat tam siedzi!!!), to on też strzelił nam w Warszawie gola w 2008 roku na 1:1 w el. MŚ 2010, wtedy co Lewus obrażał Polskich kibiców swoim gestem pamiętacie???

LEON - 4 kwietnia 2018, 6:39:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian

Borubar - 4 kwietnia 2018, 7:29:33 - *.dynamic.chello.pl
Ty chłopie od porównań z Krychowiakiem, coś ci powiem:
1 minuta w Premier League = +/- 9000 minut, 30 goli i 60 asyst w tej australijskiej amatorce.

Golbi - 4 kwietnia 2018, 12:38:45 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Skoro zespół z Australii gra w azjatyckiej lidze mistrzów to może polskie przeniesiemy do Afryki. Nasz rząd już robi co może by przypominać Afrykę tylko zimy jeszcze mamy za mroźne

Golbi - 4 kwietnia 2018, 12:43:37 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Borubar a kto zaliczył asystę przy bramce Grosika z Koreą?

Wb - 4 kwietnia 2018, 13:50:35 - *.58.136.195.intelly.pl
Niektórzy wytykają mierzejowi jego wiek. Ribery lat 35, wzrost 170, prawdopodobnie u nas by nie zagrał i tyle w tym temacie!

Repi - 4 kwietnia 2018, 15:50:02 - *.adsl.inetia.pl