6 kwietnia 2018, 17:53:52 - bartekwr9
Dwie bramki Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił dwie bramki dla Łudogorca Razgrad w wygranym 3-2 (0-1) meczu 28. kolejki grupy mistrzowskiej bułgarskiej ekstraklasy z CSKA Sofia. Reprezentant Polski ma na koncie pięć trafień w tym sezonie.

6 kwietnia 2018, 16:00 - Razgrad (Łudogorec Arena)
Łudogorec Razgrad 3-2 CSKA Sofia
Jakub Świerczok 51, 88, Claudiu Keșerü 85 - Kirił Despodow 45, Rúben Pinto 71

żółte kartki: Swetosław Djakow, Gustavo Campanharo, Marcelinho, Virgil Misidjan, Jakub Świerczok - Geferson, Henrique, Fernando Karanga, Stanisław Manolew, Nikołaj Bodurow.
czerwona kartka: Geferson (CSKA Sofia, 56. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Stanisław Todorow (Szumen).

Świerczok zmienił w przerwie Jody'ego Lukokiego. W Łudogorcu wystąpił także Jacek Góralski, który w 18. minucie zastąpił Aniceta Andrianantenainę. W drużynie gości cały mecz zagrał były piłkarz Korony Kielce Vytautas Černiauskas.

Łudogorec ma na koncie 72 punkty i jest liderem.

Mcow - 6 kwietnia 2018, 17:57:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz o mistrzostwo - bramka w doliczonym czasie pierwszej połowy, czerwona kartka w trzy minuty i bramki na zwycięstwo w 84 i 88.. i jak tu wierzyć w uczciwość w takich ligach?

Kibic - 6 kwietnia 2018, 17:57:25 - *.centertel.pl
Forma wraca

roro - 6 kwietnia 2018, 18:08:14 - *.icpnet.pl
@Mcow
Poczekaj do jutra, na uczciwość nie tylko w takich ligach. Nawet VAR wyłączono ;)

needle - 6 kwietnia 2018, 18:14:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mcow
Napisz nam wszystkim w której minucie zawodnik mógł strzelić gola [UWAGA, gol a nie bramka!] abyś nie miał uwag. Podaj przedział minutowy.
I w której minucie można pokazywać czerwoną kartkę [jak wyżej] abyś już tu więcej nie pisał...?
Bo mnie się zdaje, że o uczciwości w Twoim przypadku nie może być mowy...nieprawdaż...???
IGła

artikks - 6 kwietnia 2018, 18:15:22 - *.play-internet.pl
Grubo....dobry prognostyk przed mistrzostwami w rosji...

Papagol - 6 kwietnia 2018, 18:34:08 - *.play-internet.pl
O, Bodurow. Dobry, darmowy piłkarz w Fifie 13. Zawsze go zatrudniałem.
A co do Świerczoka w reprezentacji to jednak nie ten poziom, a na pewno jeszcze nie. Przecież dopiero co zaczął grać w piłkę, bardziej w reprezentacji widziałbym Wilczka, choć jako kibic Zagłębia pana Kamila za epizod w Lubinie strasznie nie lubię, a Świerczoka - wręcz przeciwnie.

Hs - 6 kwietnia 2018, 18:54:01 - *.artikel10.org
W takiej lidze to kazdy da rade strzelic.

rympał - 6 kwietnia 2018, 19:00:35 - *.adsl.inetia.pl
Pytanie do Nawałkii : dlaczego Świerczok nie grał w meczach z Nigerią i Japonią ??? Gdyby grał napewno coś by strzelił !!!

rafalski - 6 kwietnia 2018, 19:53:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stuttgart obserwuje go tam Bałakov przetarł szlaki West-Ham też podobno Fredi Bobic

kolo - 6 kwietnia 2018, 19:54:18 - *.dynamic.mm.pl
Na szczęście nie musimy tego drewniaka w Polsce oglądać , niech się teraz Bułgarzy męczą...

GKS T. - 6 kwietnia 2018, 20:00:38 - *.95.204.27
Brawo Kuba ! Tak trzymaj.

. - 6 kwietnia 2018, 20:49:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Hs: "Taka liga" jest niewiele gorsza do Ekstraklasy...
@rympał: A kiedy to Świerczok miał grać z Japonią? W meczu towarzyskim przed MŚ 2002, 27.03.2002, gdy jeszcze nie grał w żadnym klubie? Poza tym meczu z Nigerią Pan najwyraźniej nie oglądał, bo Świerczok w nim zagrał, aż Panu sprawdzę w której minucie wszedł. Dokładnie była to 67. minuta, wszedł za Lewandowskiego, grał z numerem 28.

jarcio5 - 6 kwietnia 2018, 20:53:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
gdzie jestes borubar ?

mundi - 6 kwietnia 2018, 22:00:09 - *.240.139.5
rympał- ty wogóle z jakiej planety?? oglądasz ty jakieś mecze??

Pavlovsky - 6 kwietnia 2018, 22:22:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Fajnie że chłopak strzela gole w lidze nie gorszej od naszej oraz wszystko wskazuje że będzie grał sobie w europejskich pucharach, i w odróżnieniu od naszych kopaczy nie skończy na 1-wszej rundzie. Ja tam Świerkowi kibicuję, niech chłop ładuje bramki a kadra będzie miała z niego też pożytek. Naszym szczęściem/nieszczęściem jest to że mamy lewego, i teraz wszyscy porównują każdego napadziora właśnie do niego. A chłopaki takie jak: Świerczok, Wiczek, Teodorczyk nigdy lewym nie będę, ale jeszcze jak nie było lewego w kadrze to takich grajków byśmy nosili na rękach.

LEON - 7 kwietnia 2018, 4:32:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kuba

MartinMix - 7 kwietnia 2018, 7:58:05 - *.dynamic.chello.pl
Aniceta Andrianantenaina - ten to by miał problemy z wypełniniem rubruczek na formularzu w ZUSie ;) no i Szpakowski, by jego nazwisko odmienił przez wszystkie przypadki :P

Mama - 7 kwietnia 2018, 13:05:19 - *.255.236.195
W tym sezonie strzelił więcej bo w ekstraklasie tez kilkanaście wiec w lidze bułgarskiej 5 byłoby prawidłowo

wiesiek - 7 kwietnia 2018, 14:04:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Patrząc trzeba na tych co grają to Cionek gra Jędza gra Romańczuk gra Kurzawa gra i dobrze gra a Kapustak nie gra i Makuszewski też nie gra ... reszte niech każdy sobie odpowie

Domingos - 9 kwietnia 2018, 11:20:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kto pcha tego Niezgode do kadry? Chyba tylko dlatego ze gra a raczej nie gra w Legii