7 kwietnia 2018, 17:58:18 - dyrovski
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił gola dla Hull w wygranym 4-0 (2-0) meczu 41. kolejki angielskiej Championship (II poziom rozgrywkowy) przeciwko QPR. To siódma ligowa bramka reprezentanta Polski w obecnym sezonie.

7 kwietnia 2018, 16:00 - Kingston upon Hull (KCOM Stadium)
Hull City AFC 4-0 Queens Park Rangers FC
Harry Wilson 42, Abel Hernández 45, 69, Kamil Grosicki 62

żółte kartki: Jarrod Bowen, Jackson Irvine, Markus Henriksen - Jake Bidwell, Josh Scowen.
czerwona kartka: Nedum Onuoha (90. minuta, QPR, za brutalny faul).

sędziował: Geoff Eltringham (Tyne and Wear).
widzów: 14 181.

Grosicki wszedł na boisko w 52. minucie, zmieniając Jarroda Bowena. W drużynie gości wystąpił natomiast Paweł Wszołek, którego w 67. minucie zastąpił Bright Osayi-Samuel.

Hull ma 44 punkty i zajmuje 18. miejsce, zaś QPR z 50 "oczkami" jest piętnasty.

jarcio5 - 7 kwietnia 2018, 18:15:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl