8 kwietnia 2018, 16:52:31 - dyrovski
Gole Arkadiusza Milika i Mariusza Stępińskiego

Arkadiusz Milik i Mariusz Stępiński zdobyli bramki dla swoich drużyn w meczu Napoli z Chievo rozegranym w ramach 31. kolejki włoskiej Serie A. Zespół Milika wygrał 2-1 (0-0).

8 kwietnia 2018, 15:00 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-1 AC Chievo Verona
Arkadiusz Milik 89, Amadou Diawara 90 - Mariusz Stępiński 73

żółte kartki: Mário Rui, Lorenzo Insigne - Fabio Depaoli, Emanuele Giaccherini, Roberto Inglese.

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).
widzów: 46 601.

W 51. minucie Dries Mertens (Napoli) nie wykorzystał rzutu karnego (Stefano Sorrentino obronił).

Milik, który strzelił drugiego ligowego gola w obecnym sezonie, grał od 64. minuty, kiedy zmienił Marka Hamšíka, zaś mający na koncie trzy ligowe trafienia Stępiński wszedł na boisko w 53. minucie, zastępując Riccardo Meggioriniego. Ponadto w Napoli Piotr Zieliński w 70. minucie zmienił Allana, a poza kadrą Chievo znalazł się Paweł Jaroszyński.

Napoli ma 77 punktów i jest wiceliderem, natomiast Chievo z 29 "oczkami" zajmuje 15. miejsce.

fansport - 8 kwietnia 2018, 16:56:22 - *.dynamic.chello.pl
brawo, żeby jeszcze tak w reprezentacji.

xy - 8 kwietnia 2018, 17:10:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Świetna wiadomość, Milikowi powinno być teraz łatwiej się odblokować. Brawo Arek!

Papagol - 8 kwietnia 2018, 17:38:40 - *.play-internet.pl
Patrząc na statystyki, Stępiński drugim snajperem w reprezentacji!!

cool - 8 kwietnia 2018, 17:38:48 - *.adsl.inetia.pl
Wspaniały weekend naszych piłkarzy Świerczok,Teodorczyk ,Cionek,Milik,Stępiński największymi bohaterami w ligach Bułgarii,Belgii,i we Włoszech.Cała piątka znalazła się w ,,11'' kolejki . Poza tym Świerczok został uznany najlepszym piłkarzem wiosny w Bułgarii !!!

chk - 8 kwietnia 2018, 20:25:26 - *.play-internet.pl
Kto grał to dobrze zrobił jest to najwyższy możliwy kurs przy 0;1 i gratki dla odważnych

daniel - 8 kwietnia 2018, 20:29:47 - *.131.243.84