9 kwietnia 2018, 23:20:22 - euzi
Drużyna Macieja Majewskiego przegrała w finale islandzkiego Pucharu Ligi

Grindavík z Maciejem Majewskim na ławce rezerwowych przegrał 2-4 (0-1) w finale islandzkiego Pucharu Ligi z Valurem. Dla klubu polskiego bramkarza był to drugi z rzędu przegrany finał tych rozgrywek.

9 kwietnia 2018, 21:30 - Reykjavík (Eimskipsvöllurinn)
Valur (Reykjavík) 4-2 Grindavík
Haukur Páll Sigurðsson 37, Sigurður Egill Lárusson 47, 75, Guðjón Pétur Lýðsson 66 - Nemanja Latinovic 53, Gunnar Þorsteinsson 87

sędziował: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson.
widzów: 100.

Kristof - 9 kwietnia 2018, 23:23:51 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl
W Islandii i na lawce rezerwowych.Niezla przyszlosc sie przed nim rysuje.

xyz - 9 kwietnia 2018, 23:48:45 - *.215.35.248
Słyszałem o wielu meczach naszej polskiej B-klasy gdzie frekwencja była wyższa niż u nich na finale pucharu ligi

Borubar - 10 kwietnia 2018, 7:10:25 - *.146.182.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
100 widzów na meczu finałowym, to jest jakiś dramat. To już nawet ostatnio w Sosnowcu przyszło więcej ludzi na mecz. Na Wyspach Owczych (kraj, którego jestem miłośnikiem), potrafi przyjść więcej ludzi na zwykły mecz ligowy. Reprezentacja Islandii gra na mundialu, więc ich liga powinna trochę spoważnieć, ale niestety nie zapowiada się na to, aby przebił w najbliższym czasie frekwencję z Sosnowca.

jarcio5 - 10 kwietnia 2018, 7:32:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dokladnie borubar zawsze trafnie odpowiesz nie wiem o co sie Ciebie czepiają

fansport - 10 kwietnia 2018, 11:28:17 - *.dynamic.chello.pl
tylko że w ich kraju mieszka ludzi tylu co razem mieszka w sosnowcu i w zabrzu.

@Borubar - 10 kwietnia 2018, 17:07:47 - *.dynamic.chello.pl
To dlatego że w Sosnowcu poza pójściem na mecz nie ma nic innego sensownego do roboty.
Kawały o tym mieście nie wzięły się z niczego.

Conquista - 10 kwietnia 2018, 17:11:49 - *.dynamic.chello.pl
1000 widzów w Reykjavik to proporcjonalnie jakby w Warszawie na Legie albo Polonię przyszło 145 tys ludzi.
Oba te kluby razem nie maja tylu kibiców.

grg - 10 kwietnia 2018, 23:49:23 - *.wegrow.domtel.com.pl
to jest nic nieznaczacy puchar, bardziej takie sparingowe preludium do ligi, z racji warunkow pogodowych