10 kwietnia 2018, 11:35:15 - dyrovski
Zaległe mecze 23. kolejki II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia dwóch zaległych meczów 23. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane 11 kwietnia.

11 kwietnia (środa):

Radomiak Radom - Gwardia Koszalin, godz. 17:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).

źródło: własne / PZPN

Borubar - 10 kwietnia 2018, 11:57:48 - *.146.182.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dwie zachodniopomorskie druzyny przeciwko dwóm ekipom walczącym o awans. Radomiak raczej nie przegra, bo już za dużo wygranych padło u bukmacherów, stawiając wcześniej na Rozwój i Wejherowo. Ciekawe czy Pan Sławek prędzej zwolni Cyraka, czy sam poda się do dymisji. Ja obstawiam to pierwsze i myślę, że się nie pomylę. Tak samo jak nie pomyliłem się, obstawiając wynik Radomiaka z Gryfem.

Benek - 10 kwietnia 2018, 12:16:01 - *.dynamic.chello.pl
Uderz w stol a nozyce sie odezwa( czytaj troll)

KAX - 10 kwietnia 2018, 19:43:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taka mała uwaga.Sędzia meczu w Elblagu z Błekitnymi pochodzi z Łodzi.Wydaje mi sie ze Olimpia walczy miedzy innymi z łodzianami o awans.

Gureww - 10 kwietnia 2018, 20:31:44 - *.136.136.209
Otóż wlasnie coz to tak sedzia z Lodzi w Elblagu. Czy nie bedzie konfliktu interesów z ŁKS? Chyba ze to kibic Widzewa heh.

... - 10 kwietnia 2018, 23:50:38 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Radomiak bez paru zawodników, w tym Leandro, wszystko może się zdarzyć.

ort - 11 kwietnia 2018, 1:49:37 - *.unknown.vectranet.pl
Albo z Radomiaka jednocześnie znikną pan Sławek i Cyrak albo sławny klub Radomiak g zostanie rozwiązany.Tyle w temacie marzeń piłkarskich w Radomiu.

Borubar - 11 kwietnia 2018, 19:16:10 - *.148.66.185