10 kwietnia 2018, 22:35:43 - bartekwr9
Dwie bramki Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył dwie bramki dla Hull City w wygranym 5-0 (2-0) wyjazdowym meczu 42. kolejki angielskiej Championship (II poziom rozgrywkowy) z Burton Albion. Reprezentant Polski, który rozegrał cały mecz, ma na koncie dziewięć ligowych trafień.

10 kwietnia 2018, 20:45 - Burton upon Trent (Pirelli Stadium)
Burton Albion FC 0-5 Hull City AFC
Harry Wilson 5, Kamil Grosicki 33, 85, David Meyler 63 (k), Will Keane 90

żółte kartki: Markus Henriksen, Kamil Grosicki (Hull City).

sędziował: Peter Bankes (Merseyside).
widzów: 3659.

Hull ma 47 punktów i zajmuje 16. miejsce

Pavlovsky - 10 kwietnia 2018, 22:37:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Bravo Kamil, końcówka sezonu jest twoja

:/ - 10 kwietnia 2018, 22:39:33 - *.astral.lodz.pl
Fajnie ale doły Championship to poziom Sandecji.

Hans - 10 kwietnia 2018, 22:39:50 - *.ssp.dialog.net.pl
Grosik odpalił TURBO

KKS - 10 kwietnia 2018, 22:41:28 - *.146.204.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
pajacu a ty to poziomem jestes w Legii jak ktos ci nie pomorze to nie wygrasz!!!!
A Sandecja jeszcze pokaze na co nas stac i utrzymanie jest w zasiegu

Hg - 10 kwietnia 2018, 22:41:30 - *.net.media.pl
Dobrze,ze forma wróciła

Borubar - 10 kwietnia 2018, 22:42:12 - *.146.67.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Święto lasu. Grosicki strzela dwie bramki. Same cuda dzisiaj się dzieją w świecie futbolu. Roma eliminuje Barcelonę (czyżby bukmacher tu zadziałał?). Grosicki strzela dwie bramki. Natomiast Derbin znalazł pracę w 2 lidze. Jednak nadal twierdzę, że Grosicki, to za słaby zawodnik na Premier League i nikt go raczej nie wykupi z tego Hull City. Lepiej żeby chociaż z Japończykami coś trafił u kacapów.

Pavlovsky - 10 kwietnia 2018, 22:42:20 - *.ssp.dialog.net.pl
doły Championship to poziom Sandecji. Jesteś okrutny z tym porównananiem. Moim zdaniem, z całym szacunkiem dla ekipy z Nowego Sącza, to jednak nie mieliby czego szukać w tych "dołach Championship"

siwa czupr - 10 kwietnia 2018, 22:44:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te całe Burton to poziom GKS Bełchatów.

stefek - 10 kwietnia 2018, 22:44:33 - *.toya.net.pl
@:/
Sandecja to taki solidny zespół League One jak dla mnie.

Warszawiak - 10 kwietnia 2018, 22:55:14 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Póki co Sandecja w dwumeczu przegrała dwukrotnie jedynie z Zagłębiem Lubin, a takie potęgi jak Legia czy Lech w dwumeczu nie były ani razu wstanie wygrać, więc ostrożnie z takim porównaniem.

KCH - 10 kwietnia 2018, 22:55:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za dwie bramki, ale ten Burton jak sobie daje strzelić 5 bramek takiemu Hull u siebie, tzn., że reprezentuje poziom ziemi do kwiatów.
Grosicki jest słabym zawodnikiem, ale akurat w kadrze rozgrywa najlepsze mecze, więc nie mam nic przeciwko, żeby tak zostało :D

erni - 10 kwietnia 2018, 23:07:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie Burton to by u nas majstra zrobiło po połowie sezonu, chyba siwa czupr z leksza cię poniosło z tym Bełchatowem hehh.

Tratata - 10 kwietnia 2018, 23:36:46 - *.49.245.166.ipv4.supernova.orange.pl
@Warszawiak, ale Sandecja remisując to raczej nie ma szansy na utrzymanie się w naszej ekstraklapie, jak przynajmniej trzech zwycięstw lub nawet czterech nie dopiszą sobie na swoje konto to grozi im bynajmniej spadek, takie są realia!

Cichy - 10 kwietnia 2018, 23:49:08 - *.40.248.111.threembb.co.uk
W tym sezonie Burton jest bardzo cienkie
Mieszkam w tym mieście

ehh - 11 kwietnia 2018, 7:50:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Kamil. Trzeci z rzędu dobry mecz na przestrzeni ostatnich 10 dni! Możecie sobie kpić z Burton, ale przed tygodniem Kamil miał znakomite wejście na boisku lidera. Grosik wszedł w 2. połowie jako rezerwowy i miał asystę, a samobójczego gola strzelił zawodnik Wolverhampton. Hull sensacyjnie prowadziło 2:1, ale ostatecznie zakończyło się 2:2, a asystę miał z kolei Barry Douglas. Wolverhampton za chwilę wróci do Premier League, z której spadło w 2012 roku. Hull w ostatnim czasie złapało formę. W sobotę wygrało z QPR 4:0. Kamil podobnie jak w meczu z Wolverhampton, pojawił się na boisku jako rezerwowy, jak jego drużyna prowadziła 2:0. Potem strzelił bramkę po asyście młodego Walijczyka Wilsona, a następnie miał kluczowe podanie do Norwega Henriksena, a ten z kolei asystował przy bramce Urugwajczyka Hernandeza. Z Burton Kamil strzelił jeszcze jednego gola, ale sędzia jej nie uznał, gdyż wcześniej był faul. Gola z rzutu karnego pewnie strzelił Irlandczyk Meyler. Podsumowując Kamil jest w dobrej formie od meczu z Koreą Południową. Mam nadzieję, że po sezonie przejdzie do lepszego klubu. Kamil ma jeszcze do rozegrania 4 spotkania ligowe. Potem już reprezentacja. Hull już praktycznie się utrzymało i jest w tym spora zasługa naszego rodaka i z tego należy się cieszyć.

Nudle - 11 kwietnia 2018, 8:03:05 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Jak dla mnie Sandecja to taki solidny zespół na 3 ligę Polską.
NAparstek

do siwa - 11 kwietnia 2018, 9:31:33 - *.trustnet.pl
GKS Bełchatów wygrałby z Burton grając bez bramkarza

max29 - 11 kwietnia 2018, 10:29:47 - *.150.135.8
Sandecja nie miałaby szans w Championship. 46 meczów bez przerwy zimowej? Bez jaj, odpadliby gdzieś w połowie stycznia.

needle - 11 kwietnia 2018, 12:01:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warto przyjrzeć się informacji: zespół walczący o utrzymanie wygrywa 5:0 ...ma wyjeździe! Wyobraźcie sobie, że w Polsce BYTOVIA bądź POGOŃ Siedlce by tak wygrała. Co byście napisali...?

Turbo Gros - 11 kwietnia 2018, 13:40:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
Z najsłabszą drużyną 2-giego poziomu rozgrywek w Anglii.
Śmiech...
Podniecajcie się dalej takimi bzdetatmi...

xx - 11 kwietnia 2018, 14:07:59 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
@turbogros: jesteś głupi czy udajesz?

siwa czupr - 11 kwietnia 2018, 14:44:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 liga angielska to poziom dla groszka.

. - 11 kwietnia 2018, 15:51:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@:/, @siwa czupr: Tak, na pewno... W Ekstraklasie Burton Albion walczyłoby o mistrzostwo.
@KKS: *pomoże Poza tym niestety, ale w tym sezonie spadamy, jestem z tym pogodzony gdzieś od listopada...
@stefek: Ja jako kibic Sandecji myślę, że może raczej końcówka League One...
@Warszawiak: Lech dwukrotnie wygrał z Cracovią i Bruk-Betem Termalicą, Legia dwukrotnie z Zagłębiem, Pogonią, Piastem i Lechią.

LEON - 12 kwietnia 2018, 3:21:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl