Andrzej - 11 kwietnia 2018, 20:51:20 - *.smgr.pl
W takiej sytuacji Olimpia musi wygrywać a tak to już II liga ....

płocki - 11 kwietnia 2018, 21:02:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kibic - 11 kwietnia 2018, 21:17:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to skomentować,trzeba chyba grać do końca rundy i zobaczymy co wyjdzie.6 ostatnich zespół jeden poziom ligowy.Stomil się ukarał Nie wyciąga wniosków ,ale tam w Olsztynie nikomu nie zależy.Obiekt dla gruz,i granie podobne.KLUB NA GLINIANYCH NOGACH

Osiemset8 - 11 kwietnia 2018, 21:29:10 - *.40.248.225.threembb.co.uk
Dwie równe drużyny zadecydowały szczegóły obie spadek

Kalost - 11 kwietnia 2018, 21:41:03 - *.kal.pl
Olimpia w Barażach na chwilę obecną by trafił na ŁKS Łódż

Olsztyn - 11 kwietnia 2018, 21:45:03 - *.range86-177.btcentralplus.com
Kinol z ratusza zaciera rece.Stomil spadek a w miejscu de la gruz kolejny park i kwiatki.Budowa Olsztyna -Zdroj coraz bardziej realna

Zajmon Leg - 11 kwietnia 2018, 21:59:12 - *.146.238.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obie spadek a Łęczna razem z nimi.

OKS - 11 kwietnia 2018, 22:09:14 - *.dynamic.mm.pl
Niestety lecimy. Też myślę, że razem z nami Olimpia i Łęczna, Ruch w barażach

okland - 11 kwietnia 2018, 22:23:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil Utrzymacie 1 ligę dla Olsztyna! Pozdro z Głogowa.

OKS - 11 kwietnia 2018, 22:44:00 - *.dynamic.mm.pl
W Olimpii dwóch zawodników z krajów z po za Unii

OKS - 11 kwietnia 2018, 22:51:50 - *.dynamic.mm.pl
W Legnicy murowanie bramki nic nam nie da, i tak w końcu strzelą. Musimy zagrać ofensywnie i liczyć na zaskoczenie rywali.

stefan - 11 kwietnia 2018, 22:52:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
szkoda stomilu...utożsamiałem się z regionem ...20 lat tu mieszkam i kocham piłkę...zawsze z nadzieją...ech szkoda...

lucjanos - 11 kwietnia 2018, 23:01:50 - *.adsl.inetia.pl
OKS, o jakich dwóch zawodnikach w składzie Olimpii spoza UE piszesz ?

lomza - 12 kwietnia 2018, 1:39:47 - *.146.36.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Łomża i Olszyn spadek

starotyski - 12 kwietnia 2018, 2:55:35 - *.dynamic.dsl.as9105.com
ja tam się tylko ukrainca spoza unii doliczyłem. czuwaj.

Fff - 12 kwietnia 2018, 6:22:34 - *.play-internet.pl
A murzyn?

historyk - 12 kwietnia 2018, 7:59:00 - *.231.92.196
Murzyn..to Polak z krwi i kości. jego pra..pra..pra..pradziadek walczył w Powstaniu Styczniowym

WróżMaciej - 12 kwietnia 2018, 9:09:56 - *.73.9.43
W obecnej sytuacji w jakiej znajduje się Stomil, to remis nie świadczy dobrze o Olimpii, także najpewniej oba zespoły do spadku.

kibic - 12 kwietnia 2018, 10:15:10 - *.dynamic.mm.pl
to raczej i Olimpi dobrze nie swiadczy zo zeby te miernoty pilkarskie ze Stomilu wkorzystaly swoje okazje to grudziadz by sie zawinol do domy z wynikiem 4-1 jeszcze sedziowie gwizdza w kazdym meczu przeciwko nikt ich nie rozlicza a w kuluarach pewnie klepia po plecach za kartkowane i pomaganie druzynom przeciwnym niestety nastapila kumulacja wszystkiego i wyglada to na dzien dzisiajszy zle

1234aro - 12 kwietnia 2018, 12:14:59 - *.play-internet.pl
Olimpia w najlepszym razie baraże, jak słabo grała tak gra dalej, tylko ciekawe jak długo można jechać na farcie ? Może ktoś z klubu odpowie kibicom ?

Kaloszy - 12 kwietnia 2018, 12:38:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem ciekawy czy Olimpia złapał Wiatr w Żagle gdyby pozostał Trenerem Paszulewicz gdzie jako Trener GKS Katowice wygrywa po raz piąty z rzędu

FCH - 12 kwietnia 2018, 16:36:52 - *.dynamic.mm.pl
1-1 to strata 2 pkt Stomilu. Z przebiegu meczu, sytuacji to powinno być 3-1. To był najlepszy mecz w tej rundzie OKS-u, była walka i zaangażowanie. Olimpia dużo słabsza. 3 setki w 2.połowie. Karankiewicz najlepszy zawodnik. Niestety II liga coraz bliżej. Kibiców gości autokar + kilka fur (6), na sektorze 60-70 osób, 1 flaga.
Bilety na mecz można było kupić jedynie w dniu meczu -taka organizacja w klubie.
Ostróda 100% Stomil. Wracamy chyba do Olsztyna grać na własnym stadionie.

S - 12 kwietnia 2018, 20:30:52 - *.play-internet.pl