14 kwietnia 2018, 15:24:01 - koofel
Gol Jana Bednarka

Jan Bednarek strzelił gola dla Southampton FC w przegranym 2-3 (1-0) meczu 34. kolejki angielskiej Premier League z Chelsea FC. 22-letni obrońca w 90. minucie został zmieniony przez Manolo Gabbiadiniego. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

14 kwietnia 2018, 13:30 - Southampton (St Mary's Stadium)
Southampton FC 2-3 Chelsea FC
Dušan Tadić 21, Jan Bednarek 60 - Olivier Giroud 70, 78, Eden Hazard 75

żółte kartki: Pierre Højbjerg, James Ward-Prowse, Ryan Bertrand, Oriol Romeu, Shane Long - Eden Hazard, Willian, Gary Cahill.

sędziował: Mike Dean (Cheshire).
widzów: 31 764.

Southampton z 28 punktami zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli.

Papagol - 14 kwietnia 2018, 15:24:54 - *.play-internet.pl
Brawa za debiut, szkoda końcówki.

Wan1985 - 14 kwietnia 2018, 15:25:17 - *.aerostrada.com.pl
Oby utrzymał miejsce w pierwszym składzie do końca sezonu. Ma ktoś link do tej bramki?

Borubar - 14 kwietnia 2018, 15:31:43 - *.146.41.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słodko-gorzki debiut Jasia Bednarka w Premier League. Strzelił bramkę i to nie z byle jakim rywalem. Szkoda, że jego zespół jest coraz bliżej spadku do Championship, tym bardziej, że prowadzili już 2:0. Dziwnie przebiegał ten mecz. Tak samo dziwnie ,106 lat temu, przebiegał rejs RMS "Titanic", który 106 lat temu zatonął w wodach Atlantyku. Właśnie dzisiejszej nocy minie kolejna rocznica zatonięcia tego gigantycznego parowca. Southampton idealnie dziś się wkomponował w rocznicę tej tragedii. Też były miłe złego początki, tak jak ponad wiek temu, gdy Titanic wypływał z portu w Southampton.

ooo_zobacz - 14 kwietnia 2018, 15:42:55 - *.146.4.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przyzwoity występ, oby na debiucie w Premiership się nie skończyło.

ciekawe - 14 kwietnia 2018, 15:44:30 - *.bialnet.pl
Jak prowadząc 2:0 można przegrać 2:3?

Hubert Wag - 14 kwietnia 2018, 15:49:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ciekawe bo kto nie wygrywa meczu w trzech setach przegrywa go po pięciu, czy jakoś tak

Akademia - 14 kwietnia 2018, 15:56:51 - *.10.208.118
Brawo Janek
Wielu pseudo ekspertów już cię skreśliło a tu proszę gol w debiucie

yyy - 14 kwietnia 2018, 15:58:31 - *.dynamic.chello.pl
Brawo!
Trzeci gol Polaka w Premier League, wcześniej Warzycha strzelił z Man Utd w 1993 roku oraz Wasilewski... również z Man Utd w 2014 roku. Szkoda że tak mało w tej lidze strzelili Polacy, ale w sumie trudno żeby było inaczej, jak w PL wśród Polaków lepiej spisywali się bramkarze (Szczęsny, Fabiański, Kuszczak, Boruc..)

qwerty - 14 kwietnia 2018, 16:00:21 - *.173.51.181.tesatnet.pl
Jak to przecież według internetowych ekspertów został już skreślony w Southampton. Teraz chłodna głowa i nadal ciężka praca!

ech - 14 kwietnia 2018, 16:04:59 - *.dynamic.chello.pl
Ja to mampecha chciałem przy 0:2 stawiac Chelsea ale akurat miałem sporo pracy , ktos zarobił takie kokosy ze moze na Karaiby lecieć
Zdecydowanie najcenniejszy mecz w tym roku, ale szkoda mi tego!

Cleaver - 14 kwietnia 2018, 16:07:11 - *.dynamic.chello.pl
A jak Legia mogła przegrać 2-3 wygrany mecz w 1997, prowadząc pięć minut przed końcem 2-0

Borubar - 14 kwietnia 2018, 16:07:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie, że zadebiutował w Premier League i strzelił gola i będzie miał wspomnienia na lata. Tylko co z tego skoro ewidentnie zawalił 2 bramki, a i przy trzeciej się źle ustawił i zrobił lukę w swoim zespole, więc i ją można jemu przypisać. Zapewne w tej rundzie juz go nie zobaczymy w Premier League. Mimo to wciąż uważam, że Bednarek za 2-3 lata będzie filarem reprezentacji Polski. Jeśli tylko przejdzie do innej lig

Zajazd - 14 kwietnia 2018, 16:24:26 - *.146.207.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Olfen omni - 14 kwietnia 2018, 17:42:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo gwiazdo! Gdzie napinacze ze stolycy?Jeden gracz,wiadomo rodak klasa swiatowa wart byl woecej niz wasz otyly wieczny rezerwowy w Grecji niejaki Ofoe, gwiazda ligi dla weteranow Nikolic i drewniany Prijovic.

Rafi - 14 kwietnia 2018, 19:17:48 - *.146.241.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bednarek zmarnowal juz pol roku w Anglii,dramatem jest ze nie grabidzie w slady Bielika. Dramat

maeas - 14 kwietnia 2018, 19:28:31 - *.icpnet.pl
Powiem tak: mecz przegrany, ale niewielu polskich piłkarzy może się pochwalić strzeleniem gola takiej drużynie jak Chelsea, bravo Janku

Wtf - 14 kwietnia 2018, 20:17:23 - *.centertel.pl