14 kwietnia 2018, 20:19:21 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu, a jego drużyna wygrała 5-1 (2-1) w meczu 30. kolejki niemieckiej Bundesligi z Borussią Mönchengladbach. Dla reprezentanta Polski to 26. ligowe trafienie w tym sezonie.

14 kwietnia 2018, 18:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900
Sandro Wagner 37, 41, Thiago Alcântara 51, David Alaba 67, Robert Lewandowski 82 - Josip Drmić 9

żółte kartki: Mats Hummels, Juan Bernat - Christoph Kramer.

sędziował: Robert Kampka (Wirtembergia).

Lewandowski wszedł na boisko w 70. minucie w miejsce Sandro Wagnera. Bayern ma 75 punktów po 30 meczach i już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo.

cool - 14 kwietnia 2018, 20:26:27 - *.adsl.inetia.pl
27 bramka !!! BRAWO Dodatkowo jego gol zzostał uznany najważniejszą bramką meczu ,Poprostu po tym golu przeciwnikom zupełnie odeszła chęć do grania

. - 14 kwietnia 2018, 20:30:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Bora, @Janusz, @324324523, @adam81w: Redakcja nie uznała mu jednej z bramek z meczu z Borussią, bo są mądrzejsi od Bundesligi... Podobnie parę miesięcy temu napisali, że strzelił Zieliński, a sama Serie A podała, że strzelił Mario Rui... Ciekawe, czy gdy Polacy strzelają w lidze jordańskiej, II lidze północnoirlandzkiej czy Pucharze Islandii też sprawdzają...

aa - 14 kwietnia 2018, 20:31:08 - *.dynamic.mm.pl
niemcy to sa kur... juz zaczynaja sadzac Lewego na lawe bo wola zeby gral niemiec swinie

BartX - 14 kwietnia 2018, 20:31:20 - *.icpnet.pl
Za to Grudziński dzisiaj z całą pewnością strzelił dzisiaj 2 gole w barwach trzecioligowca z Islandii. Redakcja to szczegółowo przeanalizowała i tam nie było żadnych wątpliwości

arek - 14 kwietnia 2018, 20:32:11 - *.dynamic.chello.pl
@BartX, takich historii jest więcej, oni robią po swojemu i koniec. Najlepsze, że jak im wyślesz jakieś dane dot. jakiegoś zawodnika, albo klubu, to i tak nie uzupełniają.

lusuls - 14 kwietnia 2018, 20:33:40 - *.37.16.156
27. trafienie, proszę poprawić.

BartX - 14 kwietnia 2018, 20:33:51 - *.icpnet.pl
W takim razie dlaczego ten znaczek RSSSF po lewej na dole

hultaj - 14 kwietnia 2018, 20:34:01 - *.dynamic.chello.pl
głupki z 90minut.pl powinny odjąć Lewemu kolejną bramkę - to był "samobój" bramkarza, który dotknął piłkę ręką przy nieudanej próbie obrony.

rympał - 14 kwietnia 2018, 20:37:25 - *.adsl.inetia.pl
Jak tylko w Niemczech dowiedzą się że 90 minut odjeło Lewemu jednego gola to oni automatycznie we wszystkich mediach też mu odejmą i iposypią głowy popiołem pszepraszając za pomyłkę

wuj - 14 kwietnia 2018, 20:52:46 - *.113.198.137
Zauważyłem pomyłkę, bo to 27. bramka

AntyJanusz - 14 kwietnia 2018, 20:53:22 - *.play-internet.pl
hahaha dalej mądrzejsi od papieża
POKORY Panowie POKORY

madrito - 14 kwietnia 2018, 21:38:43 - *.centertel.pl
Gratulacje - korona strzelców jest raczej . Ale zespół Bayernu tylko w lidze niemieckiej z klubami bundesligi zdobywa punkty, dlatego lige mistrzow nie przegrali z Borusia Dortmund. A z Realem nie zagrają lepiej niz Legia . Oby nie gorzej i nie przegrali u siebie

17wojo - 14 kwietnia 2018, 22:24:01 - *.dynamic.chello.pl
27 gol

yG - 14 kwietnia 2018, 22:24:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do redakcji: wkradl sie blad - Lewy ma 27 bramek - bynajmniej caly swiat tak mowi i pisze

Papagol - 14 kwietnia 2018, 23:07:11 - *.play-internet.pl
Dobra postawa Wagnera nieco niepokoi - mam nadzieję, że kibice z Niemiec i tak wolą Lewego od tego Niemca.

Kazik - 15 kwietnia 2018, 1:03:11 - *.dynamic.chello.pl
Redakcja chce być bardziej święta od Papieża,Lewandowski ma tyle bramek ile uznaje Bundesliga CZYLI 27 BRAMEK LEWEGO NA RAZIE.Nie wiem co was kręci , bo za chwilę będziecie "uznawać" lub nie bramki z karnego ,bo wasz redaktor ma "chorą wątrobę",przez wasz upór stajecie się malo wiarygodni.Dla mnie na pewno.

Y - 15 kwietnia 2018, 7:06:27 - *.akk.net.pl
Wchodze na ten portal kilka razy dziennie ale chyba przestane skoro sa tu nieprawdziwe informacje...znacie jakas podobna stronke?

cvn - 15 kwietnia 2018, 9:04:00 - *.dynamic.chello.pl
Redakcja ma rację a stulejarze niech siedzą cicho, widać że nie macie życia skoro gol Lewusa jest dla was tak ważny

D... - 15 kwietnia 2018, 10:49:35 - *.airmax.pl
Bayern zdecydował, że Lewy będzie siedział na ławie tak długo, jak długo na 90minut będą pisać bzdury o ilości jego bramek w Bundeslidze! Nie będzie Polak pluł im w twarz!
Redakcjo, opanuj się! Niszczycie chłopakowi karierę, a Polakom zabieracie szanse na Mistrza Świata! :-p

Stulejarz - 15 kwietnia 2018, 10:52:41 - *.centertel.pl
Tak jest dla mnie bardzo ważne podawanie prawdziwych informacji. Tak samo ekstraklasa uznała gola Angulo z Wisłą, tak oni napisali ze byl samoboj. Gdzie tu logika?

Ares - 15 kwietnia 2018, 12:48:48 - *.adsl.inetia.pl
27

fansport - 15 kwietnia 2018, 13:03:57 - *.dynamic.chello.pl
bynajmniej nie pisze się przypadkowych goli po rykoszecie, a gdyby tak policzyć, odjęłoby się jeszcze kilka.

D... - 15 kwietnia 2018, 15:43:07 - *.10.241.13
Po MŚ w Rosji dojdzie do transferu wszechczasów: Lewy z Bayernu do Realu za xxx milionów ojro! Niemcy już teraz uczą się grać bez niego, by od nowego sezonu nie obudzić się z ręką w nocniku

fansport - 15 kwietnia 2018, 17:21:01 - *.dynamic.chello.pl
lubię czytać fantastykę, dlatego z przyjemnością czytam wpisy fanów lewego.

fansport - 15 kwietnia 2018, 19:32:35 - *.dynamic.chello.pl
ważne, ile na mundialu strzeli, a to czy tu 27, czy 26, nie ma najmniejszego znaczenia, żeby mundial miał udany.

Krzyś - 15 kwietnia 2018, 20:56:35 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Lewy zdobędzie Ligę mistrzów i Mistrzostwo świata.

fansport - 15 kwietnia 2018, 22:08:30 - *.dynamic.chello.pl
na pewno już nieraz zdobył, na fifa playstation i fifa pc. proponuje mniej fantazji, a więcej realizmu.

klondike - 15 kwietnia 2018, 23:26:15 - *.247.159.14
W ostatnich meczach siedzi na lawie, bo moglby przypadkiem zdobyc tytul najlepszego strzelca w Europie, .. a niemcow to by szlag trafil, gdyby tak sie stalo !

Krzyś - 16 kwietnia 2018, 9:22:23 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
@fansport,to był taki trochę sarkazm,choć LM może zawojować,czemu nie?Bo go nie lubisz?
Co do Wagnera,to też musi trochę pograć jeśli chce jechać na MŚ.Lewy gra w ważniejszych meczach a nie o pietruszkę.

Kwiczu - 16 kwietnia 2018, 15:02:09 - *.sta.asta-net.com.pl
27 bramka.pozdrawiam

Krzyś - 16 kwietnia 2018, 19:40:44 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Z tym nieuznaniem bramki Lewemu,to faktycznie coś tu śmierdzi. Jeśli to żart,to przestał śmieszyć jakiś czas temu. Przydałoby się wasze krótkie sprostowanie zaistniałej sytuacji. To faktycznie trochę nieprofesjonalne.