15 kwietnia 2018, 15:52:03 - euzi
Gol André Deja

André Dej strzelił bramkę dla Sportfreunde Lotte w wygranym 1-0 (0-0) meczu 34. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Rot-Weiß Erfurt. Dla polskiego pomocnika to piąte ligowe trafienie w sezonie.

15 kwietnia 2018, 14:00 - Lotte (FRIMO Stadion)
Sportfreunde Lotte 1-0 Rot-Weiß Erfurt
André Dej 68 (k)

żółte kartki: André Dej - Kusi Kwame, Marcel Kaffenberger, Ahmed Wazeem Razeek, Ben-Luca Moritz.

sędziował: Tim-Julian Skorczyk (Dolna Saksonia).
widzów: 2000.

W Lotte Dej wszedł na boisko w 55. minucie za Kevina Piresa-Rodriguesa, a Marcus Piossek w 64. minucie, zmieniając Joshuę Putzego. Jarosław Lindner pozostał poza kadrą. Ich klub jest na 14. miejscu w tabeli i ma 40 punktów.

Knur - 15 kwietnia 2018, 16:39:05 - *.dynamic.chello.pl