15 kwietnia 2018, 17:24:33 - koofel
Dwa kuksy Buksy

Pogoń Szczecin wygrała 2-0 (0-0) z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w 31. kolejce Ekstraklasy. Obie bramki dla gospodarzy strzelił głową Adam Buksa. "Portowcy" awansowali na jedenaste miejsce w tabeli i nad zajmującym przedostatnie miejsce Bruk-Betem Termalicą mają pięć punktów przewagi.

Spotkanie rozpoczęło się od akcji Jakuba Piotrowskiego z Adamem Frączczakiem. Po dośrodkowaniu strzał tego drugiego został zablokowany. W 9. minucie Samuel Štefánik zacentrował z rzutu wolnego do Mateusza Kupczaka, którego główkę obronił Łukasz Załuska. Golkiper Pogoni wykazał się również, gdy świetnie obronił wolej Romana Gergela. Asystę z narożnika boiska mógł zaliczyć w tej sytuacji Štefánik. Chwilę wcześniej Tomasz Hołota strzelił wprost w Dariusza Trelę. Groźniej zrobiło się w 20. minucie. Spas Delew uderzył z dystansu pod poprzeczkę, zmuszając Trelę do wysiłku. Bramkarza gości próbowali pokonać również Frączczak i Adam Buksa, ale w obu przypadkach piłka mijała cel. Napór Pogoni potwierdziła akcja, po której Delew dośrodkował do Buksy, a piłkę po jego główce za bramkę odbił Trela. Do końca pierwszej połowy sytuacje strzeleckie mieli jeszcze Lasza Dwali i Ricardo Nunes. Pierwszy główkował niecelnie, a drugi kopnął z osiemnastu metrów nad poprzeczką.

Tuż po zmianie stron bardzo niedokładnie z dystansu strzelił Gabriel Iancu. W 51. minucie Pogoń wyprowadziła kontrę zakończoną golem. Kamil Drygas dośrodkował z prawego skrzydła wprost na głowę Buksy, który trafił z kilku metrów tuż przy słupku. Napastnik Pogoni już chwilę później cieszył się z drugiej bramki. Tym razem celną główką wykończył wrzutkę Cornela Râpy. Niedługo potem Nunes dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, w zamieszaniu podbramkowym nikt nie dotknął piłki, a ta trafiła w słupek. Szczeciński lewy obrońca w 69. minucie zagrał do Buksy, który kopnął bez przyjęcia nad poprzeczką. Nieporadnie grający goście trzeciego gola mogli stracić już w kolejnej akcji. Dawid Błanik zagrał spod linii końcowej do Buksy, ten nie trafił czysto w piłkę, a dobijający Łukasz Zwoliński trafił w Trelę. Bramkarz Bruk-Betu Termaliki uchronił swój zespół przed wyższą porażką również w 80. minucie, świetnie interweniując po strzale Frączczaka. Szansę na gola miał również Błanik, ale jego uderzenie było zbyt lekkie. Tuż przed końcem meczu po drugiej stronie boiska z czternastu metrów nad poprzeczką kopnął Iancu.

15 kwietnia 2018, 15:30 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 2-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Adam Buksa 51, 55

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 2. Cornel Râpă, 21. Sebastian Rudol, 25. Lasza Dwali, 77. Ricardo Nunes - 11. Spas Delew (76, 8. Dawid Błanik), 20. Tomasz Hołota, 14. Kamil Drygas, 4. Jakub Piotrowski (77, 93. Łukasz Zwoliński), 9. Adam Frączczak - 18. Adam Buksa (85, 13. Morten Rasmussen).

Bruk-Bet Termalica: 12. Dariusz Trela - 17. Bartosz Szeliga, 25. Mateusz Kupczak, 77. Artem Putiwcew, 6. Rafał Grzelak - 7. Roman Gergel, 28. Łukasz Piątek (65, 19. Dávid Guba), 5. Vlastimir Jovanović, 10. Samuel Štefánik (23, 80. Gabriel Iancu), 20. Szymon Pawłowski - 21. Vladislavs Gutkovskis (79, 18. Bartosz Śpiączka).

żółta kartka: Grzelak.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 6592.

Manolo - 15 kwietnia 2018, 17:25:31 - *.146.104.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

MAJOR S. - 15 kwietnia 2018, 17:27:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kuksy? Co to takiego? Dziękuję za moją wypowiedź.

tom - 15 kwietnia 2018, 17:28:41 - *.interkonekt.pl
Nieciecza się zbliża do spadku.

Borubar - 15 kwietnia 2018, 17:29:45 - *.146.98.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tacy rzeźnicy jak Ci z Niecieczy, nie powinni nigdy nawet powąchać Ekstraklasy. Oprócz faulowania, kompletnie nic nie zaprezentowali. Na szczęście jest to ich ostatni sezon na najwyższym szczeblu w Polsce i w przyszłym sezonie miejscowy proboszcz, nie będzie musiał martwić się o niedzielne utargi na mszy. W Pogoni Buksa ,w końcu zaprezentował to czego od niego wszyscy oczekiwali. Mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia. Póki co, na 7 meczów w tej kolejce, dwa nie zostały ustawione.

Burtulans - 15 kwietnia 2018, 17:30:20 - *.play-internet.pl
Pogonio uciekaj od strefy spadkowej jak najdalej.

on - 15 kwietnia 2018, 17:30:43 - *.ipv.net.pl
Kuksy to inaczej ciosy.

Musztarda - 15 kwietnia 2018, 17:30:51 - *.play-internet.pl
Termalica 1 liga pewne info. Widzew 2 liga pewne info. Za 2 lata Widzew ekstraklasa a termalica 3 liga pewne info.

Golbi - 15 kwietnia 2018, 17:32:55 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Musztarda - podróżujesz w czasie? To powiedz kto mistrzem Polski 2018, 2019 i 2020

antek - 15 kwietnia 2018, 17:37:08 - *.nycmny.fios.verizon.net
liga ustawiona kto miszcz

... - 15 kwietnia 2018, 17:38:46 - *.146.2.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I dobrze. Gonić ten kaprys wiejskiego kacyka z ekstraklasy.
Parę domów i stadion na ekstraklasę w polach, kretyńska nazwa, jeszcze zaciężna drużyna zza granicy.

... - 15 kwietnia 2018, 17:41:39 - *.146.2.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Golbi - mistrzem bananowej ligi polskiej w 2018, 2019 i 2020 ten, kto tylko będzie chciał.
Bo na razie takiego nie widać.

Pietrek - 15 kwietnia 2018, 17:43:21 - *.146.43.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zawodników zapraszam na morenke

Zajmon Leg - 15 kwietnia 2018, 17:50:34 - *.146.130.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń i Sandecja spadek z ligi.

krakus - 15 kwietnia 2018, 17:54:22 - *.dynamic.chello.pl
Będziecie mieć kartofle spadek jako kara za odebranie miejsca w ósemce Cracovii. Było sie położyć przed Pasami.

LuckyKSG - 15 kwietnia 2018, 18:01:52 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Gratki wielkie Pogoń, a jak tam Judaszek Gergeluś się teraz czuje? Nie chciał grać dla Górnika, bo Terma to przecież klub "z wyższej" półki i pewniak w Ekstraklasie! Ha Ha Ha

kibic - 15 kwietnia 2018, 18:05:00 - *.play-internet.pl
a ty parowa byles nameczu czy przed kompem borubar

maxc - 15 kwietnia 2018, 18:13:14 - *.play-internet.pl
Piękny mecz, w drugiej połowie obie drużyny bardzo się otworzyły, wynik nie odzwierciedla meczu. Pogoń mimo wszystko lepsza o klasę.
@kibic
Proszę odnosić się z szacunkiem do użytkownika tego forum - Borubara. A szanowny Pan był na meczu, czy przed odbiornikiem telewizyjnym, tudzież przed komputerem szukając nielegalnych transmisji w internecie?

Daniel34 - 15 kwietnia 2018, 18:26:01 - *.as13285.net
Sandecjo i Termalico dziękujemy za pokazanie się w ekstralidze ale nie.. po prostu nie... nie ma chemii w tym... zapraszamy Miedź i Stał Mielec wielka firma po latach...

mister - 15 kwietnia 2018, 18:28:38 - *.184.139.110.ipv4.supernova.orange.pl
Ale ten Zwoliński jest cienki

cracoviado - 15 kwietnia 2018, 18:33:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
Dwa 100% karne dla Portowców nie podyktowane.

jotwus - 15 kwietnia 2018, 18:33:34 - *.centertel.pl
Dwie kukuły u gryncbuły

Ruch - 15 kwietnia 2018, 18:55:58 - *.dynamic.chello.pl
wiejskie kluby do 3 ligi marsz !!!

Gryfol - 15 kwietnia 2018, 19:03:27 - *.di-net.pl
Dlaczego sędzia wznowił grę rzutem sędziowskim, skoro wcześniej nie użył gwizdka i nie przerwał gry? Powinien uznać po prostu 3 bramkę, albo gwizdka wcześniej....

jo - 15 kwietnia 2018, 19:05:16 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
@ruch
Po nicku sądząc , to wypada tylko przyznać rację :-)

Gryfus - 15 kwietnia 2018, 19:23:18 - *.play-internet.pl
Pogon 9 miejsce na koniec sezonu! Pewne info

Musztarda - 15 kwietnia 2018, 19:56:00 - *.play-internet.pl
Cienkie dzialacze w kukurydzy bo zrobili drewna nie transfery do tego co miesiac zmiana trenera. Jakby Michniewicz byl dalej trenerem to by to ogarnyl. Trzeba byc niewidomym zeby nie widzic ze tam nie ma napastnika. Spiaczka to by w Widzewie byl conajmniej 4 napastnikiem.

Musztarda - 15 kwietnia 2018, 20:03:54 - *.play-internet.pl
Najwazniejsze ze Widzew sie odbudowywuje i za 2 lata z hakiem pukamy do bram ekstraklasy z przytupem. Dziekuje za uwage i do zobaczenia w ex:-)

Pogman - 15 kwietnia 2018, 20:27:19 - *.unknown.vectranet.pl
Zajmon leg czy jak ci tam kiedyś się śmiałem z takich jak ty a teraz to mi naprawdę szkoda ciebie i innych wirtualnych trolli i debili świat rzeczywisty was przerasta ale na szczęście to nie mój problem a do normalnych taki twór jak bruk betem i sandecja bez stadionu nie powinny ekstraklasy powąchać

Pogman - 15 kwietnia 2018, 20:30:13 - *.unknown.vectranet.pl

Wilson - 15 kwietnia 2018, 21:06:48 - *.play-internet.pl
Od musztardy jest rozwolnienie i zgaga a Nieciecza to jedyny Polski klub za wlasne pieniadze a nie od podatnikow

Kibic - 15 kwietnia 2018, 22:00:11 - *.48.158.162
Jestem kibicem Niecieczy ale już przestałem wierzyć w utrzymanie, kombinowali właściciele z trenerami to wykombinowali spadek,był Czesiu Michniewicz miał wyniki nie złe to go wyrzucili

Luca - 15 kwietnia 2018, 23:09:27 - *.static.system77.pl
Kupczak gra Bruk-Bet przegrywa, dwie bramki jego, trenerze proszę nie wystawiają go, Kupczak bije rekordy w lidze w zawalaniu bramek.Wspomnicie moje słowa Kupczak spuści Bruk-Bet do 1 ligi, no chyba że wyląduje na ławie, w piątek jak wyjdzie w pierwszym składzie to kaplica.

Junior - 15 kwietnia 2018, 23:14:46 - *.dynamic.chello.pl
Tym razem Grzelak nikogo nie wysłał do szpitala.Tradycyjnie dostał żółtą kartkę.

Paprykarz - 16 kwietnia 2018, 7:07:13 - *.236.73.28
Kukurydziarzy od pogromu uratowali: sędzia, Trela (drugi instat w drużynie), Zwoliński (cieniak), Frączczak (samolub).

Hyperion - 16 kwietnia 2018, 7:19:08 - *.centertel.pl
Mam nadzieję, że termalika w końcu poleci...

BBTN - 16 kwietnia 2018, 9:10:29 - *.play-internet.pl
od 2 lat piszę że Kupczak się nie nadaje, 2 bramki jego, dobrze ze był Var bo byłby karny też z jego winy chłopcy z Niecieczy przetruchlali mecz, widać że nie chciało im się grać w piłkę. brawo dla kibiców którzy mimo 700km dojechali !