18 kwietnia 2018, 22:40:05 - mistico
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił swoją trzecią ligową bramkę w sezonie, a jego Napoli wygrało 4-2 (1-1) w spotkaniu 33. kolejki włoskiej Serie A z Udinese. Przy pierwszym golu dla drużyny z Neapolu asystował Piotr Zieliński.

18 kwietnia 2018, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 4-2 Udinese Calcio
Lorenzo Insigne 45, Raúl Albiol 64, Arkadiusz Milik 70, Lorenzo Tonelli 75 - Jakub Jankto 41, Svante Ingelsson 55

żółte kartki: Mário Rui - Danilo, Ali Adnan.

sędziował: Gianpaolo Calvarese (Teramo).

Piotr Zieliński rozegrał całe spotkanie, natomiast Milika w 73. minucie zmienił Allan.

Napoli zajmuje drugie miejsce w lidze z dorobkiem 81 punktów.

Hhg - 18 kwietnia 2018, 22:41:56 - *.net.media.pl
Brawo Arkadiuszo

siwa czupr - 18 kwietnia 2018, 22:42:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O dziwo nie strzelił z 2 metrów na pustą bramkę ponad nią jak to ma w zwyczaju zeszła mu.

ss - 18 kwietnia 2018, 22:45:38 - *.adsl.inetia.pl
A Drągowski w debiucie 4 bramy wpuścił

Borubar - 18 kwietnia 2018, 22:46:57 - *.146.160.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby nie kontuzje, które prześladują naszego snajpera, to Milik dawno już by grał w Juventusie Turyn. Na pewno osiągnął by więcej, niż Robert z Bayernu, który większość bramek strzela z pozycji "na sępa". Trzeba wspierać naszego zawodnika we Włoszech, bo jest szansa, że przebije przereklamowanego Lewandowskiego, który sam siebie poleca prezesom Realu.

Borubar - 18 kwietnia 2018, 22:48:19 - *.tktelekom.pl
Poza tym chciałem dodać, że lubię kąpać się z babcią. Pozdrawiam.

RynnaTychy - 18 kwietnia 2018, 22:50:16 - *.static.ip.netia.com.pl
Ale jednej setki nie wykorzystał. A Sławek Peszko nie zmarnuje żadnej setki !

www - 18 kwietnia 2018, 22:59:16 - *.play-internet.pl
Dobrze że wraca do formy po kontuzji. Arek w dobrej formie jest nam na mistrzostwa bardzo potrzebny

. - 18 kwietnia 2018, 23:04:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ss: Po pierwsze, to nie był debiut.
Po drugie, grali z Lazio.
Po trzecie, i tak obronił połowę strzałów celnych.

Bardzo proszę o umiar i tolerancję
To że nie miałem kobiety o niczym się świadczy.
Ten portal jest poświęcony piłce a nie mojemu życiu erotycznemu .
Poza tym wyznaję zasadę że najlepsza baba to własna graba

cool - 18 kwietnia 2018, 23:28:18 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Arek .Wszystkie media uznały Arka i Piotrka Największymi bohaterami meczu i kolejki Jego bramka została uznana za najważniejszą bramkę meczu natomiast asysta Piotrka najgenialnieszą asystą meczu i kolejki !!!

@Borubar - 19 kwietnia 2018, 8:01:22 - *.ssp.dialog.net.pl