19 kwietnia 2018, 21:51:12 - mistico
Dwa gole Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił dwie bramki dla Brøndby w wygranym 3-2 (1-2) wyjazdowym meczu 30. kolejki grupy mistrzowskiej duńskiej ekstraklasy z FC Midtjylland. Napastnik reprezentacji Polski ma na koncie 11 ligowych trafień w tym sezonie.

19 kwietnia 2018, 20:00 - Herning (MCH Arena)
FC Midtjylland 2-3 Brøndbyernes IF
Gustav Wikheim 14, 17 - Kamil Wilczek 28, 80, Anthony Jung 84

żółte kartki: Tim Sparv, Kian Hansen, Jakob Poulsen - Kamil Wilczek.

sędziował: Peter Kjærsgaard-Andersen.
widzów: 11 321.

Wilczek rozegrał całe spotkanie. W drużynie gości do 40. minuty grał były obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri, którego zmienił Hjörtur Hermannsson.

__________ - 19 kwietnia 2018, 21:57:46 - *.adsl.inetia.pl
Za puźno. Adam Nawałka z panem Robertem już wybrali kogo innego.

Fg - 19 kwietnia 2018, 22:01:53 - *.net.media.pl
Teodorczyk czy Wilczek? Oto jest pytanie?

Sprawiedli - 19 kwietnia 2018, 22:09:27 - *.centertel.pl
mam nadzieję, że obok Lewego pojedzie Świerczok i Kownacki, a dodatkowo jedynie jeśli dojdzie do formy Milik.

fansport - 19 kwietnia 2018, 22:23:56 - *.dynamic.chello.pl
brawo, trwa zaciekła walka o miejsce w kadrze na mundial, selekcjoner będzie miał niezły dylemat.

Michał - 19 kwietnia 2018, 22:27:39 - *.kielce.eu
Brawo Wilczek i to w bardzo ważnym meczu bezpośrednim o mistrzostwo, który dzięki niemu Brondby wygrało mecz.

Ted Rozpor - 19 kwietnia 2018, 23:10:36 - *.dynamic.chello.pl
Weeeeg!

Borubar - 19 kwietnia 2018, 23:17:28 - *.95.4.124
Trener Nawałko powinien powołać do kadry na mistrzostwa takiego Wilczka.
Taki Lewandowski czy Milik to już nie są piłkarze tylko celebryci.
Jeżdżą tylko drogimi samochodami i się lansują
Taki Wilczek to będzie trawę gryzł żeby zaistnieć.
Taki Lewy to sobie piję najlepsze na pewno piwa Bawarskie i co roku na pewno jest na OKTOBER FEST. Teodorczyk też pije najdroższe na pewno piwa z Beneluxu a Milik włoskie raczy się na pewno ile chce Peroni Nastro Azuro włoskim
Ja pomimo tego że na znam się na piłce od nich lepiej i analitykiem jestem bardzo dobrym muszę raczyć się marketowymi piwami bez nazwy z plastikowych butelek typu PET 1,5 litra a chciałbym też sobie kupić chociaż Lecha, Żywca albo Hainekena .
Dobrze że idzie majowy weekend bo co jakiś czas robię sobie święto i już wam chyba pisałem że mam zamiar kupić sobie Karpadckie

pasiak - 19 kwietnia 2018, 23:23:55 - *.dynamic.chello.pl
Nawet młode wilczki nie jedzą trawy, chyba że mają problemy gastryczne.

Napastnicy w kontekście reprezentacji:
1. Lewandowski i Milik to pewniaki Nawałki, niezastąpione ogniwa.
2. Teodorczyk i Wilczek obaj grają i strzelają ważne bramki w ostatnich meczach, widać że są w formie.
3. Kownacki jest młody i to chyba tyle.
4. Świerczok no bez żartów ;) On w ogóle gra w tej Bułgarii?
5. Niezgoda i Piątek, może na Ligę Narodów i kolejne eliminacje, na razie to nie ten poziom, dodatkowo niesprawdzeni w reprezentacji.

starotyski - 20 kwietnia 2018, 1:00:43 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Świerczok 7 gier i 5 goli w Bułgarii, więc jedynie obnażyłeś swoją ignorancję. w czasach szybkiego dostępu do informacji to już obciach.

. - 20 kwietnia 2018, 3:20:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@starotyski: A że w tych meczach (poza jednym) wchodził z ławki, to już nie raczysz powiedzieć...

Papagol - 20 kwietnia 2018, 6:35:21 - *.play-internet.pl
Gość jest w formie, nie ma co. Dwa gole w meczu sezonu, no szacun.

Bladixon - 20 kwietnia 2018, 7:41:08 - *.eaw.com.pl
Kolejny wysyp znafców futbolu. Ciekawe chłopaki co byście robili gdyby na portalach nie było możliwości komentowania. Wylewalibyście swoje frustracje na ulicy? w domu? w pracy? Dobrze, że tej możliwości nikt Wam jeszcze nie odebrał

Daro - 20 kwietnia 2018, 10:14:31 - *.mbb.telenor.dk
Nie jarajcie sie tym Wilczkiem bo caly sezon slabo gra od czasu do czasu cos trafi. Teraz trafil 2 bramki w meczu na szycie ale yo nie znaczy ze jest lepszy od Teo. Duńska liga jest słaba i słabsza od Belgijskiej i nawet chyba od Polskiej. Na temat Wilczka cos wiem bo mieszkam w Daniiod paru lat widze jego gre w tv i w ogole . Pozdro

inkoo - 20 kwietnia 2018, 10:21:39 - *.124.244.9
Tak duńska liga jest słaba, nasze krajowe "potęgi" regularnie są bite w pucharach przez Duńczyków, ale ty wiesz lepiej ;) Gość strzela bramki w kluczowych meczach, złapał formę na koniec sezonu i to jest potrzebne kadrze. Teo w reprezentacji gra piach, w Anderlechcie od święta coś strzeli (a nie wiem, czy połowa to nie karne). Świerczok? Ławka w Bułgarii w lidze, która na pewno jest śmieszniejsza od naszej.

RynnaTychy - 20 kwietnia 2018, 11:11:52 - *.static.ip.netia.com.pl
Ale w meczu zmarnował dwie setki. A taki Sławek Peszko , nigdy setki nie zmarnuje.

inkoo - 20 kwietnia 2018, 12:15:21 - *.124.244.9
Wiadomo, Peszkinowi wystarczy połówka a nawet ćwiartka do strzelenia gola dmuchanej lalce ;)
Godnie reprezentuje Polskie barwy swoją drogą...

mako - 20 kwietnia 2018, 13:14:53 - *.chem.uw.edu.pl
ale mecz musiał być dramatyczny z 0:2 do 3:2. jak kiedyś Widzew na Legi...

ghgh - 20 kwietnia 2018, 13:45:21 - *.static.ip.netia.com.pl
Jako trzeci napastnik, w obecnej formie mógłby pojechać. Pomimo tego, że piłkarsko jest gorszy niż Teo, to jednak mental ma zdecydowanie na wyższym poziomie i przynajmniej jest spora pewność, że nic nie odwali.

Klaf - 20 kwietnia 2018, 17:38:44 - *.dynamic.chello.pl
Lewandowski + Milik + Teodorczyk. To jest pierwszych trzech bez dwóch zdań.
Wilczek, Świerczok, Kownacki i Stępiński powalczą o ewentualne czwarte miejsce.
Niezgoda i Piątek nie zostali do tej pory sprawdzeni i nie pojadą na mistrzostwa. Dlatego jałowe są wasze dyskusje nad tymi nazwiskami.
Zresztą Świerczok zrobił w pół roku taki wynik, jak wymieniona dwójka przez prawie cały sezon. A wszyscy widzieliśmy, że Kuba wyraźnie odstawał na tle poziomu, powiedzmy, europejskiego.
Także Piątek i Niezgoda to być może jest jakaś melodia przyszłości. Oby tak było. Niemniej nie przekonamy się o tym, dopóki ci piłkarze nie wyjadą do porządnej ligi i nie potwierdzą tam swoich aspiracji.

Nick - 20 kwietnia 2018, 19:20:26 - *.197.17.145
@Klaf
Nareszcie jakiś głos rozsądku na tym forum.

obserwator - 20 kwietnia 2018, 23:36:00 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
Jak dla mnie to obok 2 pewniaków - 3. Kownacki i 4. lepszy na zgrupowaniu przed MŚ ktoś z pary Teodorczyk-Wilczek.

LEON - 21 kwietnia 2018, 6:10:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super
Brawo Kamil

starotyski - 21 kwietnia 2018, 15:33:10 - *.dynamic.dsl.as9105.com
7meczy piec goli. dodaj jeszcze ze wszystkie do pustaka z fatalnych pomyłek bramkarza. następny dyletant.