Siarka: 28. Bartosz Kieliszek - 13. Jan Grzesik, 23. Dawid Kubowicz, 2. Jakub Księżniakiewicz, 25. Piotr Witasik, 27. Dawid Witkowski (60, 21. Michał Dawidowicz) - 8. Mateusz Janeczko, 16. Eryk Galara (46, 6. Cezary Kabała), 20. Grzegorz Płatek, 17. Kamil Radulj (70, 45. Paweł Mróz) - 11. Mateusz Broź (46, 10. Kamil Cupriak).

Gryf: 1. Dawid Leleń - 7. Paweł Brzuzy, 19. Grzegorz Gulczyński (46, 3. Przemysław Kamiński), 5. Krzysztof Wicki, 6. Jan Sobociński, 11. Mateusz Goerke - 8. Paweł Wojowski (74, 13. Maciej Koziara), 15. Piotr Kołc, 10. Jacek Wicon (88, 17. Mikołaj Gabor), 20. Michał Ciarkowski - 22. Piotr Okuniewicz (46, 21. Paweł Czychowski).

Wks - 21 kwietnia 2018, 16:55:34 - *.play-internet.pl
Brawo Gryf! ❤

lulek - 21 kwietnia 2018, 16:56:16 - *.dynamic.mm.pl
Siarka chce spuscic Stalowke haha

... - 21 kwietnia 2018, 16:59:51 - *.185-18-141.tkchopin.pl
To chyba na liście życzeń tej kolejki została mi wygrana Gwardii i przy okazji mielibyśmy pierwszy zespół, który praktycznie spadł.
Liga na opak.

cichy - 21 kwietnia 2018, 17:00:47 - *.wejherowo.vectranet.pl
jelen dal rade i bronil -dziwne

Tb - 21 kwietnia 2018, 17:03:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Siarka powinna sprowadzić nowego bramkarza doświadczonego, a nie stawiać na jakichś małolatów.

... - 21 kwietnia 2018, 17:09:34 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Bramkarze są tacy dobrzy, jak dobry jest zespół w obronie. Nawet najlepszy w końcu skapituluje. 16-letni wychowanek w drugiej lidze, jedna stracona bramka. Nawet nie patrząc na wynik - taką politykę względem juniorów chwalę, a debiutantowi życzę powodzenia i jak największej liczby minut.

Rycerze Wi - 21 kwietnia 2018, 17:24:24 - *.free.aero2.net.pl
Kolego nie zawsze... W meczu z Garbarnią, tylko Leleń może wziąć winę na siebie na 2:2 bo obrona nie miała nic do gadania! Brawo Gryf!

1957 - 21 kwietnia 2018, 17:50:28 - *.interblock.pl
STALÓWKA jeśli spadnie to tylko i wyłącznie na własne życzenie. A co do SIARKI to jedno przychodzi na myśl : SPRZEDAWCZYKI ! ... prezia + biznesmena zamknęło CBA i już tragedia kasy nie ma. No to jak nie ma kasy to STS lub pod stołem. Bo jak można nazwać 5 kolejnych meczy w dupe !!!

Ff - 21 kwietnia 2018, 18:54:32 - *.206.204.21
Brawo Gryf.

Do lulek - 21 kwietnia 2018, 19:32:04 - *.play-internet.pl
Aby siebie nie spuścili już raz byliście frajerami roku

W.Ś - 21 kwietnia 2018, 19:33:06 - *.wejherowo.vectranet.pl
Co ty piszesz 1957 ! Gryf ledwo wiąże koniec z końcem ,nie ma grosza na kupno meczy !!!Chłopaki walczą ,grają prawie za darmo ,to są walczaki !!! BRAWO GRYF ! Tak trzymać !

Heh - 21 kwietnia 2018, 20:08:37 - *.play-internet.pl
1957 jest ze wsi pławo i już zapomniał jak jego lebiegi rok w rok woziły walizkę od Lucjusza do Częstochowy.

m - 21 kwietnia 2018, 21:09:07 - *.151.137.42
Szacunek, z tego co czytaliśmy na lajfach, Siarka miała szczęście że nie było większej porachy. Brawo Gryf, nareszcie nie spartoliliście końcówki

p - 21 kwietnia 2018, 21:20:16 - *.opera-mini.net (*.0.44.72)
kolejny wałek Gryfa,bo przecież inaczej tego nazwać nie można,zespół który jesienią przegrywał wszystko,teraz nagle wszystko wygrywa i to kolejny taki sezon.ktoś w koncu sie chyba tym powinien zająć,tą ich dziwną wiosenną metamorfozą...

Gryfita - 21 kwietnia 2018, 21:31:12 - *.centertel.pl
Braaawo gryfici!

Gryfita - 22 kwietnia 2018, 7:47:14 - *.151.137.201
Brawo Drużyno!!!!Dziekujemy za walkę!!!!!Literka W....!!!

ja - 22 kwietnia 2018, 7:49:13 - *.adsl.inetia.pl
p-jesteś żałosny.

d - 22 kwietnia 2018, 13:21:36 - *.151.137.42
do "p" - zajmij się tym, niech w końcu przestaną wygrywać tylko na wiosnę - chcemy zwycięstw także jesienią, chcemy bezproblemowo dostawać licencję -"p" zajmij się tym!!!

Baasik - 22 kwietnia 2018, 14:14:38 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Chyba słabo przepracowana zima w przypadku siarki

Pedros - 22 kwietnia 2018, 19:39:05 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Powiem tak coś się dzieje w szatni Siarki - jakiś bunt , niezadowolenie - nie poznaje drużyny -zero walki jakies improwizacyjne nie majace celu akcje itp - Co do Gryfa to co roku jest marna jesien dobra wiosna to co na wakacjach zamiast harować to była plaża i piwko a w zimie kiedy macie nóź na gardle zachrzaniacie jak małe motorki bardzo mało możliwe - od kilku sezonów widać, ze zespoły, które o nic nie graja odpuszczają niżej i wyżej klasyfikowanym zespołom. Jak Gryf nie ma pieniedzy to powinnien grać lige niżej - Miejsce zespołu pokroju Gryf, Rozwój itp jest max 3 liga zespoły bez historii, kibiców itp Miejsce w II czy w I lidze powinny mieć zespoły np Widzew, Stal Rz, Resovia, Stal St.Wola, Siarka, GKS Belchatow itp Zespoły z piekna historią, z masą prawdziwych Kibiców , którzy kupują karnety na cały stadion ( Widzew)!!!! Jeszcze kilka kolejek do końca sezonu ale w każdej będą dziać się cuda !!!!!

pedros - 22 kwietnia 2018, 19:48:51 - *.free.aero2.net.pl
pedros jesteś kompletnym kretynem...

Wks - 23 kwietnia 2018, 14:51:45 - *.centertel.pl
pedros zajmij się swoimi.
Gryf zasuwa i ma wyniki. Jesienią był kiepski trener i inny skład.
Brawo Walczaki....

Pedros - 23 kwietnia 2018, 19:50:04 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Sami Jesteście kretynami - pieprzenie o nowym skłądzie itp to jest bujda na resorach popatrzcie na poprzednie sezony - jesien mierna wiosna lepsza - nie ma kasy na piłkarzy a ma sie na wygranie meczów -prosta prawda.a Ci Wasi nowi piłkarze to nieżle pajace - nie maja kondycji na cały mecz to sie już kładzą od 60 minucie na murawie a sędziowie się na to nabieraja a po 2 Was terminator na bramce to powinien wyleciec z boiska za ten faul - nasz piłkarz ma rozwalone żebro a sędzia ślepy bo juz zapłacony !!!!!