21 kwietnia 2018, 17:21:17 - mistico
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił swojego 27. gola w sezonie, a jego Bayern wygrał 3-0 (0-0) w wyjazdowym meczu 31. kolejki niemieckiej Bundesligi z Hannoverem 96. Napastnik reprezentacji Polski wszedł na boisko w 67. minucie za Sandro Wagnera.

21 kwietnia 2018, 15:30 - Hanower (HDI-Arena)
Hannover 96 0-3 FC Bayern München
Thomas Müller 57, Robert Lewandowski 73, Sebastian Rudy 89

żółta kartka: Oliver Sorg (Hannover).

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).
widzów: 49 000.

Bayern, który zapewnił już sobie mistrzostwo, ma po 31 kolejkach 78 punktów.

chris - 21 kwietnia 2018, 17:24:22 - *.akk.net.pl
a na flashu pisze ze 28

ryba - 21 kwietnia 2018, 17:27:30 - *.adsl.inetia.pl
28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 !!!

borubar - 21 kwietnia 2018, 17:29:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie kierowane nie do pseudo ekspertów: tylko jednego strzelił czy "znafcy" z 90minut znów liczą bramki po swojemu?

MaczetazMe - 21 kwietnia 2018, 17:29:41 - *.centertel.pl
Brawo Robert.Może znowu dobije do 30 bramek w sezonie?

ala - 21 kwietnia 2018, 17:31:54 - *.amazon.com
Jeszcze dwie brameczki i 30 na koncie, bo teraz ma 28.

Borubar - 21 kwietnia 2018, 17:35:35 - *.146.70.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewy może i nastrzelał tych bramek, ale większość z nich strzelił słabym niemieckim druzynom. Zaden to wyczyn, w stosunku do Cristiano Ronaldo. Większość goli zdobytych do pustej bramki, nie świadczy o wielkości napastnika. Niech strzeli bramki takiej urody jak chociażby Kuba Błaszczykowski w kadrze, to wtedy będzie miał moje uznanie.

Krzychu - 21 kwietnia 2018, 17:35:36 - *.1.81.74
28 bramka Roberta!

Lucjus - 21 kwietnia 2018, 17:46:32 - *.152.240.76
Lewandowski przecież strzelił swoją 28. bramkę w sezonie. Stażystę z redakcji odsyłam na oficjalną stronę Bundesligi.

slazak - 21 kwietnia 2018, 17:46:52 - *.adsl.inetia.pl
90minut może z tego ambarasu wyjść z twarzą i honorem. Oficjalne pismo (nawet mailem) do Deutscher Fußball Bund w sprawie liczby bramek strzelonych przez Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze i wszystko będzie już jasne

Krzyś - 21 kwietnia 2018, 17:49:50 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
@mistico, ciekaw jestem, czemu służy to nie zaliczenie ówczesnej bramki Robertowi.A dzisiaj Robercik ładnie bańką z rożnego .

mietek - 21 kwietnia 2018, 17:51:24 - *.internetia.net.pl
@slazak: Już wysłali. Ale gołąb pocztowy miał inne plany i poleciał w przeciwnym kierunku.

japado - 21 kwietnia 2018, 17:55:19 - *.rev.snt.net.pl
Mi się wydaje, że 90minut celowo tak trolluje by była zadyma w komentarzach i by mieli kasę z reklam, bo wyświetleń będzie sporo.

yG - 21 kwietnia 2018, 18:03:56 - *.play-internet.pl
28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28 28

se - 21 kwietnia 2018, 18:26:34 - *.dynamic.chello.pl
nie piszcie o nim i tak mu bramek nie zaliczacie

Klaf - 21 kwietnia 2018, 18:41:58 - *.dynamic.chello.pl
Borubar, marionetko! Twoje uznanie ma wartość zerową. Nikogo nie obchodzę twoje wynurzenia frustrata.
Weź się, kolego, do roboty normalnej. Prostej, fizycznej, bo myśleć to ty nie potrafisz.

. - 21 kwietnia 2018, 22:23:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@wuj: Oni wiedzą lepiej, szkoda marnować klawiaturę, protokół meczowy nic nie znaczy, oczywiście...

js - 21 kwietnia 2018, 22:29:54 - *.unknown.vectranet.pl
W Niemczech VAR-u w nowym sezonie już nie będzie, będą pytać, czy padła bramka "90 minut" !

LEON - 22 kwietnia 2018, 3:13:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No faktycznie 28
Brawo Robert

Marek - 22 kwietnia 2018, 9:50:37 - *.dynamic.chello.pl
Czy to ten Lewandowski co był za słaby do Lechii Warszawa?

fansport - 22 kwietnia 2018, 11:43:30 - *.dynamic.chello.pl
a może policzymy mu gole, które zdobył na euro 2012 i na euro 2016 i zastanowimy się, jakie ma szanse poprawić swój dorobek na dużych imprezach, z dwóch goli, do większej liczy ? bundesliga mi nic nie daje, a satysfakcje mają tylko ci, którym jest wszystko jedno, ile lewy strzela goli dla reprezentacji w finałach dużych imprez, a grał dotąd tylko na dwóch euro, na mundialu zadebiutuje mając prawie 30 lat, awansował też tylko raz na euro i teraz na mundial po raz pierwszy, królem strzelców finałów nigdy nie został, tylko królem strzelców eliminacji, a za eliminacje pucharów i medali, ani złotych butów nie dają.

zatrim - 22 kwietnia 2018, 12:01:13 - *.centertel.pl
Brawo ten pan, na poł gwizdka-bez kontuzji i strzela gole jak na zawołanie . Polska by awansowała do finału Ligi Mistrzów bo jest drużyna, a Bayern to tylko jak Borusia mogła spinać i mieli fuxa ściezke. Bez Lahma w tym Monachium mało kto gra światowy poziom tylko Robert Lewandowski najbardziej pobijany. Jak jeszcze na zgrupowaniu kadry reprezentacji podszlifuje szybkość , to bedzie jeszcze trudniejszy do sfaulowania na mundialu.

góral - 22 kwietnia 2018, 18:38:15 - *.105.213.193.static.cust.telenor.com
Ale ten @borubar to matoł.Słabe niemieckie zespoły ......