22 kwietnia 2018, 19:19:22 - wsobon
Łukasz Fabiański obronił rzut karny

Łukasz Fabiański obronił rzut karny w przegranym 0-5 (0-2) spotkaniu Swansea z Manchesterem City w 35. kolejce angielskiej Premier League. To druga jedenastka obroniona przez Polaka w tym sezonie.

22 kwietnia 2018, 17:30 - Manchester (Etihad Stadium)
Manchester City FC 5-0 Swansea City AFC
David Silva 12, Raheem Sterling 16, Kevin De Bruyne 54, Bernardo Silva 64, Gabriel Jesus 88

żółta kartka: Martin Olsson (Swansea).

sędziował: Craig Pawson (Sheffield & Hallamshire).
widzów: 54 387.

W 64. minucie Gabriel Jesus (Manchester City) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Fabiański obronił).

Fabiański rozegrał całe spotkanie. Jego zespół zajmuje 17. pozycję z dorobkiem 33 punktów.

haparoiden - 22 kwietnia 2018, 19:34:36 - *.dynamic.chello.pl
Nie obronił, bo po dobitce i tak padł gol.

kibic - 22 kwietnia 2018, 19:35:51 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
w takim razie co zrobił?

kibic - 22 kwietnia 2018, 19:36:58 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
bramki nie było z karnego, tylko po dobitce, tu masz rację, ale jedenastki nie strzelil, więc Fabian wybronił, chociaż strzał i tak poszedł od słupka, ale obronił

Borubar - 22 kwietnia 2018, 19:42:56 - *.146.35.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I gdzie są teraz wszyscy, którzy krytykowali Łukasza, że nie potrafi bronić jedenastek? Dzisiaj obronił i to nie z byle kim, bo z mistrzem Anglii. Natomiast Lewandowski uwielbiany przez większość Polaków, nie potrafił wykorzystać jedenastki przeciwko ostatniemu wtedy Hamburger SV.

Bolo - 22 kwietnia 2018, 19:48:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borubar nie kłam, bo strzelił karnego z HSV

a - 22 kwietnia 2018, 19:50:56 - *.146.67.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten portal zatrudnia jakiegoś domowego mędrka, który plecie banialuki pod każdym newsem, a jego ulubionym celem jest najlepszy polski piłkarz.

Irtysz_21 - 22 kwietnia 2018, 19:54:27 - *.231.2.24.koba.pl
a na euro tak nie mógł?

Peter - 22 kwietnia 2018, 19:58:01 - *.227.66.183
Zastrzelcie tego Borubara albo chociaż zbanujcie...

rR - 22 kwietnia 2018, 20:02:25 - *.184.103.81.ipv4.supernova.orange.pl
Dobry prognostyk przed powtórzonymi karnymi z Portugalią

MauroPB - 22 kwietnia 2018, 20:03:42 - *.centertel.pl
Ze zacytuję klasyka- 'jedna jaskółka wiosny nie czyni';)
Fabian bardzo dobry bramkarz,tym lepiej dla naszej kadry ze mamy taki wybór (i na pewno lepszy;)

Nudle - 22 kwietnia 2018, 20:11:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fabiański zaliczył asystę w 64 minucie przy golu Bernardo Silva 😉
NAparstek

haparoiden - 22 kwietnia 2018, 20:46:14 - *.dynamic.chello.pl
@Kibic - formalnie może i obronił, ale skoro i tak padł gol, to po co to pisać. Oczywiście zrobił, co mógł, nie przeczę, ale przed stratą bramki w tej akcji swojej drużyny nie uchronił.

karne - 22 kwietnia 2018, 21:52:40 - *.197.120.72.threembb.co.uk
Ja nigdy nie zrozumiem czemu nie bylo zmiany bramkarzy na karne z Portugalia. Bylo tak jakby Portugalczycy strzelali w pusta bramke. A i szczesny i boruc umieja bronic jedenastki!

Hahaha - 22 kwietnia 2018, 22:40:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma co 5 bramek wpuszczonych to wielki sukces! Nie wiem co on robi w reorezentacji ..

adam - 22 kwietnia 2018, 23:07:38 - *.89-22-37-204.matrix-net.pl
To kogo bierzemy do kadry? Szczęsnego, który sam ostatnio w wywiadzie stwierdził, że w Juventusie nie ma nic do roboty i najczęściej do obrony ma jeden strzał na mecz, czy Fabiańskiego, który obok De Gei, Pope'a i Allisona Beckera broni najwięcej strzałów w topowych ligach Europy? Bo mnie się wydaje, że w Rosji z Pazdanem w obronie, to nasz bramkarz będzie miał pełne ręce roboty.

LEON - 23 kwietnia 2018, 1:35:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej 0:5 niź 0:6

fansport - 23 kwietnia 2018, 9:06:56 - *.dynamic.chello.pl
wszystkie pięć puścił w pamiętnym meczu na euro, więc czy teraz obronił, czy nie, to mało ważne.

DDT - 23 kwietnia 2018, 11:30:11 - *.centertel.pl
Widziałem w internecie bramki Manchester City - Swansea. Łukasz nie miał szans przy żadnej z nich. Karny był, ale piłka odbiła się od słupka i zawodnik ManCity nie miał problemu by umieścić piłkę w siatce. Jak się ma słabą obronę to i najlepszy bramkarz na świecie by tego nie wybronił.

Kibiccc - 23 kwietnia 2018, 16:22:00 - *.free.aero2.net.pl
Ale dostali baty od City. Fabiański w formie. To dobry prognostyk na mundial w Rosji.

Kibic - 23 kwietnia 2018, 18:43:54 - *.as13285.net
Prawdę mówiąc to słupek obronił karnego ale przy dobitce słupek już był bez szans. Co prawda miedzy słupkami miotał się Fabian ale wiele nie pomógł

obserwator - 23 kwietnia 2018, 19:44:55 - *.92.249.2