28 kwietnia 2018, 15:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 25. Grzegorz Szymusik, 11. Patryk Burzyński, 7. Maciej Liśkiewicz, 13. Karol Orłowski - 17. Maciej Więcek (67, 24. Rafał Gutowski), 6. Filip Karmański, 9. Konrad Prawucki (63, 20. Michał Magnuski), 10. Patryk Skórecki, 18. Wojciech Fadecki - 16. Gracjan Jaroch.

Siarka: 1. Krystian Krupa - 13. Jan Grzesik, 23. Dawid Kubowicz, 25. Piotr Witasik, 27. Dawid Witkowski - 10. Kamil Cupriak (46, 98. Jakub Głaz), 6. Cezary Kabała (64, 11. Mateusz Broź; 78, 16. Eryk Galara), 20. Grzegorz Płatek, 17. Kamil Radulj (90, 21. Michał Dawidowicz), 99. Kamil Woźniak - 9. Krzysztof Ropski.

żółte kartki: Burzyński, Prawucki, Liśkiewicz, Fadecki, Szymusik - Głaz, Woźniak, Ropski.
czerwona kartka: Kamil Woźniak (89. minuta, Siarka, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).
widzów: 339.

W 75. minucie Mateusz Broź (Siarka) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

ks - 28 kwietnia 2018, 16:57:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Siara !!!

elo - 28 kwietnia 2018, 16:57:57 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Siarka za tydzien jeszcze popchnijcie sąsiadke i wszystko oki

Daw - 28 kwietnia 2018, 16:58:51 - *.direct-adsl.nl
Broź w kilkanaście minut na boisku dwa gole nie wykorzystany karny i schodzi z katuzja.

Borubar - 28 kwietnia 2018, 16:59:17 - *.146.39.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak się kończy minimalizm i brak ambicji. Na szczęście większość kibiców ze Stargardu, dokonało dzisiaj słusznego wyboru i pojechało wspierać najlepszy klub na Pomorzu Zachodnim- Pogoń Szczecin. Takie kluby jak Błękitni, powinny grać góra w 3 lidze. Odpuściliście awans bo poczucie kasę z Pro-junior. Żenada. W przyszłym sezonie powalczycie o spadek.

Kutombo - 28 kwietnia 2018, 16:59:37 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Widać że na Brozia podziałało.Trener niedawno wjechał mu na ambicje i sie gość obudził.Brawo dla obydwu panów.

Gwiazda - 28 kwietnia 2018, 17:04:14 - *.centertel.pl
To Błękitni przegrali ten mecz a nie Siarka wygrała. Siara Błękitni przegrać ten mecz. Przyszło sporo ludzi a wy takie szopki sędzia też dołożyl swoje karny z kapelusza gol dla Błękitnych nie uznany.

drabol - 28 kwietnia 2018, 17:04:46 - *.214.40.40.getinternet.no
Brawo Panowie . Szczeliwie wrócić do domu i trenować na stalówke

dress - 28 kwietnia 2018, 17:14:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Porażka Błękitnych to najniższy wymiar kary,jaki w tym dniu mógł spotkać ten beznadziejnie słaby zespół.Profesor Broż wszedł relakasacyjnie na boisko i walnął 2 bramki,czyli zrobił co należało w tym meczu zrobić,by wybić przeciwnika z marzeń o walce o 1 ligę.Siarka jest nadal w walce z realnymi szansami na zasłużony awans bez zbytniego pyerdniencia i wysiłku.

888 - 28 kwietnia 2018, 17:16:39 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Co z Broziem ?

adi4567 - 28 kwietnia 2018, 17:17:58 - *.dynamic.mm.pl
Wydrukowany mecz moim zdaniem. Co prawda Błekitni nie grali najlepiej, to musze przyznać, ale sędziowie też podrukowali sobie jak chcieli. Im nie dyktowali prawie spalonych a nam za każdym razem. Ten mecz powinien sie skończyć wynikiem 1-1 a nie 1-2 bo pierwsza bramka padła po tym jak piłka wyszła za linie. Ja twierdze, że do Stargardu wysyłają zawsze najgorszych sędziów. Jak coś to tylko moja opinia, nie musicie się z nią zgadzać.

ks - 28 kwietnia 2018, 17:30:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gwiazda - ta, jasne

walker - 28 kwietnia 2018, 18:04:32 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Jaki wydrukowany mecz ? To Siarka może ustalać cennik dla chętnych co najwyżej a nie odwrotnie.

ks - 28 kwietnia 2018, 18:19:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
to nie drukowanie meczów panowie, tylko taki mamy poziom sędziowania w Polsce, w tarnobrzegu co mecz są jakieś jaja.

KSS - 28 kwietnia 2018, 19:03:12 - *.play-internet.pl
Teraz jazda z wsią pławo!

BS - 28 kwietnia 2018, 19:20:33 - *.unknown.vectranet.pl
borubar pęknięta gumo,te twoje wypociny są warte tyle co ze śnieg w kwietniu.

DDT - 28 kwietnia 2018, 20:02:22 - *.centertel.pl
Borubar nie wiem czy zauważyłeś, ale są osoby, które nie chcą abyś się wypowiadał. Dają ci znać, że na piłce się nie znasz. Przestań się wypowiadać. Napisałem to bardzo kulturalnie.

Pedros - 28 kwietnia 2018, 20:06:46 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Brawo Panowie - Tak walcząca Siarka powinna być od początku rundy wiosennej, ale dobrze, ze przyszło przebudzenie -Teraz pokonać Stalowa, ktora będzie po ciężkim meczu w Łodzi. Na razie nic nie mówić o awansie bo nie takie rzeczy się działy w tej naszej II lidze.Co do sędziów to powiem tak co nam zabrali w Tarnobrzegu i we wcześniejszych meczach na wyjeździe to nam oddali w Stargardzie.
Szkoda Brozia mam nadziej, że to nic poważnego bo chłopa pokazał dziś power szkoda, że ten karny nie wpadł !!!! hatrick w niecałe 15 minut

kibic - 28 kwietnia 2018, 20:22:24 - *.dynamic.chello.pl
Siarka nie jest klubem na I ligę na ten moment, idealnie pasuje do tej klasy ze względu na koncepcję promowania młodych zawodników i budżet klubu, awans byłby mocnym wyzwaniem dla zarządu i trenera, wzorcem jest Górnik Zabrze, lider ProJunior w Ex

obiektywny - 28 kwietnia 2018, 21:54:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
prawdę mówiąc to pierwsza bramka na 1-0 padła ze spalonego

Lumbago - 29 kwietnia 2018, 22:06:17 - *.48.126.59
Siarka, faje w górę i golić frajerów ze Spadówki.