28 kwietnia 2018, 17:21:27 - bartekwr9
Spadek drużyny Pawła Olkowskiego z Bundesligi

1.FC Köln, którego zawodnikiem jest Paweł Olkowski, w wyjazdowym meczu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi przegrał 2-3 (0-1) z SC Freiburg i spadł do 2. Bundesligi.

28 kwietnia 2018, 15:30 - Fryburg Bryzgowijski (Schwarzwald-Stadion)
SC Freiburg 3-2 1.FC Köln
Nils Petersen 14, 52, Lucas Höler 90 - Leonardo Bittencourt 82, 87

żółte kartki: Marco Terrazzino, Robin Koch - Yūya Ōsako, Marco Höger, Jorge Meré, Vincent Koziello.

sędziował: Deniz Aytekin (Bawaria).
widzów: 24 000.

W 23. minucie Christian Günter (Freiburg) nie wykorzystał rzutu karnego (Timo Horn obronił).

Olkowski znalazł się poza kadrą meczową swojego zespołu. Mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Rafał Gikiewicz, a Bartosz Kapustka znalazł się poza kadrą meczową.

Olkowski w tym sezonie zagrał w pięciu meczach ligowych. Po 32 kolejkach 1.FC Köln zajmuje ostatnie, 18. miejsce w lidze z dorobkiem 22 punktów i na dwie kolejki przed końcem do miejsca dającego grę w barażach traci osiem punktów. Freiburg ma na koncie 33 punkty i zajmuje 14. miejsce w tabeli ligowej.

STRUMYK - 28 kwietnia 2018, 17:26:59 - *.dg-net.pl
Zasłużony spadek. Oby powrócili za rok do słabej Bundesligi, gdzie ich miejsce. Pozdrawiam

kkk - 28 kwietnia 2018, 17:31:41 - *.pool.tripleplugandplay.com
kapustka ten wasal nawałki....żenada

Zajmon Leg - 28 kwietnia 2018, 17:33:33 - *.146.129.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bramka w ostatniej minucie. Ciekawe

zzz - 28 kwietnia 2018, 17:34:58 - *.136.136.93
Brawo Freiburg!

mars - 28 kwietnia 2018, 18:49:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W lidze Europejskiej wygrali z Arsenalem ,sodowa woda uderzyła im do głowy że byli,w lidze europejakiej, a trener po wygraniu meczu z Arsenalem poszedł do Borussi Dortmund i przegrał w lidze Europejskiej z austriackim Salzburgiem,w lidze jednak jest nienajgorzej.Koln takie wielkie miasto nie ma Bundesligi . W historii pierwszy zwyciezca Bundesligi.Z,tego klubu jest Podolski urodzony w Polsce jak wiemy .Szkoda że spadają, ale wrócą!

mars - 28 kwietnia 2018, 18:54:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
PO tamtym sezonie błędem było sprzedanie wybornego strzelca Antoniego Modeste.nikt nie zastąpił jego .To też przyczyną spadku jest.

. - 29 kwietnia 2018, 0:14:04 - *.rdsnet.ro
@mars: Oni już przed meczem z Arsenalem grali fatalnie... A Modeste niestety, poszedł sobie do Chin na emeryturę i tyle go widzieli.

LEON - 29 kwietnia 2018, 3:51:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl