Puszcza Niepołomice 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 27. Mateusz Bartków (68, 28. Michał Mikołajczyk), 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 5. Konrad Stępień - 4. Patryk Fryc, 11. Marcin Stefanik, 8. Longinus Uwakwe, 10. Maciej Domański (55, 25. Krzysztof Szewczyk), 17. Bartosz Żurek (61, 20. Dawid Nowak) - 19. Marcin Orłowski.

Podbeskidzie: 13. Rafał Leszczyński - 2. Filip Modelski, 24. Mavroudís Bougaḯdis, 8. Mariusz Malec, 91. Paweł Oleksy - 14. Damian Chmiel (36, 92. Paweł Moskwik), 7. Guga Palawandiszwili, 31. Łukasz Hanzel, 11. Łukasz Sierpina - 9. Paweł Tomczyk, 94. Valērijs Šabala (76, 4. Kamil Wiktorski).

czerwona kartka: Longinus Uwakwe (90. minuta, Puszcza, za brutalny faul).

źródło: własne / Puszcza Niepołomice

Prorok - 29 kwietnia 2018, 18:57:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dałem remis cholera

Misssport - 29 kwietnia 2018, 18:59:11 - *.43.45.177.ipv4.supernova.orange.pl
No i da się zagrać na dwóch napastników? Od razu są efekty a nie cały czas 0:0 i meczarnia dla kibiców.

fan123 - 29 kwietnia 2018, 18:59:59 - *.153.229.53
28 kolejka tego sezonu, a taktyka Tułacza się nie zmienia. Bronimy 0:0. Ten gość jest niereformowalny. Szkoda Puszczy bo mają ciekawy skład i mogliby fajnie grać.

Tuomas - 29 kwietnia 2018, 19:04:18 - *.elisa-mobile.fi
Nareszcie!

jarock - 29 kwietnia 2018, 19:06:40 - *.free.aero2.net.pl
Tomczyk wracaj do Lecha a Podbeskidziu oddamy za darmo geniusza Bjelicę !

kibic - 29 kwietnia 2018, 19:38:01 - *.fiberway.pl
2 bramki Pdbeskidzia zaraz na początku meczu.
Duzy młyn,i pozniej obrona wyniku.3 bramka wynikiem uporczywych atakow Puszczy aby zremisowac.Poszła kontra w ostatniej minucie meczu.

kibice - 29 kwietnia 2018, 19:49:23 - *.play-internet.pl
gdzie wypowiedz tego chorego na raka ze szczecina

zzz - 29 kwietnia 2018, 20:41:50 - *.136.136.195
Do drugiego miejsca 8 pkt straty...śmieszna ta liga ;] Czołówka już zaczyna pkt gubić żeby tylko nie awansować :P

Byłem widz - 29 kwietnia 2018, 21:56:07 - *.static.ip.netia.com.pl
Może w końcu przełamanie...
Wynik lepszy od gry.... ale zwycięsców się nie sądzi.... oby tak dalej grać i wygrywać ku uciesze kibiców.
Idzie idzie PODBESKIDZIE.

anterk - 29 kwietnia 2018, 22:43:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ni i brawo.moje ukochane Podbeskidzie właśnie utrzymało sie w 1 lidzse

tomciopalu - 30 kwietnia 2018, 10:27:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smutna prawda Puszcza przegrała mecz w poczatkowych 10 minutach mimo ataków i zdecydowanie wiekszej przewagi ilosci posiadanej piłki nie dali rade zremisowac tylko zapomnieli tym zeby oprócz ataku zostawic obrone o czym zapomnieli w ostatniej akcji.pozatym chcialbym cos wiecej wiedziec na temat czerwonej kartki dla longinusa jak to łatwo ławka Podbeskidzia moze wpłynac na kartke dla gracza MKS. póki co gramy panowie dalej mam nadzieje ze w Chorzowie urwiecie chociaz jeden punkt patrzac na wyniki druzynom z góry potraficie urwac punkty a z tymi z dołu dostajecie baty.

kibic1 - 30 kwietnia 2018, 10:57:05 - *.220.113.174.umts.static.t-mobile.pl
brakuje wiktorskiego w skladzie wysjsciowym. czy kibice sie go w koncu doczekaja panie nocon?