29 kwietnia 2018, 21:08:26 - koofel
Zespół Jacka Góralskiego i Jakuba Świerczoka mistrzem Bułgarii. Daniel Kajzer obronił rzut karny

Łudogorec Razgrad dzięki porażce 1-2 (0-1) CSKA Sofia z Botewem Płowdiw został mistrzem Bułgarii. Zespół Jacka Góralskiego i Jakuba Świerczoka na cztery kolejki przed końcem ligi ma trzynaście punktów przewagi nad CSKA. Przy stanie 1-2 rzut karny wykonywany przez Jeana Carlosa Blanco obronił bramkarz gospodarzy Daniel Kajzer.

29 kwietnia 2018, 19:15 - Płowdiw (Futbolen kompleks "Botew 1912")
Botew Płowdiw 2-1 CSKA Sofia
João Paulo 31, Stiwyn Petkow 55 - Jean Carlos Blanco 48

żółte kartki: Stojczo Atanasow, Roland Alberg (CSKA).
czerwona kartka: Jordan Minew (90. minuta, Botew, za zagranie ręką w polu karnym).

sędziował: Dragomir Draganow.

W 90. minucie Jean Carlos Blanco (CSKA) nie wykorzystał rzutu karnego (Daniel Kajzer obronił).

Kajzer rozegrał całe spotkanie. Dla Łudogorca to ósme mistrzostwo w historii.

Góralski w tym sezonie zagrał 22 mecze w lidze, a Świerczok w dziewięciu spotkaniach strzelił siedem goli.

Fritz - 29 kwietnia 2018, 21:11:11 - *.146.224.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bravo chłopcy!!

Papagol - 29 kwietnia 2018, 21:29:52 - *.play-internet.pl
Brawo Kajzer!

futbolista - 29 kwietnia 2018, 22:11:55 - *.bois.qwest.net
teraz jeszcze brakuje polozenia lukru na ciasto w postaci wygranej z Legia w LM ! gratulacje i powodzenia !!!

Dumakatalo - 29 kwietnia 2018, 22:32:44 - *.202.98.191