5 maja 2018, 17:20:41 - wsobon
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Bayernu w wygranym 3-1 (0-1) spotkaniu 33. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FC Köln. Było to 28. ligowe trafienie reprezentanta Polski.

5 maja 2018, 15:30 - Kolonia (RheinEnergieStadion)
1.FC Köln 1-3 FC Bayern München
Niklas Süle 30 (s) - James Rodríguez 59, Robert Lewandowski 61, Corentin Tolisso 78

żółta kartka: Simon Zoller (Köln).

sędziowała: Bibiana Steinhaus (Dolna Saksonia).

Lewandowski zszedł z boiska w 77. minucie, gdy zastąpił go Sandro Wagner. Paweł Olkowski znalazł się poza kadrą Köln. Bayern, który zapewnił sobie już mistrzostwo Niemiec, jest liderem z dorobkiem 84 punktów. Köln zajmuje ostatnią, osiemnastą pozycję w lidze z 22 punktami.

Boa - 5 maja 2018, 17:23:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ależ ta Bundesliga jest ogórkowa, niech Lewandowski stamtąd ucieka, bo z sezonu na sezon poziom leeeeci.

Many - 5 maja 2018, 17:23:35 - *.dynamic.chello.pl
jeszcze gol i znów 30 będzie

waza - 5 maja 2018, 17:24:51 - *.ssp.dialog.net.pl
90minut.pl Lewy już ma 29 Goli, halo żyje ktoś w tej redakcji ???

Kylo Ren - 5 maja 2018, 17:25:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kupa - 5 maja 2018, 17:25:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No faktycznie. Skoro Lewandowski strzela tyle bramek, to rzeczywiście ta liga musi być bardzo słaba.

arek - 5 maja 2018, 17:27:28 - *.dynamic.chello.pl
90minut uznało, że nie zaliczy jednej z bramek Lewemu. Szkoda, że nie zaliczyli bramki Lamparda na Euro z Niemcami, w końcu była, a sędzia nie uznał.

gumiaki - 5 maja 2018, 17:29:08 - *.170.180.87
Za co wy gościa tak nie lubicie, że notorycznie zabieracie mu bramki?

28+1 - 5 maja 2018, 17:36:50 - *.bb.sky.com
Nie śpimy! Wszyscy wyjechali na majówkę?

Borubar - 5 maja 2018, 17:38:47 - *.146.161.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
90 minut to wiedza tylko jak reklamy wklejać

... - 5 maja 2018, 17:39:16 - *.146.1.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że ostatnio formę ma tylko na ogórów z dołu b-ligi.

wuj - 5 maja 2018, 19:21:52 - *.play-internet.pl
Redakcjo to był 29 gol. Nie musicie dziekowac

Karol - 5 maja 2018, 19:43:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Strzelił z kilku (7-9) metrów do bramki. Nic nadzwyczajnego. Umie strzelać tylko farfocle z bliska, po rykoszecie i do pustej bramki. Dwumecz z Realem pokazał jaki naprawdę jest Lewandowski, wyszła prawda o R.L.

Many - 5 maja 2018, 19:55:24 - *.dynamic.chello.pl
@karol a jak strzeli z dalszej odległości to będzie za 2 czy 3 ? Gol to gol czy piękny czy brzydki. Pamiętasz takiego gościa filippo inzaghi? Gość potrafił przestać 90 min a w jednej akcji wstawić nogę i nikt nie jęczał

Lennon - 5 maja 2018, 19:55:49 - *.cyfrotel.net.pl
Gdy na 90minut pojawia się artykuł w tytule o golu/golach Lewandowskiego, traktuje te informacje z przymrużeniem oka. Oczywiście aby poznać prawdę, muszę zaczerpnąć informacji z innych, wiarygodnych źródeł. Ciekawy jestem, dlaczego to się tyczy akurat Lewandowskiego..to już się powoli robi żałosne..

Nudle - 5 maja 2018, 20:03:47 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Błąd w tekście macie. Lewandowski strzelił 29 goli.
NAparstek

. - 5 maja 2018, 21:10:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@arek: Albo szkoda, że nie napisali, że mecz Polska-Nigeria zakończył się wynikiem 1:1, ta sama sytuacja.

mario255 - 5 maja 2018, 22:34:39 - *.echostar.pl
wie ktoś co dzieje się z Olkowskim? gra chociaż w rezerwach? czy szykuje się powrót do e-klapy?

Jones - 6 maja 2018, 0:12:02 - *.centertel.pl
Niklas Süle. Wie ktoś ile ten koleś ma już bramek samobójczych w tym sezonie ? Bo ja mam wrażenie, że to jego 3 albo 4 w tym sezonie. Dodatkowo straszne drewno w obronie. Ktoś mi może wytłumaczyć co w nim widzą poza warunkami fizycznymi ?

LEON - 6 maja 2018, 3:32:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert

jacekM - 6 maja 2018, 11:13:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jones,
gra za rzekomy talent, no i krajan, gdzie w Bayernie jest dużo obcokrajowców. Już Martinez lepszy na stopera za niego, albo ten utalentowany Mai.

GiGi TSW - 6 maja 2018, 13:14:11 - *.interkonekt.pl
do REDAKCJI 90minut.pl
jaki macie interes w tym, aby umniejszać liczbę strzelonych bramek Lewandowskiemu ?
Chłop strzelił 29 bramek a Wy z uporem maniaka piszecie, że 28 !
kpiny sobie robicie ?

Krzyś - 6 maja 2018, 14:09:50 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
W przyszłym sezonie Bayern będzie miał bardzo utalentowanego stopera z Ajaxu. Chłopak ma 18 lat, a już obowiązki kapitańskie. Robert bardzo chce tych trzydziestu goli, dlatego pokazał trochę mało taktu schodząc. Widać że zmęczony jest Bundesligą. Pasowałby do Manchesteru United, moim zdaniem.

Yemiol - 6 maja 2018, 18:35:02 - *.bb.online.no
W 29 meczach 29 goli na oficjalnej stronie Bundesligi. Co w 90min nie potraficie sprawdzić?

Krzychu - 6 maja 2018, 18:48:07 - *.1.81.74
29 bramek to już w następnym meczu trzydziestka!!!