6 maja 2018, 16:24:26 - koofel
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił gola dla FC Utrecht w wygranym 1-0 (0-0) meczu 34. kolejki holenderskiej ekstraklasy z VVV-Venlo. 27-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

6 maja 2018, 14:30 - Utrecht (Stadion Galgenwaard)
FC Utrecht 1-0 VVV-Venlo
Mateusz Klich 71

żółte kartki: Mark van der Maarel, Mateusz Klich - Jerold Promes.

sędziował: Martin Pérez.

Utrecht zajął piąte miejsce w tabeli z 54 punktami i zagra teraz w barażach o prawo gry w Lidze Europy. W pierwszej rundzie zmierzy się z sc Heerenveen. Mecze odbędą się 9 i 12 maja. Rundę finałową zaplanowano na 15 i 19 maja.

ryba - 6 maja 2018, 16:35:47 - *.adsl.inetia.pl
Strzelił gola czyli droga na MŚ stoi otworem , Dla domorosłych ,, fachowców'' udzielających się na tym forum strzelenie gola jest równoznaczne z powołaniem na MŚ przez Adama Nawałkę !!!

sxx - 6 maja 2018, 16:40:32 - *.adsl.inetia.pl
Teo i Wilczek to samo

Boniek - 6 maja 2018, 16:46:29 - *.centertel.pl
Stepinski też strzelił

Mądry - 6 maja 2018, 17:01:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie,nie dlatego że STRZELIŁ gola...
Moim zdaniem Klich powinien być w Rep.Polski.Wiem że wszystkich powołać się nie da,że na MŚ pojedzie tylko "23" ludzi a dla Klicha powinno być miejsce.
Moje zdanie ale każdy może mieć inne.

cool - 6 maja 2018, 17:31:09 - *.adsl.inetia.pl
A gdyby tak Boniek załatwił żeby zamiast 23 piłkarzy pojechało 33 ponieważ mamy takie kłopoty bogactwa że naprawdę Adam Nawałka nie wie z kogo zrezygnować . Żadna repr,nie ma tylu kandydatów na wyjazd co my . Samych napastników jest z ośmiu choć tylko Lewy i może Milik są pewni gry .

thc - 6 maja 2018, 19:09:18 - *.adsl.inetia.pl
Stanowcze NIE dla tego Janusza w kadrze

LEON - 7 maja 2018, 2:31:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mati trzymam kciuki za LE

mario - 7 maja 2018, 12:02:11 - *.multinet24.pl
Ryba domorosły @ nie dlatego ze strzelił gola tylko kreuje grę 11 stworzonych sytuacji bramkowych coś mówi... dla mnie przypieczętowaniem do tego czy powinien jechać na MŚ będzie dwumecz z Heerenveen