6 maja 2018, 16:43:51 - bartekwr9
Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Anderlechtu w wygranym 2-1 (0-0) meczu 37. kolejki grupy mistrzowskiej belgijskiej ekstraklasy z Clubem Brugge. Była to jego trzynasta ligowa bramka w tym sezonie.

6 maja 2018, 14:50 - Brugia (Jan Breydelstadion)
Club Brugge KV 1-2 RSC Anderlecht
Abdoulay Diaby 80 - Łukasz Teodorczyk 58, Ryota Morioka 73

żółte kartki: Abdoulay Diaby, Krepin Diatta - Leander Dendoncker, Adrien Trebel.

sędziował: Lawrence Visser.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 14:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu problemów technicznych z systemem VAR.

Teodorczyk zszedł z boiska w 70. minucie, kiedy zastąpił go Silvère Ganvoula. Były piłkarz Śląska Wrocław Ryota Morioka zagrał cały mecz. Ich zespół ma na koncie 40 punktów i zajmuje drugie miejsce w lidze.

Ja - 6 maja 2018, 16:49:21 - *.play-internet.pl
Brawo Teo, może jeszcze coś będzie w tej Rosji
A ten VAR to u nas w ekstraklasie tez szwankuje, raz za taka samą ręke jest karny a raz nie

Baca - 6 maja 2018, 16:55:03 - *.bb.sky.com
Ciekawe jest to że dosyć czesto strzelają obaj i Teo i Morioka. Już któryś mecz z kolei...

Hh - 6 maja 2018, 17:57:01 - *.centertel.pl
Kolejny gol w ważnym meczu z bezpośrednim rywalem do tytułu. Brawp

Kongo - 6 maja 2018, 19:31:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grać szrotem przez kilka lat a pozbywać sie nie oszlifowanych diamentów to definicja idealnie pasująca do klubów eklasy mam na myśli Morioke

Homer - 6 maja 2018, 20:24:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Myślę że za 2 sezony może wcześniej Morioka będzie grał w jakimś silnym klubie europejskim

Kongo - 6 maja 2018, 22:26:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Homer - Anderlecht jest takim klubem, sam fakt, że pokonali Club Brugge na ich terenie jest o tym najlepszym przykładem

LEON - 7 maja 2018, 2:34:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

fansport - 7 maja 2018, 9:21:07 - *.dynamic.chello.pl
to z japonią mamy szanse na honorowy remis, więc bez punktu z rosji nie wyjedziemy.

Kultura - 7 maja 2018, 22:38:49 - *.free.aero2.net.pl
Na mistrzostwa i tak może pojechać skromne 23 piłkarzy. Ułatwiam wybór i podaję skład. Kolejność przypadkowa. Wartości w mln € wg transfermarkt.