6 maja 2018, 16:56:33 - maciejko
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Chievo w wygranym 2-1 (1-0) meczu 36. kolejki włoskiej Serie A z Crotone. Dla Polaka był to piąty ligowy gol w tym sezonie.

6 maja 2018, 15:00 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
AC Chievo Verona 2-1 FC Crotone
Valter Birsa 12, Mariusz Stępiński 82 - Marco Tumminello 90

żółte kartki: Ivan Radovanović, Nicola Rigoni, Përparim Hetemaj, Mattia Bani, Stefano Sorrentino (Chievo).

sędziował: Davide Massa (Imperia).

Stępiński wszedł na boisko w 71. minucie za Roberto Inglese. Na ławce rezerwowych Chievo mecz spędził Paweł Jaroszyński.

Chievo zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów.

Olfen omni - 6 maja 2018, 17:42:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratuluję gwiazdo

Jaca - 6 maja 2018, 17:55:04 - *.146.99.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mariusz w następnym sezonie liczymy na 10-15 bramek!
Niewazne czy w lidze wloskiej czy francuskiej.

Klaf - 7 maja 2018, 8:41:48 - *.dynamic.chello.pl
Dla mnie on jest numerem cztery. Gra w najlepszej lidze ze wszystkich kandydatów, strzela największym klubom, trochę już świata zwiedził, w ekstraklasie na pewno nie grał gorzej niż Niezgoda czy Piątek, wciąż jest młody, do tego to chyba najbardziej uniwersalny napastnik z dostępnych.
Jak nie on, ewentualnie Świerczok lub Piątek.
Z takimi wynalazkami jak Teodorczyk i Wilczek, ze słabych lig, lepiej dać sobie spokój. Oni dostali już szansę (prawdziwą szansę, a nie 45 minut) i nic tej reprezentacji nie dali.