9 maja 2018, 19:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Ziggy Gordon, 19. Maciej Wichtowski, 14. Mateusz Żytko, 27. Jakub Szrek - 24. Damian Świerblewski (59, 18. Andrzej Rybski), 8. Daniel Chyła, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 9. Dariusz Zjawiński, 29. Dominik Kun (83, 11. Michał Bajdur) - 87. Adrian Paluchowski.

Górnik: 79. Sergiusz Prusak - 6. Paweł Sasin, 17. Radosław Pruchnik, 18. Arkadiusz Kasperkiewicz, 8. Marcin Flis (61, 4. Rafał Kosznik) - 19. Filip Szewczyk (88, 20. Łukasz Wiech), 14. Adrian Łuszkiewicz, 88. Sergei Mošnikov, 15. Grzegorz Bonin, 11. Patryk Szysz - 45. Przemysław Pitry (25, 90. Mikołaj Lebedyński).

żółte kartki: Żytko, Chyła, Świerblewski, Wichtowski, Zjawiński - Szewczyk, Kasperkiewicz.
czerwona kartka: Arkadiusz Kasperkiewicz (84. minuta, Górnik, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 1679.

W 80. minucie Patryk Szysz (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

obserwator - 9 maja 2018, 20:54:53 - *.fiberway.pl
Stomil do przerwy prowadzi 2-0 ale odra musi to wygrac bo sama moze grac o baraz

Kol - 9 maja 2018, 20:55:31 - *.play-internet.pl
Może się okazać, że Karny na wagę spadku do drugiej ligi

Janusz z A - 9 maja 2018, 20:56:06 - *.dynamic.mm.pl
Szkoda że Pogoń nie wygrała.
Mam nadzieję , że Górnik spadnie.

jarock - 9 maja 2018, 20:57:10 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Szewczyk ! Jarota Jarocin pamięta i pozdrawia !

barmaz63 - 9 maja 2018, 21:01:55 - *.ae1x302.dhiblang.lubman.net.pl
Kto temu Szyszowi pozwolił strzelać karnego. Przecież to napastnik, który co 10 okazję wykorzystuje. Dlaczego Grzesiek Bonin nie strzelał?

Tomi - 9 maja 2018, 21:02:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Górnik walczymy do końca

raf - 9 maja 2018, 21:16:19 - *.icpnet.pl
Panie trenerze jakim prawem jedenastki wykonuje 1 zawodnik a nie 2-3zawodników ,kto opiera się na jednym zawodniku czytaj drużyny ,szkoda że żóltka dla Kaspertowicza

Oks - 9 maja 2018, 21:28:35 - *.play-internet.pl
Stomil już 4 -1 i ostatnio gra jak drużyna z ekstraklasy wiec raczej Górnik wyprzedzi.

wgw - 9 maja 2018, 22:03:47 - *.dynamic.chello.pl
Wynik na remis , teraz czekamy na oświadczenie WGW w sprawie nowego układu ...

@barmaz - 9 maja 2018, 22:07:24 - *.146.164.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szyszu karne wykorzystywal po profesorsku i nie bylo powodow go zastepowac. Zreszta dalej bym tego nie robil- zdarza sie najlepszym. Mniej skuteczny jest z gry ale i to poprawil z Chojnicami. Zgadzam sie natomiast ze byl to karny na wage utrzymania. 2pkt bezcenne poszly sie j...

R20 - 9 maja 2018, 22:53:43 - *.siedlce.domtel.com.pl
Sędziowanie tego meczu pozostawia wiele do życzenia karny z kapelusza i wiele wiele innych stykowych sytuacji

Pikinik Le - 9 maja 2018, 22:58:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibolsko to ta Pogon nie nadaje sie do czwartej ligi. Pieknie Gorniczek zwyzywal Pogon u siebie piekna przyspiewka " jazda z ku..." Pogon nawet nie nie odpowiedziala. My pikniki siedzielismy na hymnie pogoni i na legalu przyznawalismy sie do Gorniczka.
Kibicowsko nie pasujecie do tej ligi. My czekamy na baraz z Radomiakiem (to Wasza kosa a teraz chyba zgoda...pacholki Legii jestescie)
Gralismy dzis u siebie

Siedlczani - 9 maja 2018, 22:59:35 - *.play-internet.pl
W siedleckim świecie lansu i biznesu, mówi się już od miesiąca że Pogoń zostanie spuszczona do 2 ligi. Zobaczycie że tak się stanie!!

Oks - 9 maja 2018, 23:18:27 - *.play-internet.pl
Spuścić pogoń z ligi, Stomil 14, Górnik 15. To by było cos..

rafalski - 10 maja 2018, 6:29:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tej sytuacji jak jest jedenastka pod koniec spotkania Bardziej doświadczony zawodnik powinien ją brać na siebie Szysz lekko strzela te karne Ale widać że ekipa z Siedlce a właściwie jej sztab analizował wnikliwie egzekwowanie rzutu karnego w ostatnim meczu Misztal nie miał problemu z wyłapaniem piłki Następne spotkanie Górnik.Ł-Miedz(19-00) Siedlce-Chojnice(17-00) niedziela

Milioner - 10 maja 2018, 7:23:30 - *.dip0.t-ipconnect.de
Górnik Łęczna bój się Miedzianka nadchodzi

arsen - 10 maja 2018, 9:57:02 - *.siedlce.vectranet.pl
@Piknik Leczna....kibicowsko hahaha...o czym ty piszesz ? Ani Pogoń ani wasza wieś z pod Lublina nie prezentujecie poziomu kibicowskiego na miarę I ligi. Kopcie ten węgiel, grajcie wszystkie mecze u siebie i podążajcie drogą którą idziecie,.....bo to droga do III ligi, a tam będziecie na swoim miejscu, razem z podobnymi "mocnymi kibicowsko" a słabymi sportowo.

Motór - 10 maja 2018, 10:00:24 - *.play-internet.pl
W Lubelskim tylko Motor. Łęczna to kopalniana wieś nie pasująca nawet do okręgówki.

aa - 10 maja 2018, 10:50:42 - *.172.209.105
@Motór
a gdzie ten twój Motór jest? w 4 lidze. jedzie na wieś do oświęcimia, gdzie każdy po 4:0 wygrywa a sam dostaje baty od wiosek i najgorszych drużyn

K - 10 maja 2018, 13:31:50 - *.nette.pl
@rafalski:
"Ale widać że ekipa z Siedlce a właściwie jej sztab analizował wnikliwie egzekwowanie rzutu karnego w ostatnim meczu Misztal nie miał problemu z wyłapaniem piłki"
Szysz strzelił w poprzeczkę, co tylko udowadnia, że jesteś jednym z tych, którzy najwięcej tu pier***ą a minuty meczu nie widzieli.

cq - 10 maja 2018, 14:12:14 - *.pl (*.10.70.179, 10.10.50.100)