13 maja 2018, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)

Wisła: 1. Julián Cuesta - 19. Tomasz Cywka, 27. Marcin Wasilewski, 15. Zoran Arsenić, 5. Jakub Bartkowski - 9. Rafał Boguski (70, 20. Vullnet Basha), 16. Nikola Mitrović, 7. Pol Llonch, 8. Tibor Halilović, 11. Jesús Imaz (78, 26. Kamil Wojtkowski) - 24. Marko Kolar (71, 23. Paweł Brożek).

Lech: 30. Matúš Putnocký - 2. Robert Gumny, 26. Rafał Janicki, 13. Nikola Vujadinović, 77. Piotr Tomasik - 10. Darko Jevtić, 7. Maciej Gajos, 6. Łukasz Trałka, 86. Radosław Majewski (85, 17. Maciej Makuszewski), 29. Kamil Jóźwiak (90, 23. Nicklas Bärkroth) - 32. Christian Gytkjær (90, 14. Elvir Koljić).

żółte kartki: Boguski, Cuesta - Gumny, Janicki.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 20 823.

Żółtymi kartkami zostali ukarani także rezerwowi gracze gości - Jasmin Burić i Emir Dilaver.
Mecz przerwany w 58. minucie na 12 minut z powodu zadymienia boiska.

Golbi - 13 maja 2018, 20:26:40 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Wygrana Jagiellonii, Lecha i Wisły w ostatniej kolejce niech Jaga zgarnie tego mistrza a Legia, Lech i Wisła Kraków w LE

BK49 - 13 maja 2018, 20:27:56 - *.dynamic.chello.pl
Mecz przerwany na 12 minut, a ten pajac z gwizdkiem przedłuża mecz o 6 minut!!!
A powinien co najmniej o 15 minut (12+3).
To jest skandal!!!

Elblag - 13 maja 2018, 20:28:39 - *.play-internet.pl
Mistrz, mistrz LEGIA mistrz!

Macisław - 13 maja 2018, 20:31:26 - *.adsl.inetia.pl
Już Lech się z ,,gąską ' witał.A tu Bucha,cha,ha.

karol - 13 maja 2018, 20:35:02 - *.146.197.36.internetia.net.pl
Wisła Kraków ma szansę zagrać w pucharach jako drużyna z 4 miejsca. Warunek jest jeden, muszą w ostatniej kolejce wygrać z Górnikiem Zabrze, i liczyć że Wisła Płock przegra z Jagiellonią

LKWQ - 13 maja 2018, 20:35:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Golbi - zgadzam się. I choć nie przepadam za TSW, to cieszyłem się, gdy Brożek zdobył bramkę - niech ma na koniec kariery. A inne zespoły (w tym przypadku Górnik, w zeszłym Lechia) niech wiedzą, że kunktatorstwo w meczu z cwksem nie popłaca!

JasnOwidz7 - 13 maja 2018, 20:38:48 - *.242.154.153
Sensacja w Białymstoku Wisła Płock wygrywa z Jagą i zagra w LE.

Kocur - 13 maja 2018, 20:40:52 - *.dyn.optonline.net
Lech Poznan- jak to sie mowi chytry dwa razy traci!! Prezesi Lecha pieknie mowia ale efekty ich pracy sa katastrofalne , rok w rok sciagaja szrot i oszukuja kibicow ze ida po majstra a kibice Lecha co roku sie nabieraja i kase klubowi nabijaja. LECH powinien byc zadowolony z trzeciego miejsca bo kadrowo nie wiem czy na to trzecie miejsce zasluguja w pucharach beda becki jak co roku juz w pierwszym albo drugim meczu , wyglada na to ze juz w przyszlym roku kolejna druzyna przeskoczy Lecha i beda walczyli o 4 miejsce Jaga i Legia juz sa nad Lechem kolejna bedzie Wisla Plock , kibice z Poznania powinni ostro zareagowac i nie pozwolic na to aby prezesi tak dolowali ten klub .

xyz - 13 maja 2018, 20:51:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co w przypadku gdy na koniec sezonu Lech, Górnik i Wisła Płock na koniec będą mieć 60 pkt. 2 miesca w pucharach a jedna w tym przypadku odpada. Która drużyna może to być?

Ff - 13 maja 2018, 20:51:22 - *.206.204.21
Brawa dla Brożka.

jb - 13 maja 2018, 21:29:51 - *.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
@LKWQ Przecież Brożek jeszcze nie kończy kariery. Zakończył tylko Głowacki. Gdyby przeszedł np. do Miedzi, to byłby tam jednym z młodszych zawodników. ;)

jb - 13 maja 2018, 21:30:10 - *.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl

orka - 13 maja 2018, 21:38:15 - *.as13285.net
Wielkieś uczyniła pustki w sercu mojem, tym kolejnym odejściem swojem... polsko piłko nożno.

bp - 13 maja 2018, 21:52:41 - *.centertel.pl
Z ten skandalicznie przerwany mecz powinien być walkower dla Lecha Poznań. Mecz przedłużony o 6 minut a bramka na 1-1 pada w 99 minucie. Sprawa dla prokuratury.

@bp - 13 maja 2018, 22:01:46 - *.dynamic.chello.pl
Podziękuj Makuszewskiemu mógł tam dłużej leżeć a tak przez to jego padolino Dilaver nie zagra z legią

dsa - 13 maja 2018, 22:16:37 - *.icpnet.pl
Fajnie tylko ze Jakubik dorzucił więcej niż trwała przerwa Makuszewskiego i ta szarpanina ale mniejsza o to.
xyz- Lech ma pewne trzecie miejsce. W pierwszej kolejności liczy się miejsce po sezonie zasadniczym.

fansport - 13 maja 2018, 23:18:37 - *.dynamic.chello.pl
ligi europy nie chcemy, bo już tam w fazie grupowej graliśmy wielokrotnie, a jagiellonia w żadnej fazie grupowej nie grała, a już się pcha do ligi mistrzów, gdzie pierwszej rundy eliminacji nie przejdzie.

gusto - 13 maja 2018, 23:55:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech się Kolejorz cieszy, że jest w grupie mistrzowskiej, bo z Ulatowskim na ławce trenerskiej mieliby jeszcze szanse spaść z ligi.

FortArt - 14 maja 2018, 0:22:16 - *.opera-mini.net (*.11.201.109)
Podpalenie własnych flag przez wiślaków przejdzie do historii jako wzorcowy przykład głupoty kibolstwa.

abc - 14 maja 2018, 0:25:57 - *.dynamic.chello.pl
Dwa lata temu Cracovia, za zapalenie przez kibiców 110 małych rac na rocznicę 110-lecie klubu (żaden dym nie poszedł na stadion, żadnego pożaru nie było) zapłaciła daną przez Komisję Ligi kwotę 50 tysięcy PLN kary. Ciekawe, czy znowu okaże się, że są "równi i równiejsi... "

inkoo - 14 maja 2018, 0:34:03 - *.dynamic.chello.pl
Kibice Wisły dołączyli do sympatyków Piasta w zacnym wyścigu o tytuł idiotów roku. Pierwsi mają szansę przyczynić się do degradacji swojego klubu klasę niżej dzięki 3 pkt podarowanym...największemu rywalowi, drudzy spalili własne barwy. Gratulacje ;)
Szkoda, że do końca sezonu została jedna kolejka, kto wie jakie niespodzianki szalikowcy mogliby nam jeszcze przygotować...

wildziak - 14 maja 2018, 8:32:39 - *.play-internet.pl
wronki czyli obecny Zarząd Lecha poprzez bezmyślne decyzje o zmianie sztabu szkoleniowego pozbawi nasz klub pucharów.Ulatowski plus znany smakosz napoji Araszkiewicz to mniej niż zero.

Neutral60 - 14 maja 2018, 9:10:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejorz nie ma litości dla chłopców z łazienkowej.Kolejorz obecnie rządzi i dzieli w Extraklasie .Jaga będzie majstrem .Stolicznej drużynie tytuł może tylko dać sędzia z Płocka - przyjaciel łazienkowskich piłkarzy.Mam nadzieję ,że ten drukarz nie będzie miał nic wspólnego z meczami(boisko lub VAR) na meczach w Poznaniu i w Białymstoku .

17wojownik - 14 maja 2018, 9:33:50 - *.dynamic.chello.pl
Czy Arsenić na pewno dostał kartkę? Na ekstraklasa.org tego nie ma

needle - 14 maja 2018, 9:38:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzi to ciężko zadowolić...
To w zasadzie niewykonalne
Nawet spowodować jeno aby nie chodzili wk***ni :x
Drugi kolejny sezon do ostatniej kolejki trwa walka o MP; utrzymanie czy udział w pucharach i widać jak to Was męczy i denerwuje...
Odpocznijcie sobie od trybun i portali sportowych [choćby piłkarskich] choćby przez rok i zobaczycie z jaką radością powrócicie w lipcu 2019
Dajcie mi szanse na terapię a ja Wam pomogę
IGła

Macisław - 14 maja 2018, 9:59:30 - *.10.149.18
A już się ,,lisek z kurą witał".A TU ,NIC ZA Darmo.

Pamiętliwy - 14 maja 2018, 10:32:24 - *.nat.nova.is
Mam nadzieje ze tym razem Lech odda to co kiedyś wykręcił Jadze w 2 lidze jak po 35 kolejkch nie miał ani jednej porażki zajmując 1 miejsce a grając w ostatniej kolejce z ŁKS Łódź, wygrywał 1:0 po 1 połowie co dwawlo wowczas utrzymanie Jadze, ale to co się stało w drugiej połowie tamtego meczu to już wiedzą tylko ci co byli zamieszani w przekręt, Lech dał sobie strzelić 2 bramki w ostatnich 15 minutach i mecz zakończył się wygraną ŁKS a była to jedyna porażka Lecha w 2 lidze i to jeszcze u siebie a Jaga niestety spadła z ligi, mam nadzieję że w niedzielę oddadzą to co kiedyś zabrali i pokonja Legie i się nie podłoża powodzenia

max - 14 maja 2018, 10:55:54 - *.mnc.pl
kiedy dymisja Karola Klimczaka i Piotra Rukowskiego?

Marek - 14 maja 2018, 11:55:39 - *.10.208.110
Trochę dziwny ten gol, który padł w ostatniej minucie gdy okazało się, że Lech nie ma już szans na mistrzostwo, a Wisła po remisie ma jeszcze szanse na puchary

needle - 14 maja 2018, 14:11:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Towarzyszu @Marek
Wiadomo powszechnie, że wszystkie mecze od okręgówki w górę są ustawione. Przed meczem wiadomo kto strzeli gola i w której minucie. A nad całością czuwa prezes Kaczyński a wspiera go z nieba jego brat.