13 maja 2018, 22:38:57 - bartekwr9
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 2-0 (0-0) meczu 37. kolejki włoskiej Serie A z Sampdorią. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

13 maja 2018, 20:45 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
UC Sampdoria 0-2 SSC Napoli
Arkadiusz Milik 72, Raúl Albiol 80

żółte kartki: Gastón Ramírez, Karol Linetty - Arkadiusz Milik, Marek Hamšík.

sędziował: Claudio Gavillucci (Latina).

Milik wszedł na boisko w 71. minucie w miejsce Driesa Mertensa. Cały mecz w barwach Napoli rozegrał Piotr Zieliński. W zespole gospodarzy pełne 90 minut zagrali Karol Linetty i Bartosz Bereszyński, a Dawida Kownackiego w 87. minucie zastąpił Ricardo Álvarez.

Napoli ma na koncie 88 punktów i zajmuje drugie miejsce w lidze, zostając tym samym wicemistrzem Włoch. Sampdoria zgromadziła 54 punkty i jest dziewiąta.

hehe - 13 maja 2018, 22:41:02 - *.astral.lodz.pl
od 71 do 87 minuty 5 Polaków na boisku. zibi jest dumny. :0

koleś - 13 maja 2018, 22:43:54 - *.residential.rdsnet.ro
Tym meczem Arek Milik udowodnił, ze zasługuje na miejsce w kadrze na Mistrzostwa Świata w Rosji.

Liga - 13 maja 2018, 22:48:18 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Gdyby nie ta kontuzja miałby że 20 bramek w tym sezonie w lidze

needle - 13 maja 2018, 22:48:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja uważam, że nie powinien jechać.
Kontuzja, brak ogrania i niewielka skuteczność. W debiucie strzelił 2 gole w 1 spotkaniu a tu 4 na sezon.
Dojdzie do wysokiej formy to niech wraca do kadry, której- między nami mówiąc- nigdy rewelacji nie zaoferował
IGła

@needle - 13 maja 2018, 22:56:18 - *.dynamic.chello.pl
To kto powinien jechać? Wilczek? A może Piątek? Człowieku jeśli chcesz się popisać, to tylko głupotą albo mierną wiedzą o piłce nożnej.

maxik - 13 maja 2018, 22:58:57 - *.york.ac.uk
@needle
No chyba delikatnie mówiąc, nie wiesz co mówisz.
Jaki brak ogrania, jak gra już od ponad 2 miesięcy w KAŻDYM meczu Serie A? Potrafi jednak te bramki strzelać mimo wszystko. O co ci chodzi z tymi 4 bramkami na sezon? Strzelał co jakieś 100 minut. On już jest w wysokiej formie i dzięki temu wchodzi w tym każdy meczu.
Skoro nie powinien jechać to kto za niego?
Milik nawet jeżeli gra na 80% swoich możliwości i tak jest 2 najlepszym napastnikiem Polski.
Nigdy rewelacji kadrze nie zaoferował? A co z eliminacjami ME 2016. Bramka w arcyważnym meczu z Niemcami, potem to samo ze Szkocją, potem Gruzją i Szwajcarią. Bramka z Irlandią Północną na EURO. Poza tym niezliczona liczba asyst i świetna współpraca z Lewym. Milik daje większe pole wyboru formacji i na pewno pojedzie i powinien pojechać.

Borubar - 13 maja 2018, 23:00:13 - *.146.229.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik do Rosji powinien jechać, bo strzela w kadrze ważniejsze gole, niż Robert Lewandowski. Jego bramki przekładają się na zdobycz punktową. Natomiast gol Roberta z Grecją na Euro 2012 nic nam nie dał. Bramka dwa lata temu z Portugalią też nam nie pomogła za wiele. Czasem lepiej strzelić jedną kluczową bramkę, niż 28 goli byle komu.

Kocur - 13 maja 2018, 23:03:59 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Nie wiem jak Nawalka mogl powolac do tej samej druzyny Milika , Kownackiego , Zielinskiego , Bereszynskiego , Linettego chlopakow ktorzy prezentuja fajny poziom w lidze Wloskiej i z drugiej strony 33 letniego pijaka imprezowicza ktory kaleczy swoja gra ekstraklasowe boiska Peszko . To nie moze sie stac faktem zeby taki ochlejtus reprezentowal nas na Mundialu juz Jedrzejczyk , Pazdan i Maczynski to duze przegiecie , Kurzawa i Kadzior tez za slabi na reprezentacje ale przynajmniej potrafia zachowac umiar w jedzeniu i piciu no i Nawalka chce im pomoc sie jakos wypromowac moze cos mu odpala z transferu to jeszcze jakos sie trzyma kupy no ale ten pijak to juz gruba przesada .

Gg - 13 maja 2018, 23:05:27 - *.net.media.pl
Zastanawiam się jakim trzeba być piłkarskim ignorantem,żeby twierdzić że Milik nie powinien jechać na MŚ. Fajnie, że Wilczek czy Piątek strzelają ale umówmy się SerieA a liga polska czy duńska to dwa różne piłkarskie światy. Sam fakt jak brutalnie liga włoska zweryfikowała swego czasu Wilczka powinien dawać co niektórym do myślenia, nie mówiąc już o tym ze Arek gra w ekipie z absolutnego topu i mimo dwóch ciężkich kontuzji piłkarsko nie odstaje poziomem i powoli wraca do wysokiej formy strzeleckiej.

Fritz - 13 maja 2018, 23:11:27 - *.146.161.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ładna bramka..

Borubar - 13 maja 2018, 23:13:04 - *.146.229.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Podsumowując ten dzień(swoją drogą piękny i słoneczny), trzeba zauważyć, że mamy trzech bohaterów. Milik z bramką, Wojtek Szczęsny z mistrzostwem Włoch i Łukasz Fabiański z obronionym rzutem karnym. To są dzisiaj nasi bohaterowie. Po drugiej strony barykady stoją natomiast: Adam Struzik, Andrzej Halicki i Piotr Misiłło. To ta niechlubna trójka dała dzisiaj "popis" i demonstracyjnie opuściła studio na Woronicza 17. Mam nadzieję, że ich wyborcy przejrzeli w końcu na oczy i podziękują im przy następnych wyborach za ten wybryk. Ja do tych trzech panów wrócę jeszcze jutro, bo dzisiaj już nie chce mi się tego komentować. Pozostaje jedynie nadzieja, że wyniki wyborów parlamentarnych w 2019r. będą totalną klęską dla owej trójki przeciwników rządu.

kajtek - 13 maja 2018, 23:14:09 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Milik ogromny talent ,Kownacki tez bardzo aktywny ma chłopak duży potencjał , Linetty bardzo pozytywnie , do tego Zielinski I Bereszynski ktorzy raczej niczym nie zaimponowali . Milik moze byc gwiazda naszej druzyny an Mundialu ,Kownacki Tez powinien grac w pierwszej 11 , z ekstraklasy na Mundial nikt nie zasluzyl . Mundial zbyt powazna sprawa zebu zanizac poziom amatorami z ekstraklasy.

Mach - 13 maja 2018, 23:15:32 - *.1-4.cable.virginm.net
Milik to swietny pilkarz. W reprezentacji pelni bardzo wazna role i wcale nie chodzi tylko o strzelanie bramek.

kibol - 13 maja 2018, 23:37:13 - *.180.235.174
Fajnie, 22 chłopa biega z czego aż 5 Polaków.

Tur - 13 maja 2018, 23:45:38 - *.net-system.pl
Powinien jechać? Co ja słyszę. To piłkarz wysokiego kalibru, niech omijają go kontuzje a zajdzie bardzo daleko. Kadra to oczywistość. Powodzenia Arek!

fansport - 14 maja 2018, 0:05:23 - *.dynamic.chello.pl
milik to wspaniały piłkarz, wiem to, bo pamiętam mecz legii z ajaxem, ale ucieszę się kiedy milik w reprezentacji będzie strzelał gole.

Oddajcie - 14 maja 2018, 8:05:10 - *.centertel.pl
Aj tam... Być może piłka poszła komuś po plecach. Patrzyliście na powtórki? Podajcie gola Lewemu za BVB, bo żenadę uprawiacie.

tyski - 14 maja 2018, 8:31:22 - *.207.111.147
igła ty pseudoekspercie w kapciach, kto ma zatem jechać zamiast Milika?

olimpique - 14 maja 2018, 11:38:54 - *.centertel.pl
Szansa
nie wiadomo czy Areczek znajdzie sie poza 28 zawodnikow i moze nie , ale postawilbym na w przodzie na Szymanskiego ( bardziej ruchliwy) . Choc jest szansa ,ze Robert sie wybudzi z zimowego snu i pojedzie na mundial ozywiony. Wtedy drugi ,moze byc pan Milik nawet slamazarny.
Zagrozenia ..Milk jest znamy ,do odczytania i nie moze byc monotonny bez urozmaicen
Mocna strona: Nie grzeje wylacznie lawy
Słabość - na euro 2016 zaskakujaco.pozytywnie wyszlo extraklasowcom. Moze to nie wada, ale na niekorzysc zgranicznym managerom , ktorzy powini zawyzac bardziej level

ZIENIU - 14 maja 2018, 12:58:04 - *.10.85.57
Lewy, Milik i Kownacki są pewniakami na mundial czy komuś się to podoba czy nie. Nawałka zna ich najlepiej i to on decyduje. O 4 napastnika powalczą Wilczek Teo i Piątek. Myślę, że ostatecznie Nawałka będzie wybierał między Teo a Wilczkiem i wybierze napastnika Broendby. Teo raz już mocno podpadła na zgrupowaniu a to się liczy...

jAA - 14 maja 2018, 19:54:15 - *.as13285.net