17 maja 2018, 18:20:47 - koofel
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol strzelił bramkę dla Amkara Perm w wygranym 2-0 (0-0) pierwszym meczu barażowym z FK Tambow o utrzymanie w rosyjskiej ekstraklasie. 32-letni pomocnik grał do 72. minuty, gdy zmienił go Siergiej Bałanowicz.

17 maja 2018, 16:30 - Perm (Zwiezda)
Amkar Perm 2-0 FK Tambow
Janusz Gol 60, Siergiej Bałanowicz 79

żółte kartki: Michaił Gaszczenkow - Ilja Gultiajew.

sędziował: Siergiej Łapoczkin (Sankt Petersburg).

W Amkarze cały mecz rozegrał Michaił Siwakow (w przeszłości Wisła Kraków), a do 70. minuty grał Pawieł Komołow (kiedyś GKS Bełchatów), który został zmieniony przez Michaiła Gaszczenkowa. W zespole gości przez pełne 90 minut występował Mladen Kašćelan (w przeszłości gracz m.in. ŁKS-u i Jagiellonii).

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 20 maja.

dfg - 17 maja 2018, 18:21:37 - *.adsl.inetia.pl
Gol Janusza Bramki #ZawszeŚmieszy

BeeSKa - 17 maja 2018, 18:39:35 - *.adsl.inetia.pl
Janusz Gol chyba całkiem nieźle sobie radzi w tej Rosji. Nie śledzę tej ligi za bardzo i zdziwiło mnie, że w miarę solidny klub z tak dużego miasta musi walczyć o utrzymanie. Co do Janusza to myślę, że do końca przygody z piłką będzie już grał w Rosji, dobrze się tam zaaklimatyzował. Liga dobra co najmniej poziom wyższa od naszej, hajs też się pewnie zgadza. Pamięta ktoś może czemu Legia go odpaliła??

Relax - 17 maja 2018, 18:48:09 - *.oxylion.net.pl
Janusz Bramki Gola #ŚmieszyBezWątpienia

kibic - 17 maja 2018, 18:49:55 - *.dynamic.chello.pl
To jedyny gość któego mi w kadrze brakuje na te MŚ szkoda przy naszych problemach w środku pola

nick - 17 maja 2018, 19:04:57 - *.7-2.cable.virginm.net
Siwakow pamiętam jak Lechii strzelił gola z połowy boiska.

ko - 17 maja 2018, 19:26:08 - *.dynamic.chello.pl
@kibic: no rzeczywiście, Janusz Gol wydaje się być rozwiązaniem problemów w pomocy reprezentacji :D

. - 17 maja 2018, 19:41:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@BeeSKa: Perm to 13. miasto Rosji i zajęli również 13. miejsce w tabeli, więc... Zresztą, podobnie mógłby napisać rosyjski kibic o tym, czemu w Polsce Wisła Kraków/Cracovia nie walczą o mistrzostwo, a Łódź nie ma nawet przedstawiciela w najwyższej klasie rozgrywkowej...

s - 17 maja 2018, 20:01:30 - *.play-internet.pl
Gola Bramki Janusz.

Gol - 17 maja 2018, 20:18:35 - *.2.34.162 (*.203.4.112)
Czemu Janusz nigdy nie moze strzelic gola, tylko zawsze bramke?

s - 17 maja 2018, 21:31:57 - *.play-internet.pl
Bardzo ważne pytanie. Prosimy Redakcję o odpowiedź.

Janusz - 17 maja 2018, 22:00:29 - *.nycmny.fios.verizon.net
Czemu on na mundial nie jadzie chrum!!! Nawalka out!!

Jansen - 17 maja 2018, 22:58:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo szanowany zawodnik w Permie,pisze fajną historie,bo gra tam regularnie od 5 lat.. szkoda,że swoja najlepsze lata ma już za sobą i nie dostał nigdy od Nawałki szansy w Kadrze,przy wahaniach formy Krychowiaka,czy Mączyńskiego,powinien być swego czasu sprawdzony..

Nudle - 18 maja 2018, 1:01:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Janusz Gol kojarzy mi się tylko z jednym. Golem na 3:2 dla Legii w meczu ze Spartakiem i awansem Legii do LE. Poza tym przeciętny grajek. Na Legie za słaby na drużynę z ogona ruskiej ligi wystarczający.
NAparstek antyPO

LEON - 18 maja 2018, 3:31:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Janusz

BeeSKa - 18 maja 2018, 3:31:15 - *.adsl.inetia.pl
@. Mój błąd przyznaje, na szybko przejrzałem kilka ostatnich sezonów na wiki i Amkar co sezon był w dole tabeli, myślałem, że są lepsi bo o połowie z tych zespołów nawet nie słyszałem. Zenit i kluby z Moskwy ciągną chyba tą ligę do przodu, a reszta to może być poziom naszych zespołów ze środka tabeli, ewentualnie trochę wyższy.

mister - 18 maja 2018, 11:49:04 - *.184.233.1.ipv4.supernova.orange.pl
@BeeSKa. Z tego co pamiętam to transfer był komercyjny, kluby z Rosji są bogatsze, kasa się zgadzała to Legia go sprzedała. Pewnie wielu w Rosji zapamiętało, że gol Gola z 90 minuty wywalił Spartaka z LE .