18 maja 2018, 21:23:16 - euzi
Drużyna Dariusza Brzyskiego spadła z luksemburskiej II ligi

Grevenmacher, którego zawodnikiem jest Dariusz Brzyski, przegrał 1-6 (1-2) z Käerjéng w meczu 26. kolejki luksemburskiej II ligi i przy remisie Norden w meczu z Sandweiler oraz zwycięstwie Mamer w spotkaniu z Unionem spadł z ligi.

18 maja 2018, 19:30 - Bascharage (Centre Sportif Käerjenger Dribbel)
UN Käerjéng 97 6-1 CS Grevenmacher
Tim Ewert 9, 89, Thibaut Bourgeois 33, 70, André Maltez 59, Tobias Baier 67 - Xhem Ferizaj 35

żółte kartki: Jérôme Georges, Genc Musliu, Amodou Abdullei, Xhem Ferizaj (Grevenmacher).

sędziował: Antoine Monteiro.

Kontuzjowany w rundzie wiosennej Brzyski pozostał poza kadrą. Jego klub zajął 13. miejsce w lidze z 23 punktami po 26 meczach.

antek - 18 maja 2018, 21:30:47 - *.43.137.26
czyli już nie ma praktycznie szans żeby załapac się do kadry na MŚ

Borubar - 18 maja 2018, 21:32:16 - *.146.100.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zdziwiony jestem, że w Luksemburgu można spaść jeszcze niżej, niż 2 liga. Mój dobry znajomy z okolic Zielonej Góry, grał kiedyś w C klasie i jego drużyna zajęła ostatnie miejsce na koniec sezonu. Z racji tego, że niżej nie można było spaść, w ten sposób utrzymali się . Nawet na wyjazdy nie mogli zebrać jedenastu zawodników i w nagłych wypadkach do akcji wkraczał kierowca busa.

Acides - 18 maja 2018, 21:35:21 - *.play-internet.pl
To smutne...

Michał - 18 maja 2018, 21:37:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pięknie Grevenmacher się stoczył. Jeszcze 15 lat temu byli mistrzem Luksemburga i całkiem niedawno grali dość regularnie w europejskich pucharach.

Gajo - 18 maja 2018, 21:46:29 - *.centertel.pl
O kurka wódka teraz nie zasnę w nocy

Oli - 18 maja 2018, 22:38:01 - *.ssp.dialog.net.pl
Po co portal zamieszcza takie bzdurne info. Przecież to poziom polskiej B klasy.

Nudle - 18 maja 2018, 22:54:22 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Spadli bo Brzyski kontuzjowany całą rundę, jakby grał byłby awans.
PS.Nie mam kamienicy, nie wyłudzam VAT, nie mam SBckiej emerytury, nie głosuję na PO.

egon - 18 maja 2018, 22:55:27 - *.dynamic.chello.pl
Bez kitu,kogo to interesuje ?

playmaker - 18 maja 2018, 23:22:26 - *.234.234.70
Brzyski w liksemburskiej B-klasie to samo w sobie jest warte uwagi.

. - 18 maja 2018, 23:46:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Michał: Jeszcze w 2012 zajęli 3. miejsce w lidze i grali w pucharach... Może kiedyś powrócą jak dzisiaj Parma.

Dikolas - 19 maja 2018, 0:06:03 - *.dynamic.chello.pl
a jak skończył się dreszczowiec w liechtensteinskiej 3 lidze grupie północnej?

Lux - 19 maja 2018, 1:04:56 - *.dynamic.mm.pl
W Luksemburgu jest 5 klas rozgrywkowych

Ravi - 19 maja 2018, 7:13:37 - *.centertel.pl
Czemu nie na niebiesko???!!

Hory - 19 maja 2018, 7:46:54 - *.13.106.206
Nie wiem co zaskoczyło mnie bardziej: obecność Polaka w II drugiej lidze Luksemburga, czy fakt, że Luksemburg ma więcej niż 2 ligi

BI - 19 maja 2018, 10:25:04 - *.centertel.pl
Ale to nie jest chyba klub profesjonalny.

hehe - 19 maja 2018, 12:48:42 - *.143.178.6
w 2010 polska mlodziezowka do lat 21 przegrala z luksemburgiem 2-1 tak ze to nie poziom polskiej b klasy

Mirage - 19 maja 2018, 14:05:06 - *.play-internet.pl
Mnie tam bardzo cieszy ze 90minut podaję takie informacje. Zawsze jest co poczytać.

LEON - 19 maja 2018, 14:41:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda

DJDODO - 19 maja 2018, 16:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj znafcy fósballu
Tomek Brzyski jest legendom bundesliga luksemurg. Dlatego 90 Minuten daje info o tym spilerze.
Sory za fehler, od kajbra siedze w rajchu.

q - 21 maja 2018, 13:48:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lubię 90minut.pl nie męczą ciągle wielkimi klubami ale lubią też zobaczyć co u naturszczyków się dzieje ...fajnie