19 maja 2018, 18:52:58 - maciejko
Gol Dawida Kurminowskiego

Dawid Kurminowski strzelił gola dla MFK Zemplín Michalovce w przegranym 1-2 (0-1) meczu 32. kolejki słowackiej ekstraklasy w ramach grupy spadkowej z 1.FC Tatran Prešov. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

19 maja 2018, 17:00 - Poprad (Národné tréningové centrum)
1.FC Tatran Prešov 2-1 MFK Zemplín Michalovce
Jakub Bartek 36 (k), Erik Streňo 67 - Dawid Kurminowski 48

żółte kartki: Erik Streňo, Miroslav Petko, Adrián Slančík - Milan Šimčák, Peter Kolesár.

sędziował: Martin Dohál.
widzów: 189.

Cały mecz w składzie gości rozegrali Gerard Bieszczad oraz Tsubasa Nishi (wcześniej m.in. Gwardia Koszalin, Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, Stomil Olsztyn i rezerwy Legii Warszawa). Na ławce rezerwowych spotkanie spędził wypożyczony z Legii Sadam Sulley, a poza kadrą meczową znalazł się Tin Matić (dawniej Zagłębie Sosnowiec i Legia Warszawa).

W zespole gospodarzy w 82. minucie na boisko wszedł Petr Hošek (w przeszłości Flota Świnoujście), który zmienił Erika Streňo. Poza kadrą meczową znalazł się były zawodnik Sandecji Nowy Sącz Richard Kačala.

Zemplín zakończył sezon na ósmym miejscu w lidze z dorobkiem 41 punktów.

sasal - 19 maja 2018, 19:30:42 - *.cm-5-4c.dynamic.ziggo.nl