19 maja 2018, 22:01:29 - bartekwr9
Gol Roberta Lewandowskiego. Bayern przegrał w finale Pucharu Niemiec

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w przegranym 1-3 (0-1) finale Pucharu Niemiec z Eintrachtem Frankfurt. Lewandowski strzelił pięć bramek w tych rozgrywkach.

19 maja 2018, 20:00 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
FC Bayern München 1-3 Eintracht Frankfurt
Robert Lewandowski 53 - Ante Rebić 11, 82, Mijat Gaćinović 90

żółte kartki: Robert Lewandowski, Kingsley Coman - Carlos Salcedo, Makoto Hasebe, Jetro Willems, Ante Rebić, Mijat Gaćinović.

sędziował: Felix Zwayer (Berlin).
widzów: 76 322.

Kapitan reprezentacji Polski zagrał cały mecz.

VAR - 19 maja 2018, 22:02:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale wałek, że nie było karnego dla Bayernu w 94 minucie, Var był a sędzia widział swoje

Bolo - 19 maja 2018, 22:06:59 - *.play-internet.pl
Nie wierzę, że 90minut uznało tego gola Lewandowskiemu!

borubson - 19 maja 2018, 22:18:22 - *.238.186.251
Lewandowski bez formy. taki gracz z niego ze tylko do pustaka laduje. w takim brk becie to by mial z 10 bramek max na sezon. przereklamowany ananas

Czop - 19 maja 2018, 22:18:31 - *.adsl.inetia.pl
Pan Szpakowski nie idzie na emeryturę

. - 19 maja 2018, 22:18:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szok, gol Lewandowskiego uznany przez 90minut, choć na powtórkach widać, że odbiło się od piłkarza Eintrachtu.
@CIUPAK1: 90minut było mądrzejsze od DFB i nie uznało mu pierwszego gola z półfinału przeciwko Bayerowi Leverkusen.

Redondo - 19 maja 2018, 22:19:05 - *.dynamic.chello.pl
Sensacja!

juj - 19 maja 2018, 22:25:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze się łudzicie, że Polska wyjdzie z grupy?
Robert zamiast strzelać fochy całuj prezesa Bayernu po rękach, że pozwala takiemu drewniakowi grać, co mu wyszły dwa mecze: jeden z Realem, drugi z Wolfsubrgiem.

iks - 19 maja 2018, 22:30:10 - *.toya.net.pl
Czarny dzień Bayernu. Przegrane dwa dzisiejsze dwa mecze finałowe. Rozpacz.

iks - 19 maja 2018, 22:31:32 - *.toya.net.pl

glaby - 19 maja 2018, 22:31:35 - *.toya.net.pl
A co glaby wg was to samobój? no to się trochę douczcie, bo wypadacie na zawistnych dzieciaków, co im w życiu nie wyszło i szukają dowartosciowania się w wylewaniu swoich żalow.. Które nikogo nie obchodzą

09 - 19 maja 2018, 22:33:57 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Eintracht. Pamiętamy w Łodzi upokorzenie widzewa - 0-9

ino - 19 maja 2018, 22:34:40 - *.75.115.61
lewy musi wypocząć, widać jak człapie na boisku. Zresztą jak cały Bayern. O odejściu do innego klubu może chyba marzyć. Lata lecą i nikt nie będzie inwestował w starszego pana. Smutne, że niema formy a mistrzostwa za chwilę

LuckyKSG - 19 maja 2018, 22:36:12 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
"tylko" Meister bundesligi to bardzo słaby sezon Gwiazdy Południa! Lewy ostatnie mecze w tym pucharowe w szczególności grał bardzo słabo (raczej nie grał nic) A zarząd zamiast wyłożyć trochę "grosza" i kupić klasowego zawodnika,to znowu będzie skąpił Euro i kupią 3,4 którzy dopiero będą się ogrywać w Bayernie!

Daro - 19 maja 2018, 22:37:51 - *.mbb.telenor.dk
Rykoszet liczy sie jako gol dla oddającego strzał. Rykoszet tez nie jest uznawany jako bramka samobujcza znawcy. Przy bramce od słupka tez powiecie ze słupek strzelił? Przy bramce jak bramkarz muśnie piłke reka to tez powiecie ze samobujcza? Gol Lewgo i wszystko w temacie. I nie tylko 90 minut mu bramke przyznało FIFA też

Bolo - 19 maja 2018, 22:49:13 - *.play-internet.pl
Widać Daro, że jesteś tutaj "nowy"!!!

brawuPTV - 19 maja 2018, 22:49:59 - *.centertel.pl
sprawozdawcy nie zagłuszali, a
Daruś Szpakowski przeprasza za transmisje swojego głosu...
to jak bedzie nie synchronicznie dźwięk z obrazem ktos z realizatorki juz moze tylko wyleciec z pół obrotu jak od Chucka Norissa. Czyli zapowiadają się niezłej , jak to bywało , jakosci mecze z mundialu

\G/ - 19 maja 2018, 23:21:00 - *.146.38.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratki dla Frankfurtu

fansport - 19 maja 2018, 23:24:30 - *.dynamic.chello.pl
dzisiaj robert zagrał dobrze, oby tak grał na mundialu, reszta drużyny nie dorosła dzisiaj do niego i dlatego bayern przegrał, lewy był dzisiaj najlepszy w drużynie, on jest za dobry już na ten klub i powinien odejść do lepszego klubu.

emai6 - 19 maja 2018, 23:26:32 - *.centertel.pl
mozna ,,podniescć komentarz i jednocześnie slychac to co na stadionie ?? Mozna ,
chociaz po dwoch

Knur - 19 maja 2018, 23:59:12 - *.ssp.dialog.net.pl
Całe Niemcy w euforii.Brawa dla Frankfurtu.Mecz fajny dla oka.Lewamdowski jako taki.Nie do zniesienia natomiast są jak dla mnie jego non stop jakieś pretensje do sędziów.Głupie ironiczne uśmieszki,wymachiwanie rękami są już żenujące 😯

fansport - 20 maja 2018, 0:07:33 - *.dynamic.chello.pl
lewy zagrał najlepiej w drużynie, takie są fakty.

BeeSKa - 20 maja 2018, 1:08:55 - *.adsl.inetia.pl
Bundesligę wygrali bez wysiłku, a tu taka niespodzianka, przynajmniej jest trochę ciekawiej.
@Knur, znajomy jeździ do roboty w okolice Monzernheim to jest na zachodzie Niemiec i też opowiadał, że bardzo nie lubią się z Bayernem. Wiesz może czy tak jest też w innych landach? Poza oczywiście Bawarią

. - 20 maja 2018, 1:42:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@glaby, @Daro: Chodzi o to, że ostatnio w podobnych sytuacjach portal zabierał gole Lewandowskiemu i przyznawał komu innemu. Tak było z Borussią i Bayerem w tym sezonie.

Knur - 20 maja 2018, 6:59:22 - *.ssp.dialog.net.pl
@BeeSKa Bayern to klub znienawidzony praktycznie w całych Niemczech.Każddy Ci to w Niemczech powie.Niewiem czy z kimkolwiek mają zgodę😯

Matt - 20 maja 2018, 7:55:37 - *.retsat1.com.pl
I bardzo dobrze. Mam nadzieję że to był ostatni mecz niemieckiej ligi / pucharu w telewizji publicznej. Bo czemu nie puszczają np pucharu Anglii albo Włoch tylko w kółko Bayern i Bayern???

Jarecki - 20 maja 2018, 8:07:46 - *.centertel.pl
Cała masa ekspertów d piłki kopanej daje upust swojej frustracji.Ciekawe co napiszecie jak Lewandowski da awans z grupy na MS dalej ??? To wtedy będzie cacy ???

. - 20 maja 2018, 8:50:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Jarecki: Niestety najprawdopodobniej nie wyjdziemy z grupy, ale oczywiście cieszyłbym się w takim wypadku.
@Matt: Może dlatego, że licencję na Puchar Anglii ma Eleven? A co do Pucharu Włoch, możesz mieć pretensje do Polsatu, że puszczają go tylko na swoich antenach sportowych.

zielonooki - 20 maja 2018, 11:30:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Walić bayern i lewandowskiego!!!. TYLKO RADOMIAK I SCHALKE 04!!!

Toro - 20 maja 2018, 12:12:23 - *.10.207.218
Miała być potrójna korona Bayernu rotfl

Krzyś - 20 maja 2018, 12:13:49 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Warto zaznaczyć,że ze skrzydeł nie dochodziło zbyt wiele dobrych piłek. Owszem Robert skiepścił dwie bardzo dobre sytuacje,ale grał naprawdę dobre zawody,poza może dwiema stratami po których Eintracht miał groźne kontry. Ogólnie chyba lepiej,że nie zawsze faworyt wygrywa. W Bayernie muszą nastąpić jednak zmiany.

m - 20 maja 2018, 12:16:33 - *.public.telering.at
jak by to powiedzieli w niemczech ales dobro

:-) - 20 maja 2018, 12:18:17 - *.146.131.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Poczekajcie do mundialu i dopiero wtedy ewentualnie płaczcie, mazgaje z polaczkowa.
W 2006 Ekwador miał być skłócony, rozbity i bez formy i też miał nie mieć szans na wyjście z grupy...

snk - 20 maja 2018, 13:10:40 - *.play-internet.pl
@Jarecki Wyjście z grupy to opcja minimum więc widac że nie masz ambicji, i traktujesz Polskę jako zespół z 3 dziesiątki na świecie

antybajern - 20 maja 2018, 14:09:59 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Eintracht !!! miło bylo patrzec na klęske "gwiazd"

slazak - 20 maja 2018, 14:40:37 - *.adsl.inetia.pl
Tak właśnie wyglądać będą mecze polskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej na mundialu w Rosji. Zagra jak Bayern Monachium w finale Pucharu Niemiec. Niby ładnie dla oka, z lekką przewagą na boisku, ale z zerową skutecznością i tragicznymi błędami w obronie. Przeciwnicy wypunktują nas bez litości.
Gdyby sędzią był facetem z jajami to podyktowałby karnego dla Bayernu w końcówce za brutalne kopnięcie Martineza w nogę. Za to należała się nawet czerwona kartka dla Boatenga.

PRO100 - 20 maja 2018, 15:17:20 - *.49.247.66.ipv4.supernova.orange.pl
To był mecz jednego piłkarza, a konkretnie Rebicia mecz. Gratki dla niego i na miejscu trenera reprezentacji Chorwacji powołałbym go na tegoroczne MŚ w Rosji

lapa - 21 maja 2018, 12:17:16 - *.dip0.t-ipconnect.de
nie moge jusz czytac tych wypocin amatorow i znawcow p noznej sedzia w meczu B-F popelnil 2kardynalne bledy 1bramka dla F nie powinna byc uznana i mecz powinien byc przerwany w tym momecie gdzie boateg price zagral reka i zmienil kierunek lotu pilki i dlatego mial idealnie ulozana pilke do zagrania prostopadlego podania do rebicia,ja ogladalem ta sytuacje moze ze 100razy to bylo ewidetne wykroczenie 2 sytuacja z MARTINEZEM Moim zdaniem sedzia te 2sytuacje za kare powinien je ogladac co dziennie do konca zycia Z POWAZANIEM

LEON - 21 maja 2018, 20:47:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl