26 maja 2018, 17:35 - Tarnobrzeg (Stadion Miejski)

Siarka: 29. Przemysław Janowski (46, 28. Bartosz Kieliszek) - 98. Jakub Głaz, 23. Dawid Kubowicz, 27. Dawid Witkowski, 21. Michał Dawidowicz - 99. Kamil Woźniak (73, 20. Grzegorz Płatek), 15. Mateusz Wawrylak, 16. Eryk Galara, 6. Cezary Kabała (57, 2. Jakub Księżniakiewicz), 19. Łukasz Świderski (66, 8. Mateusz Janeczko) - 45. Paweł Mróz.

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 7. Michał Balewski, 15. Krzysztof Niburski, 5. Kamil Wenger, 25. Eryk Filipczyk - 17. Jakub Bojas, 8. Kacper Korkliniewski, 24. Bartosz Danowski, 10. Radosław Stępień (68, 6. Anton Kołosow), 14. Mateusz Szmydt (68, 23. Michał Kiełtyka) - 19. Paweł Szołtys (72, 9. Piotr Kurbiel).

żółte kartki: Głaz, Galara, Świderski, Wawrylak, Kubowicz - Szołtys, Balewski, Kiełtyka, Filipczyk.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
widzów: 689.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu burzy.

źródło: własne / lajfy.com

argo - 26 maja 2018, 21:06:18 - *.elblag.vectranet.pl
Brawo ale niespodzianka prawda pani aro

westham - 26 maja 2018, 21:11:12 - *.dynamic.chello.pl
niech sie mlodzi w Siarce nie abwia w odpuszczanie spotkan

art - 26 maja 2018, 22:36:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do sędziego: Dlaczego nie dał pan czerwonej kartki zawodnikowi Olimpii? Piłkarz Siarki biegł sam na sam z bramkarzem. Zawodnik Olimpii fauluje tuz przed polem karnym, a pan daje mu tylko żółtą kartkę.

Pedros - 26 maja 2018, 22:53:51 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
To, że przegrała Siarka to nic sie nie stało, Pilkarze zostawili dużo zdrowia na boisku -nie wiem czy Ci młodzi grali kiedys w takich warunkach.
Gratuluje Wam chłopaki dobrego sezonu- były kiepskie mecze ale też były fantastyczne mecze w Waszym wykonaniu. Szkoda, że ta runda wiosenna nie wyszła nam kompletnie ale jak sie traci kilku kluczowych zawodników to niestety zanim sie zespoł zgrał to troche czasu zajęło.
Co do sędziów to wiadomo, że grają przeciwko Nam nie pamietam sędziego , który by dobrze gwizdał w Tarnobrzegu w tym sezonie ale może będzie lepiej w przyszłym sezonie
Mam tylko nadzieję, ,że Trener zostanie na kolejny sezon ściagnie dobrych ambitnych młodych piłkarzy i znów zachwycimy piłkarską Polskę
Teraz tylko 20 czerwca pogonić Resovię i Puchar zostanie w Tarnobrzegu i nie robić już rewolucji kadrowej tylko ewolucje

lopez - 27 maja 2018, 7:40:00 - *.centertel.pl
w futbolu wszystko możliwe,
nawet to , że w finale lig mistrzów
rezerwowy w pojedynkę może przesądzić o wyniku meczu,
choć wiadomo ,ze samemu się nie wygra całych rozgrywek .

zigi - 27 maja 2018, 9:40:28 - *.63.202.152
Kieliszek nie umie się zachować na 5 metrze i mamy efekt że przegrali Łukasz Świderski ciekawa postać i próbuje ciągnąć grę Eryk Galara fajnie sobie radzi. Mateusz Wawrylak pewnie i cwaniacko się czuje w linii obrony Mateusz Janeczko - fajna gra tylko po co te kartki.

ZKS - 27 maja 2018, 9:42:42 - *.68.162.219.network.sure.com
Elo!Olimpii na tym dalekim wyjeździe 20 osób.W tym 10 Legia 5 Zagłębie 2 Rodło dzięki bracia za wsparcie!BSNT