26 maja 2018, 19:44:38 - maciejko
Bartosz Frankowski sędziował finał Pucharu Mołdawii

Polski arbiter Bartosz Frankowski sędziował finał Pucharu Mołdawii, w którym Milsami Orhei pokonał po dogrywce Zimbru Chișinău 2-0 (0-0, 0-0, 2-0). Asystentami Frankowskiego byli Marcin Boniek i Dawid Golis.

23 maja 2018, 19:00 - Kiszyniów (Arena Zimbru)
Zimbru Chișinău 0-2 pd. Milsami Orhei
Maxim Antoniuc 99, 102

żółte kartki: Cristian Nagornîi, Victor Golovatenco - Romeo Surdu, Vadim Bolohan.

sędziował: Bartosz Frankowski (Polska).
widzów: 8942.

Cor26 - 26 maja 2018, 20:09:10 - *.petrus.pl
no do tego poziomu sędziowania to oni sie nadają w 100%

Arek - 26 maja 2018, 20:29:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tam już powinien zostać na wieki, bo w Polsce mameja kaleczy strasznie.

jarock - 26 maja 2018, 22:17:17 - *.free.aero2.net.pl
Frankowski nie zasłużył na taka kare ! Tam powinien być Ma(L)ciniak !

Giovanni - 26 maja 2018, 22:25:42 - *.centertel.pl
@ Wójt mołdawskie tereny nigdy nie były nasze !!
Jaki jest poziom tamtejszej ligi ??

geograful - 26 maja 2018, 22:55:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poziom tamtej ligi jest jeszcze niższy niż polskiej.
Najlepszym zespołem jest Sheriff Tyraspol, który zdominował ostanie lata, tak jak wcześniej Zimbru Kiszyniów. I on jako jedyny jest w stanie zajść do fazy grupowej LE. Pozostałe kluby odpadają w pierwszy lub drugim dwumeczu.

clitjabber - 26 maja 2018, 23:14:09 - *.228.253.28
90 minut stal sie plotkarskim portalem jak pudelek.

fansport - 26 maja 2018, 23:30:44 - *.dynamic.chello.pl
polska szkoła sędziowska jest najlepsza na świecie, nic dziwnego że wszędzie naszych sędziów chcą.

puretom - 26 maja 2018, 23:46:04 - *.184.252.73.ipv4.supernova.orange.pl
Czy nie powinno być Milsami Orgiejów - Zimbru Kiszyniów?

darro - 26 maja 2018, 23:48:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
akurat odpowiedni poziom dla niego

haparoiden - 27 maja 2018, 0:45:19 - *.internethome.cytanet.com.cy
@puretom - powinno.

. - 27 maja 2018, 1:53:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@puretom, @haparoiden: Nowi? Nazwy zagranicznych drużyn są tutaj zapisywane tak, jak oryginalnie (chyba, że są w innym alfabecie, wtedy stosowana jest transkrypcja i wygląda to, jakby była to nazwa polska).

starotyski - 27 maja 2018, 1:58:36 - *.as13285.net
dobrze że w nocy bywam tylko i nic nie zamula, przynajmniej ze strony 90minut. Sędzia Frankowski to bardziej do młodego Arka Głowackiego jest podobny niż do Tomka Frankowskiego.

starotyski - 27 maja 2018, 2:05:04 - *.as13285.net
Giovanni
Niejeden Hospodar daninę bulił, żeby tak było. Poziom jest wystarczający na wykopanie z pucharów Legii.

jjo - 27 maja 2018, 9:45:20 - *.net.hawetelekom.pl
skoro Szeryfowie z Tiraspola eliminują Legię z pucharów to tamtejsza liga musi być mocniejsza od ekstraklasy. Zatem jakby na to nie patrzeć to nobilitacja dla Frankowskiego. Gratuluję. Bez zgryźliwości - niestety to fakt. Możecie się czepiać i hejtować Mołdawię ale szybciej ich drużyna zagra w LE lub LM niż nasza.

LEON - 27 maja 2018, 20:00:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze coś ciekawego

BeeSKa - 28 maja 2018, 0:50:04 - *.adsl.inetia.pl
@Giovanni, poziom tamtej ligi jest lepszy niż by się wydawało,ale ciągnie ich tylko 1 klub. Obecnie UEFA klasyfikuje ich ligę na 33 miejscu! Ale punkty zdobywa głownie jak mówiłem FC Sheriff który w dodatku jest z Naddniestrza. W zeszłym sezonie wygrali ligę tylko z 1 porażką na 18 spotkań. Więc cała reszta to poziom naszej "nice" ligi tak sądzę.
Mimo wszystko należą się gratulacje dla Pana B.Frankowskiego za zaproszenie na krajowy finał. Polacy hejtują już naszych sędziów za wszystko, często już przed meczami. A inni potrafią docenić ich umiejętności. Wiadomo nie jest to jakiś prestiżowy mecz, ale zawsze to coś. Jak pokaże się z dobrej strony może dostanie w tym sezonie coś ciekawszego chociażby w eLE. W zeszłym roku sędziował mecz Bordeaux. Na pewno wyżej w hierarchii UEFA jest Raczkowski i Gil, ale i tak na razie sędziują mało i coś podrzędnego niestety.