2 czerwca 2018, 22:10:15 - maciejko
Gol Romana Bezjaka i występ Marko Vešovicia w meczu Czarnogóra - Słowenia

Roman Bezjak z Jagiellonii Białystok strzelił gola dla reprezentacji Słowenii w wygranym 2-0 (1-0) meczu towarzyskim z Czarnogórą. W drużynie Czarnogóry zagrał Marko Vešović z Legii Warszawa.

2 czerwca 2018, 20:15 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 0-2 Słowenia
Roman Bezjak 39 (k), Miha Zajc 79

żółte kartki: Marko Vešović, Stefan Mugoša - Jasmin Kurtič, Rene Krhin, Andraž Šporar, Bojan Jokič.

sędziował: Igor Pajač (Chorwacja).

Bezjak i Vešović rozegrali całe spotkanie. Na ławce rezerwowych Słowenii mecz spędził Nemanja Mitrović z Jagiellonii.

bks - 2 czerwca 2018, 22:28:57 - *.tel.tkb.net.pl
szkoda, ze w meczu z wisłą nie strzelił karnego...

radoczek - 2 czerwca 2018, 22:30:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Luciano Matsoso z 4 ligowego zespołu Oskar Przysucha również grał dziś w reprezentacji Lesotho (nawet wygrali 1:0 z Suazi),ale informacji na portalu brak.

Borubar - 2 czerwca 2018, 22:40:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bezjak to zawodnik nieobliczalny. Zostanie w Białymstoku, ponieważ sam się przyznał, że uwielbia pierogi ruskie okraszone smażoną cebulką i boczkiem. Klimaty Podlasia mu bardzo odpowiadają, można rozkoszować się dziką naturą a także odwiedzać pracujące w Polsce dziewczyny zza wschodniej granicy. Ja się nie dziwię w takim razie, że strzelił tego gola.

matsoso - 2 czerwca 2018, 22:44:17 - *.dynamic.chello.pl
radoczek - Matsoso grał w Przysusze jesienią, zimą opuścił Polskę.

radoczek - 2 czerwca 2018, 22:51:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@ matsoso - Dzięki za informację. Sugerowałem się Transfermarktem, gdzie jego nazwisko widnieje w wspomnianym wcześniej zespole, ale i też na stronie Africanfootball piszą o nim jako "Lesotho’s Polish-based attacking midfielder". Wiadomo, dlaczego opuścił Polskę? Z drugiej strony dziwne, że nikt z wyższych lig się nim nie zainteresował.

yyy - 2 czerwca 2018, 22:52:36 - *.dynamic.chello.pl
@matsoso ale nawet jeśli nie opuściłby Polski, to i tak by o nim nie napisali, bo nie występował na szczeblu centralnym. Słyszałem o powołaniu do Lesotho z IV ligi polskiej i wtedy 90minut o tym nie poinformowało.

matsoso - 2 czerwca 2018, 23:05:35 - *.dynamic.chello.pl
radoczek - czemu wyjechał to nie wiem, miał szukać klubu w RPA, widocznie nic nie znalazł i może dlatego piszą o nim tak jakby dalej grał w Polsce (certyfikat nie opuścił Polski czy coś w tym stylu).

LEON - 3 czerwca 2018, 0:39:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl