8 czerwca 2018, 20:49:34 - mistico
Szwajcaria 2-0 Japonia

Japonia przegrała 0-2 (0-1) w towarzyskim meczu ze Szwajcarią. Japończycy są grupowym rywalem reprezentacji Polski na zbliżających się mistrzostwach świata, z którym zmierzą się 28 czerwca w Wołgogradzie.

8 czerwca 2018, 19:00 - Lugano (Stadio di Cornaredo)
Ricardo Rodríguez 42 (k), Haris Seferović 82

Japonia: 1. Eiji Kawashima - 21. Gōtoku Sakai (56, 19. Hiroki Sakai), 22. Maya Yoshida, 20. Tomoaki Makino, 5. Yūto Nagatomo - 8. Genki Haraguchi, 17. Makoto Hasebe, 18. Ryota Ōshima (71, 7. Gaku Shibasaki), 4. Keisuke Honda (76, 10. Shinji Kagawa), 11. Takashi Usami (56, 14. Takashi Inui) - 15. Yūya Ōsako (40, 13. Yoshinori Mutō).

żółte kartki: Valon Behrami - Gaku Shibasaki, Makoto Hasebe.

sędziował: Amaury Delerue (Francja).

MM. - 8 czerwca 2018, 20:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego tylko podejście wyniki rywali Polaków a nie innych drużyn grających na mundialu?

. - 8 czerwca 2018, 21:12:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@MM.: Bo to portal o polskiej piłce, nie ogólnie o piłce.

Znawca - 8 czerwca 2018, 21:48:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl