9 czerwca 2018, 19:49:11 - wsobon
Joona Toivio zagrał w reprezentacji Finlandii

Joona Toivio (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) wystąpił w wygranym 2-0 (1-0) spotkaniu towarzyskim reprezentacji Finlandii z Białorusią. 30-letni obrońca rozegrał cały mecz.

9 czerwca 2018, 18:00 - Tampere (Tampereen stadion)
Finlandia 2-0 Białoruś
Jere Uronen 8, Moshtagh Yaghoubi 75

żółte kartki: Maksim Skawysz, Igor Szytow (Białoruś).

sędziował: Alain Durieux (Luksemburg).

Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził były zawodnik Jagiellonii Białystok Pawieł Sawickij. Poza kadrą znaleźli się Michaił Siwakow (dawniej Wisła Kraków) oraz Iwan Majewskij (w przeszłości Zawisza Bydgoszcz), którzy zgodnie z ustaleniami opuścili zgrupowanie po meczu z Węgrami.

Tracz - 9 czerwca 2018, 21:11:47 - *.centertel.pl
Szkoda, że dla Białorusi nie zagrał Wierchowcow. To byłoby dopiero widowisko.

Pietro - 10 czerwca 2018, 9:52:12 - *.dynamic.chello.pl
A Kasper Hämäläinen już nawet nie jest powoływany... Legia powinna się go pozbyć.

jacekM - 10 czerwca 2018, 11:13:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl