12 czerwca 2018, 19:50:48 - euzi
Lanie na pożegnanie

W ostatnim meczu towarzyskim przed rozpoczynającymi się w czwartek mistrzostwami świata reprezentacja Polski wygrała 4-0 (2-0) na PGE Narodowym z Litwą. Dwa gole dla "biało-czerwonych" w pierwszej połowie strzelił Robert Lewandowski, a po przerwie do siatki trafili Dawid Kownacki i Jakub Błaszczykowski z rzutu karnego.

Już w 3. minucie piłka wpadła do siatki po strzale Darvydasa Šernasa, ale Litwin był na spalonym. Po chwili Maciej Rybus zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej gości, a swój zespół od utraty gola uratował Egidijus Vaitkūnas. Rywala z dystansu próbował zaskoczyć Robert Lewandowski, jednak został zablokowany. W 19. minucie napastnik Bayernu zdobył już gola. Dawid Kownacki dośrodkował z prawej strony boiska, Maciej Rybus bez przyjęcia podał do Lewandowskiego, a ten ze spokojem prawą nogą z kilku metrów trafił do siatki. Tor lotu futbolówki zmienił jeszcze w tej sytuacji próbujący interweniować Simonas Paulius.

Kolejna okazja Polaków na gola nastąpiła po stałym fragmencie gry. Uderzenie Rybusa z rzutu wolnego pewnie obronił Džiugas Bartkus. Bramkarz gości nie miał już jednak szans po kopnięciu Lewandowskiego z wolnego. Kapitan kadry z dwudziestu metrów strzelił gola od poprzeczki. Sędzia uznał go dopiero po wideoweryfikacji, ponieważ piłka po odbiciu za linią wróciła w pole gry. Próbowali również Arkadiusz Milik i Kownacki, lecz uderzali niecelnie. Chwilę wcześniej napastnik Sampdorii w dobrej sytuacji trafił prosto w Bartkusa. Po drugiej stronie boiska Šernas uderzył pod poprzeczkę, a świetną interwencją popisał się Łukasz Fabiański.

Po niemrawym początku drugiej części gry bardzo groźnie było pod bramką Polaków. Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Vykintas Slivka dostał podanie na wolne pole na prawą flankę i po rajdzie zagrał do wbiegającego w "szesnastkę" Šernasa. Jego strzał został jednak zablokowany. Kilka minut potem Ovidijus Verbickas dośrodkował z lewej strony i po strzale głową Šernasa w polu karnym futbolówka przeszła obok słupka. W 66. minucie z kolei Rybus dośrodkował z lewej strony z rzutu rożnego, Thiago Cionek głową trafił piłką w Grzegorza Krychowiaka, a ten zorientował się w porę i piętą wbił piłkę do siatki. Sędzia jednak po wideoweryfikacji dopatrzył się zagrania ręką pomocnika reprezentacji Polski przy przyjęciu zagrania Thiago Cionka.

Pięć minut po nieuznanej bramce Polacy w końcu podwyższyli prowadzenie. Łukasz Teodorczyk na linii pola karnego świetnie zagrał na wolne pole do Bartosza Bereszyńskiego, ten, widząc wychodzącego bramkarza, zagrał do ustawionego przed bramką Kownackiego, a napastnik Sampdorii bez problemów strzelił swojego pierwszego gola w drużynie narodowej. Szansę na gola miał jeszcze Teodorczyk po dośrodkowaniu Łukasza Piszczka z prawej strony, lecz snajper Anderlechtu główkował niecelnie. W 82. minucie po wideoweryfikacji sędzia podyktował rzut karny dla Polski za zagranie ręką w polu karnym. Do piłki podszedł Jakub Błaszczykowski i płaskim strzałem pokonał Bartkusa. Jeszcze przed końcem na strzał z około 20 metrów zdecydował się Arkadiusz Milik, ale lewą nogą uderzył obok bramki.

12 czerwca 2018, 18:00 - Warszawa (PGE Narodowy)
Polska 4-0 Litwa
Robert Lewandowski 19, 33, Dawid Kownacki 71, Jakub Błaszczykowski 82 (k)

Polska: 22. Łukasz Fabiański (46, 1. Wojciech Szczęsny) - 3. Artur Jędrzejczyk (46, 20. Łukasz Piszczek), 5. Jan Bednarek (53, 2. Michał Pazdan), 4. Thiago Cionek - 18. Bartosz Bereszyński, 10. Grzegorz Krychowiak (77, 19. Piotr Zieliński), 6. Jacek Góralski, 13. Maciej Rybus (70, 16. Jakub Błaszczykowski) - 7. Arkadiusz Milik, 9. Robert Lewandowski (46, 14. Łukasz Teodorczyk), 23. Dawid Kownacki.

Litwa: 1. Džiugas Bartkus - 23. Rolandas Baravykas (74, 20. Valdemar Borovskij), 15. Algis Jankauskas (90, 5. Tomas Mikuckis), 4. Edvinas Girdvainis, 8. Egidijus Vaitkūnas - 11. Arvydas Novikovas, 13. Simonas Paulius (58, 14. Vykintas Slivka), 19. Modestas Vorobjovas, 18. Ovidijus Verbickas, 22. Fedor Černych (26, 21. Justas Lasickas) - 10. Darvydas Šernas (69, 9. Karolis Laukžemis).

żółte kartki: Góralski - Šernas.

sędziował: Kevin Blom (Holandia).
widzów: 53 803.

W reprezentacji Litwy całe spotkanie rozegrali pomocnik Jagiellonii Białystok Arvydas Novikovas oraz byli gracze polskich klubów - Džiugas Bartkus (Górnik Łęczna) i Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice). Fedora Černycha (Górnik Łęczna, Jagiellonia) w 26. minucie zastąpił Justas Lasickas, a Darvydasa Šernasa (Widzew, Zagłębie Lubin, Wigry Suwałki) w 69. minucie zmienił Karolis Laukžemis. Spotkanie na ławce spędził Povilas Leimonas (Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok, GKS Katowice).

Borubar - 12 czerwca 2018, 19:51:16 - *.99.87.187
Moim zdaniem ten Lewandowski się nie nadaję jakimś litwinom do przerwy strzela zaledwie 2 bramki, to jest przecież wstyd, sam mojej teściowej potrafie strzelić kilka goli w ciągu 40 min w pokoju mojego teścia. Zdecydowanie w tym zespole brakuje takiego zawodnika jak Wilczek, uważam że z takim wspaniałym napastnikiem do przerwy było by już 5:0. Nawiązując do Wilczka to pamiętam jak byłem dwa lata temu w Kopenhadze i po meczu spotkaliśmy się z Panem prezesem Kurskim, pamiętam że przy wspaniałych duńskich piwkach opowiadał mi jak wspaniałą niedługo zrobi telewizję obiektywną, ze wspaniałymi ambitnymi programami i serialami które będą rywalizowały z Netflixem i HBO oczywiście z prespektywy czasu muszę przyznać że przeszedł samego siebie. Pamiętam że bardzo zachciało nam się jeść a przed nami były piękne duńskie kiełbaski które z ochotą ugryźliśmy, niestety ktoś z niewiadomego powodu wtedy krzyknął i nagle zostaliśmy wyrzuceni z pubu, od tego momentu raczę się tylko Polskimi parówkami natomiast Jacek woli niemieckie frankfurterki.

Saska - 12 czerwca 2018, 19:51:25 - *.akk.net.pl
Mili wiem że masz tego świadomość, jesteś największym drewnem w reprezentacji 😂😂😂kabareciarz😁 a tak na poważnie, przecież on już na Euro pokazał że strzelać nie potrafi, módlmy się aby mundial przesiedzial na ławce AMEN

kibol - 12 czerwca 2018, 19:51:45 - *.dynamic.chello.pl
zrobimy dziecko senegalowi

leiz - 12 czerwca 2018, 19:52:04 - *.centertel.pl
I znowu Lewandowski,trzeba było grać z Ruchem Chorzów,aby by wiecej walczyli niż przemęczona Litwa

Kibic - 12 czerwca 2018, 19:53:09 - *.play-internet.pl
Na zajęcie 4-ego miejsca w grupie powinno wystarczyć.

Do barubar - 12 czerwca 2018, 19:53:38 - *.play-internet.pl
Leczenie czas zacząć

Foksu - 12 czerwca 2018, 19:53:39 - *.play-internet.pl
Teodorczyk drewno roku, nie wiem czemu on jedzie a nie Wilczek.

Daro - 12 czerwca 2018, 19:53:52 - *.play-internet.pl
Kupię drewno typu Milik. Właściciel tartaku.

Prawdziwy - 12 czerwca 2018, 19:54:28 - *.host-nowanet.pl
Brawo, Polacy. Widać było, że grają na 30% umiejętności, w Rosji będzie znakomicie. My, prawdziwi kibice (a nie trolle), WIERZYMY.

bolo - 12 czerwca 2018, 19:54:34 - *.centertel.pl
Na trybanach jak zwykle same pikniki !!!

Ianek - 12 czerwca 2018, 19:55:01 - *.centertel.pl
Pomocnik Napoli podreptał 10 minut i już uznał ze forma jest zenada

JACEK - 12 czerwca 2018, 19:55:28 - *.residential.rdsnet.ro
Żebyśmy się nie zachłysnęli tym wynikiem i nie spierdzieli w meczu z Senegalem. Teraz najważniejsze jest utrzymać koncentrację i spokój w głowie.

Guano - 12 czerwca 2018, 19:55:41 - *.centertel.pl
@kibol- jak bedzie w kakao to nie bedzie dziecka

Imesh - 12 czerwca 2018, 19:56:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jak już powtórzyli tego karnego Kuby, to kiedy gramy w półfinale z Walią?

KKK - 12 czerwca 2018, 19:56:34 - *.180.165.10
Absolutnym przegranym tego meczu jest Milik.
Poza jednym zgraniem i niecelnym strzałem - całkowicie bezproduktywny dla drużyny. Reszta biega a ten ledwo drepta albo czeka żeby mu ktoś piłkę wrzucił na nos.
Dodatkowo w jego przypadku nawet "setka" to najwyżej 25%.
Jestem absolutnie za Zielinskim na jego pozycji, potrafi zrobić decydujące podanie a do bramy w razie czego trafi lepiej niz Milik w obecnej formie.

Rdm1910 - 12 czerwca 2018, 19:56:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wygrywamy 4-0 I jeszcze są jakieś pretensję?? Borubar idź się leczyć !

Vimek - 12 czerwca 2018, 19:56:51 - *.79.14.170
Milik won z drużyny. Na spacerek to niech idzie do parku a nie na boisko.

Marlon - 12 czerwca 2018, 19:56:51 - *.bb.sky.com
Bardzo słaby mecz Milika,Teodorczyka a pierwsze 10min to dramat taktyczny.

kamil wilc - 12 czerwca 2018, 19:57:08 - *.adsl.inetia.pl
do borubar.
Miło mi za słowa otuchy natomiast nie mogę się z tobą zgodzić. Takiego gola jak Lewy strzelil Chile to nawet w fifie grajać Realem nie potrafię Pogoni Szczecin strzelić. Niemniej obiecuje, że będę dużo trenować żeby w moim życiu zagrać choć minutę w lidze mistrzów, w której Lewy strzelił już ponad 40 bramek

drewdinio - 12 czerwca 2018, 19:57:13 - *.jmdi.pl
Ja uważam, że zamiast stawiać na Teo i Milika to lepiej dać szansę Kowanackiemu, młody i głodny gry, będzie gryzł trawę na MŚ aż miło i zaowocuje to na przyszłe lata i turnieje

montano89 - 12 czerwca 2018, 19:57:51 - *.wdm.pl
Ci,którzy nazywają drewnem Milika to zapewne dokładnie ci sami janusze, którzy kiedyś cisnęli bekę z Lewego.

Idiotssssz - 12 czerwca 2018, 19:57:58 - *.centertel.pl
Wy jesteście kretynami, nic nieznaczącymi pionkami. Milik jak po tak długiej przerwie gra bardzo dobrze. Wy jedynie możecie pograć na flecie tatusia. Do spania Gimbusy i pseudo polaczk. Umrzyjcie nic nie warte ścierki. Milik będzie główna armata, odbuduje się nie pozdrawiam Pismaki.

SIUSIAK - 12 czerwca 2018, 19:58:55 - *.residential.rdsnet.ro
Brawo

Twoja psyc - 12 czerwca 2018, 19:59:31 - *.cable.smsnet.pl
Borubars lovciam Cie

Oly - 12 czerwca 2018, 19:59:50 - *.smgr.pl
skoro przed euro bylo 0-0 z litwa i cwiercfinal, a teraz 4-0 to na MŚ mamy złoto oczywiście. Najważniejsze że w końcu karnego Błaszczykowskiego powtórzyli, no to kiedy półfinał z Walią?
No dobra, leć Polsko do tej Rosji i powodzenia. Nad testem z Litwą nie ma co się zbytnio rozwodzić. Jakby dobrze nie grali, jakby źle i tak to te 3 mecze będą decydujący. Nawałka z tych dwóch meczy wyciągnie wnioski i jestem pełen nadziei że na Senegal będzie kulminacja formy.

ogladalesm - 12 czerwca 2018, 20:00:03 - *.bialnet.pl
LOL lanie? Serio?

r - 12 czerwca 2018, 20:00:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bohater spotkania R.Lewandowski! Jednak Cionek daje jakość na środku obrony Kto wie czy nie on razem z Pazdanem albo Jędrzejczykiem Decyzja należy do selekcjonera Teraz odnowa i jutro wylot na Mundial ... Najważniejszy jest pierwszy mecz ... Każdy ma swoje zdanie!!! pierwszy jak odpali to potem z górki może być Japończycy w formie 4-2 z Paragwajem wygrali Jeszcze by mogli zagrać na miejscu w Rosji jakiś sparing dodatkowy... Hiszpania już od jakiegoś czasu jest na miejscu

Borubar - 12 czerwca 2018, 20:01:04 - *.99.87.187
Chciał bym jeszcze zaznaczyć że 1 bramka to samobój, a druga piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Także jak nie litwini pomagają to sędzia. Pamiętam jak kiedyś na narodowym na meczu podeszło do mnie kilku kiboli i spytali dlaczego śmiałem się jak lewego sfaulowali, nim zdążyłem odpowiedzieć dostałem kilka liści, mi wtedy nikt nie pomógł !

Zetes - 12 czerwca 2018, 20:01:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik,Krychowiak,Teodorczyk ....WON z kadry drewniaki

Egon - 12 czerwca 2018, 20:04:53 - *.i02-1.onvol.net (*.0.55.224)
Borubar ile osób jeszcze musi ci powtórzyć że czas na leczenie? Nikogo twoje opowiesci dziwnej treści nie interesują!

głos serca - 12 czerwca 2018, 20:06:40 - *.icpnet.pl
szkoda się rozpisywać po meczu z takiej klasy przeciwnikiem, ograniczę się do podania MOJEJ podstawowej "11"
Szczęsny - Piszczek, Pazdan, Jędrzejczyk, Bereszyński - Grosicki, Linetty, Krychowiak, Rybus - Lewandowski, Kownacki

krzych - 12 czerwca 2018, 20:11:20 - *.tktelekom.pl
Jak kelnerzy mieli siły i się im chciało, to ustępowaliśmy szybkościowo i broniliśmy remisu.

Marcel - 12 czerwca 2018, 20:11:48 - *.play-internet.pl
@ Twoja psyc ja go tez całą długoscią grubością

legia - 12 czerwca 2018, 20:13:24 - *.150.250.18
Fajne

Juras - 12 czerwca 2018, 20:14:18 - *.dip0.t-ipconnect.de
Krychowiak najlepszy na boisku...a oni dalej mówią ze ten drewno tamten drewno żałosne pomioty

barti - 12 czerwca 2018, 20:19:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca za tydzień wszystko sie okarze bezpiecznego lotu do Rosji

Piotrek - 12 czerwca 2018, 20:19:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A ja się zgadzam z opiniami nt. Milika. Jest piłkarsko ograniczony...do lewej nogi i dlatego nie strzelił w tym meczu bramki.

Olfen omni - 12 czerwca 2018, 20:21:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bohater Kownacki i wielki wygrany.Tak gra polska mlodziez.Jesteśmy potega i rozjedziemy kazdego!

Krzyś - 12 czerwca 2018, 20:26:06 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Nasi zrobili swoje,tak najzwyczajniej. Tak wynik adekwatny do poziomu rywala,jak i luźne podejście naszych piłkarzy do meczu.

Rafel - 12 czerwca 2018, 20:29:21 - *.218.126.211
"mojej teściowej potrafie strzelić kilka goli w ciągu 40 min w pokoju mojego teścia" no to powiem borubar że odważny z ciebie zboczuch a tak przy okazji żona o tym wie że robisz to z jej mamą jeszcze w pokoju teścia ?!

Błekitna o - 12 czerwca 2018, 20:37:58 - *.play-internet.pl

Kris - 12 czerwca 2018, 20:38:01 - *.opera-mini.net (*.40.111.88)
Do borubara jemu juz za pózno na leczenie głowy. Co najwyzej moze sie leczyc na nogi i ewentualnie oczy bo widac ze slepy skoro nie widział ze piłka minela linie. Gdzies ty nie byl i cos ty nie widzial??? Pewnie w d...e byles i g...o widziales.

snk - 12 czerwca 2018, 20:38:08 - *.dynamic.chello.pl
Dziugas zawsze bronił jak łajza gdyby grał Zubas to by było 1:0 lub 0:0!
Mecz zaplanowany po to aby Januszy podniecić, skoro Litwa potrafi przegrać z beznadziejną Estonią która od beznadzieja Łotwy dostaje 3:0 toja nie mam pytań
o poziom Litwy, równy poziomowi Garbarnii Kraków

KKK - 12 czerwca 2018, 20:38:55 - *.180.165.10
A jeszcze jedna rzecz, które mnie lekko martwi to fizyczna forma Piszczka.
Tak jak nie mam żadnych wątpliwości co do jego poziomu czy niezbędności dla naszej drużyny, tak w obu meczach albo ostro się oszczędzał, albo jest mega przemęczony sezonem i brak mu świeżości.
Pazdan mimo wszystko dostał za dużą krytykę za poprzedni mecz i wyraźnie stracił pewność siebie. Cionek wygląda ok, przynajmniej mu piłka przy nodze tak nie przeszkadza jak Pazdanowi.

kolo - 12 czerwca 2018, 20:41:59 - *.dynamic.chello.pl
system VAR! To powinno być normą w E-klsie, oraz 1 lidze jako wymóg licencyjny.

Zaświaty - 12 czerwca 2018, 20:44:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Paweł... (Zarzeczny) już wystarczy...

fansport - 12 czerwca 2018, 20:47:07 - *.dynamic.chello.pl
pobili słabych litwinów, a japonia pobiła paragwaj, kto lepszy, litwa 126, czy paragwaj 32 w rankingu ?

Kibiol - 12 czerwca 2018, 20:49:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A gdzie był PESZKO...........

klondike - 12 czerwca 2018, 21:03:01 - *.247.159.15
A co bedzie na powitanie - takze lanie ?

Fan boruba - 12 czerwca 2018, 21:12:03 - *.rdsnet.ro
Na szczęście naśladowców Borubara łatwo poznać, ponieważ popełniają oni błędy ortograficzne i gramatyczne oraz piszą ze złego adresu ip

ksGks - 12 czerwca 2018, 21:21:55 - *.play-internet.pl
Do kibol: Peszko był ze mną w barze oglądać mecz a pod koniec spotkania patrzył juz na jedno oko😉

Bis - 12 czerwca 2018, 21:22:44 - *.146.35.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Litwa to nie Boliwia. Lecz wynik cieszy i podbudowuje psychicznie. Teraz walka na całego w Rosji. Var się sprawdził.

Jupiter - 12 czerwca 2018, 21:31:37 - *.dynamic.chello.pl
Jakim pustaskiem trzeba być, żeby podszywać się pod Borubara...

Bis - 12 czerwca 2018, 21:36:40 - *.146.35.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oczywiście Litwa to nie Chile...

ryś - 12 czerwca 2018, 21:38:10 - *.centertel.pl
@Borubar
Leczysz swoje kompleksy.Ale z drugiej strony pogrążasz się swoimi płytkimi wypowiedziami.Moim zdaniem ktoś w dzieciństwie bardzo cię skrzywdził.

ss - 12 czerwca 2018, 21:42:34 - *.static.ip.netia.com.pl
tylko niech nie wystawia Rybusa na obronę, bo będzie jak z Kazachstanem..

Borubar - 12 czerwca 2018, 21:51:01 - *.dynamic.chello.pl
JJestem gruby

wuj - 12 czerwca 2018, 22:03:13 - *.10.134.143
Uuuu redakcja przyznała bramkę Lewemu a nie samobója Litwina - widać że setki głosów sprzeciwu jednak nie przeszły bez echa... Wracając do meczu to widać różnicę: Kownacki > Milik; Góralski> Linetty. Dzisiaj Milik jakby w ogóle nie grał, Zieliński też słabo wszedł na 15 minut a przy piłce był może z raz, Teodorczyk też parę razy się pokazał i duży plus za zachowanie przy bramce Kownackiego. Bereszyński ładnie parę razy pociągnął, Krychowiak parę fajnych crossów, Rybus też się dużo włączał, Góralski aktywny przecinak. Ciekaw jestem czy Nawałka nie wpuścił Kurzawy bo ma on pozycję 20-23 w kadrze, czy może chce go zostawić jako asa z rękawa na jakąś końcówkę przy niekorzystnym wyniku, żeby zaskoczyć jakimś stałym fragmentem - nie sądzę aby taki sztab trenerski Senegalu czy Kolumbii zgłębiał tajniki naszej ekstraklasy i techniki gracza Górnika Zabrze. Uważam że warto czasem mieć takiego tajniaka, gdzie przy jego wystawieniu już widzę panikę trenerów przeciwników.

Marek - 12 czerwca 2018, 22:16:27 - *.10.208.110
Wychodzi na to, że na Lewandowskiego powinniśmy chuchać i dmuchać i dmuchać bo ani Milik ani Teodorczyk nawet trafić w bramkę nie potrafią

KCH - 12 czerwca 2018, 22:19:27 - *.centertel.pl
Brawo kadra!
Piękny meczyk na pożegnanie. Nie to, co te popluczyny 2 lata temu przed euro.
Powodzenia na mundialu.
Bramkarze w formie, Lewandowski (chyba) też.
Jak reszta czegoś nie spieprzy, albo Adam swoim przyzwyczajeniem do schematów to... będzie dobrze
P.S. Szkoda że gol Kryski nie uznany.

KrzysiekT - 12 czerwca 2018, 22:32:14 - *.seo-linuxpl.com
Ten gosciu na samej gorze to kozak
osmieszyl Borubara na maxa
teraz trzeba tylko czekac az jego wpis zostanie wymoderowany
Borubar pisze jakies bzdury i moderator formu milczy ale jak ktos napisze to samo co psychol to się go moderuje

... - 12 czerwca 2018, 22:42:15 - *.146.97.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zaraz pod newsem zlot największych dur/niów na piłkarskich forach. Szkoda, że 90minut toleruje niedorozwiniętą emocjonalnie i umysłowo gromadę borubarów z gimnazjum.

Hanys - 12 czerwca 2018, 23:11:16 - *.play-internet.pl
wuj--Kurzawa miał grać w pierwszym składzie ale doznał kontuzji na rozgrzewce . Polska jak wyjdzie z grupy to będzie już sukces. Bardzo duży chaos w obronie a graliśmy z bardzo słabą drużyną.

mcz - 12 czerwca 2018, 23:16:26 - *.centertel.pl
Mecz ze słabiutką Litwą do zapomnienia. Czekam na mundial. Liczę na wyjście z grupy po zwycięstwach z Senegalem i Japonią. Z Kolumbią czuję, że będzie mecz o pierwsze miejsce. W 1/8 marzy mi się wyeliminowanie Anglii.

jerry1987 - 12 czerwca 2018, 23:49:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar, przyjmij taki zakład: Jeśli Polska nie wygra na tym mundialu ani jednego meczu i nie wyjdzie z grupy to Ty jesteś Gość i zasługujesz na szacunek.
Jeśli natomiast Polacy wyjdą z grupy, to Ty już nigdy nie napiszesz żadnego bzdurnego komentarza na temat Reprezentacji i trenera Nawałki.
Przyjmujesz zakład?

BeeSKa - 12 czerwca 2018, 23:56:32 - *.adsl.inetia.pl
Fajnie, że nie olali meczu tylko "chciało im się" dobrze zagrać dla tych 50 tysięcy ludzi którzy jechali na taki mecz, gdzie wiadomo że reprezentacja Litwy to "około 50-ta" kadra w Europie. (Nie zaglądałem w ranking Fifa, ale trudno mi znaleźć słabszą drużynę jedynie typu:Gibraltar,Malta,Liechtenstein,San Marino gdzie grają amatorsko) Już taka Estonia jest sporo lepsza.

kibol - 13 czerwca 2018, 0:22:00 - *.23.253.1
AKCJA BANAN: Każdy kibic udający się na pierwszy mecz Polski na Mistrzostwach bierze ze sobą kiść bananów. Cel wiadomy.

slazak - 13 czerwca 2018, 0:24:57 - *.adsl.inetia.pl
Milik to jest życiowa katastrofa. Postawić człowieka przed pustą bramką i tak nie trafi. Strzeli obok, albo nad poprzeczką. Zmarnował ze trzy setki. Niech lepiej siedzi na ławce przez cały mundial. Pozytywnie zaskoczył Kownacki.

Arek - 13 czerwca 2018, 0:44:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ty borubar, wcale bym się nie zdziwił, jakby to teściowa Tobie kilka goli strzeliła.

sfinks - 13 czerwca 2018, 6:18:37 - *.adsl.inetia.pl
do głos serca-całe szczęście,że nie jesteś selekcjonerem-serce przynajmniej z nazwy to masz,ale rozumu za grosz.Widzieć w składzie te dwa drewna z boskiej legiunii kosztem Bednarka to trzeba mieć pojęcie o piłce-,,szacun''.

Kibic - 13 czerwca 2018, 7:40:28 - *.play-internet.pl
3 mecze i powrót szrotu do domu.

barti - 13 czerwca 2018, 8:08:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fabiański-Piszczek-Glik-Bednarek-Bereszyński-Góral
ski-Krychowiak-Kuba-Grosik-Zieliński-Lewy.
Zmiany
Kownaś,Teodor,Milik

Pepe - 13 czerwca 2018, 8:16:53 - *.83.119.209
Kto odpowiada za brak atmosfery na meczach kadry ?

fansport - 13 czerwca 2018, 10:01:56 - *.dynamic.chello.pl
tylko pazdan potrafił powstrzymać ronaldo i jest niewątpliwie najlepszy, w pomocy zagra linetty, a góralski pokazał nieudanymi zagraniami, jak go trema zjadła i może być tylko rezerwowym, w legii grają najlepsi piłkarze i to piłkarze legii zagrają w pierwszym składzie, bo są najlepsi, ani pazdan, ani jędrzejczyk w najważniejszych meczach nie zawiedli, co pokazali na euro 2016 i pokażą na mundial 2018, a co do glika, jak nie będzie gotowy na 100%, to nie zagra i za niego wtedy zagra bednarek.

wikiadax - 13 czerwca 2018, 10:44:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Adam Nawałka jest profesjonalnym selekcjonerem. Zrobił korektę do składu na Chile i szuka optymalnego ustawienia. Fajnie, że w porównaniu z Euro ma w kim wybierać. To na jaki system ostatecznie się zdecyduje to zależy tylko od niego. Nam jednak bardziej odpowiada ofensywne ustawienie przy całkowitym wykorzystaniu włoskiego catenaccio w stylu 3-4-3 : Piszczek, Bednarek, Cionek, Rybus, Linetty, Zieliński, Bereszyński,Milik, Kownacki, Lewandowski. W takim ustawieniu mega ofensywnym mogą chłopaki roznieść Senegal, Kolumbię i Japonię. To według mnie jest optymalny aktualnie skład zawodników z największym potencjałem. W bramce jednak Fabiański, widać różnicę, że jak ktoś gra na bieżąco to jest w dyspozycji

Piciu - 13 czerwca 2018, 11:22:56 - *.icpnet.pl
no i git

znaFca - 13 czerwca 2018, 14:34:20 - *.174.122.23
LITWO ,OJCZYZNO MOJA. TY JESTEŚ JAK ZDROWIE... Zabierz tego PAZDANA zanim sobie coś zrobie !!!
jakie on musi miec plecy w tej reprze i Legii to sie w pale nie miesci!!!
2liga max!!!

BeeSKa - 13 czerwca 2018, 15:11:04 - *.adsl.inetia.pl
Nawałka mówił, że mogą wyjść trójką obrońców. Osobiście uważam, że wyjdzie 11-stka bez większych kombinacji.