[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 czerwca 2018, 10:38:34 - bartekwr9
Ruchy kadrowe w Śląsku

Po okresie wypożyczenia ze Śląska Wrocław odchodzą 26-letni słoweński obrońca Boban Jović, 26-letni pomocnik Michał Mak, 24-letni niemiecki obrońca Tim Rieder oraz 25-letni obrońca Mateusz Lewandowski.

W minionym sezonie Ekstraklasy Jović zagrał w trzech spotkaniach, Mak w siedmiu, w których strzelił jedną bramkę, Rieder zanotował 13 występów, a Lewandowski w barwach Śląska wystąpił w ośmiu meczach ligowych.


źródło: Śląsk Wrocław

John - 13 czerwca 2018, 10:45:57 - *.olsztyn.vectranet.pl
Kosecki zostaje?

Borubar - 13 czerwca 2018, 10:51:19 - *.146.44.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śląsk niech bierze się w garść i niech Tadek Pawłowski szykuje ekipę na awans do górnej ósemki. Mogliby w końcu znaleźć porządnego sponsora, bo takie ciągłe wegetowanie na garnuszku miasta nie wróży świetlanej przyszłości. Mieszkańcy Wrocławia też są podzieleni i nie wszyscy chcą łożyć na klub piłkarski. Rozumiem, że Wrocław jako prężny ośrodek miejski chce mieć solidną drużynę piłkarską, ale nie może być tak, że stare babcie utrzymują nażelowanych i wytatuowanych grajków. Pan Dutkiewicz powoli ustępuje ze stołka i jak przyjdzie nowy prezydent, to kurek z pieniędzmi zostanie przykręcony. Osobiście liczę na to, że po wyborach samorządowych nastąpi wielka zmiana i prezydenci miast będą bliżej ludzi. Skończy się finansowanie klubów piłkarskich, a pieniądze trafią do potrzebujących ludzi.

BI - 13 czerwca 2018, 11:16:37 - *.centertel.pl
Tak, bo jeszcze się nie policzył z tym z długimi włosami.

misimisimi - 13 czerwca 2018, 11:27:40 - *.artikel10.org
Śląsk jest skazany na 2 ósemke Borusiu. W zeszłym sezonie na wiosne grali jak równy z równym z Sandecją ;) A wtedy mieli jeszcze Urbana, którego mimo iż nie lubię to za warsztat trenerski cenię jednak bardziej niż Pawłowskiego.

misimisimi - 13 czerwca 2018, 11:30:10 - *.234.217.148
A nie, wróć. Tadek był od 1 wiosennej kolejki. No, to czyli jeszcze gorzej bo to pod wodzą Pawłowskiego kopali się po czołach z Sandecją ;)

piorek - 13 czerwca 2018, 12:12:15 - *.elektroprecyzja.pl
@misimisimi Warsztat trenerski Urbana??? On i Matysek to była największa porażka Śląska od kiedy wróciliśmy do Ekstraklapy. Matysek naściągał wysoko opłacanego szrotu, a Janek ze swoim sztabem przygotował ich - mówię tu o motoryce - do gry na poziomie orlików.
Nie ma, nie było i nie będzie dobrego piłkarza, który jest wybitny technicznie a nie potrafi w dobrym tempie wybiegać całego meczu. Jeżeli by tak było to światowymi gwiazdami byliby ludzie, którzy uprawiają freestyle.

Oks Odra - 13 czerwca 2018, 21:35:27 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Warsztat trenerski Urbana :D :D :D

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas